91006767 - 021
جشنواره تابستانی تهران ملودی - تا ۱۲ تیر
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

اسپیکر مانیتورینگ Presonus Eris E3.5

امتیاز ۳.۵ بر اساس ۲ نظر
اسپیکر مانیتورینگ Presonus Eris E3.5 با ووفرهای Kevlar 3.5” با صدای بیس باکیفیت و توییترهای Silk-dome 1” با صدای مناسب و متعادل در فرکانس‌های بالا و البته امپلیفیکیشن ۵۰ وات Class AB که ولوم بالا و هدروم مناسبی را در اختیار شما می‌گذارد.
سریعترین زمان ارسال، مخصوص سفارش‌‌هایی است که به صورت آنلاین ثبت و پرداخت می‌شوند.
قیمت ذکر شده برای یک جفت (۲عدد) اسپیکر مانیتورینگ می‌باشد.

اسپیکر مانیتورینگ Presonus Eris E3.5 با ووفرهای Kevlar 3.5” با صدای بیس باکیفیت و توییترهای Silk-dome 1” با صدای مناسب و متعادل در فرکانس‌های بالا و البته امپلیفیکیشن ۵۰ وات Class AB که ولوم بالا و هدروم مناسبی را در اختیار شما می‌گذارد.

۸,۶۹۴,۰۰۰ تومان
۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان

مانیتور استودیویی با قیمت اسپیکر خانگی

اسپیکرهای مانیتور PreSonus Eris E3.5 ثابت می‌کنند که برای دریافت صدای دقیق و قابل اعتماد نیازی به پرداخت هزینه‌ای هنگفت ندارید. این مانیتورها مجهز به ووفرهای Kevlar هستند که فرکانس‌های پایین را به بهترین شکل و با کمترین میزان دیستورشن منتشر می‌کنند. این اسپیکر مانیتورینگ ها همچنین مجهز به توییترهای silk-dome هستند که صدایی متعادل و صاف دارند. با استفاده از این امکانات می‌توانید بدون نگرانی به صدای اسپیکر خود اطمینان کنید و میکس‌های خود را به شکلی طراحی کنید که در هر دستگاه به خوبی شنیده ‌شوند، ویژگی مهمی که اسپیکرهای خانگی (مولتی‌مدیا) از آن بهره‌مند نیستند.

Presonus Eris E3.5 اسپیکر مانیتورینگ

کنترل‌های تونینگ برای بهترکردن فضای آکوستیک

نزدیک نگه‌داشتن اسپیکرهای مانیتور به دیوار ممکن است تاثیر منفی بر صدای آن داشته باشد. در چنین شرایطی فرکانس‌های پایین باعث لرزش دیوار می‌شوند و به همین دلیل فضا از هارمونیک‌های اشتباه پر می‌شود و این مسئله دقت میکس را کاهش می‌دهد. هرچند در بسیاری از مواقع شرایط اتاق شما را ناگزیر می‌کند که اسپیکرهای مانیتورینگ را نزدیک دیوار قرار دهید. در چنین شرایطی کنترل‌های تیونینگ Eris E3.5 به کمک شما می‌آیند. با کم کردن بیس تا حدود 6dB می‌توانید کمی اثر منفی آکوستیک اتاق را کاهش دهید و به نتیجه‌ی دقیق‌تری دست یابید.

Presonus Eris E3.5 اسپیکر مانیتورینگ

امپلیفیکیشن ۵۰ وات کلاس AB

PreSonus Eris E3.5 مجهز به امپلیفیکیشن ۵۰ وات کلاس AB است و قدرت بسیار بیشتری نسبت به اکثر اسپیکرهای هم سطح خود دارد. به این ترتیب می‌توانید پس از انتخاب سطح صدای مناسب، مقداری هدروم نیز در دسترس داشته باشید. اگر تنظیمات گین Eris E3.5 را روی گزینه‌ی Unity قرار دهید، سطح صدا برای شنیدن میکس‌های عادی مناسب خواهد بود. هرچند همچنان میزان زیادی از ولوم برای نقاط اوج دخیره شده است. به این ترتیب صدا خدشه‌دار نمی‌شود و میکس تا انتها شفاف به گوش شما می‌رسد.

Presonus Eris E3.5 اسپیکر مانیتورینگ

تنظیمات قابل انعطاف

اگر برای دریافت فرکانس‌های مسطح‌تر نیاز به تیونینگ اسپیکرهای خود دارید، Eris E3.5 گزینه‌ی بسیار مناسبی است. این اسپیکر به همراه کنترل‌های مختلفی برای مدیریت فرکانس‌ّهای بالا و پایین ارائه می‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تا 6dB فرکانس‌ها را بیشتر یا کمتر کنید. این اسپیکرها همچنین مجهز به ورودی RCA و ورودی بالانس TRS هستند. به این ترتیب می‌توانید آن‌ها را مستقیما به هر میکروفون و مبدا صدایی در استودیوی خود متصل کنید. در کنار این به یک ورودی AUX برای اتصال اسمارت‌فون یا مدیاپلیرهای مختلف و یک خروجی هدفون دسترسی خواهید داشت.

Presonus Eris E3.5 اسپیکر مانیتورینگ

ویژگی های کلیدی

  • راهکاری مناسب برای مانیتورینگ دقیق و حرفه‌ای
  • ووفرهای Kevlar 3.5” با صدای بیس باکیفیت و با دیستورشن پایین
  • توییترهای Silk-dome 1” با صدای مناسب و متعادل در فرکانس‌های بالا
  • امپلیفیکیشن ۵۰ وات Class AB (۲۵ وات در هر اسپیکر) که ولوم بالا و هدروم مناسبی را در اختیار شما می‌گذارد
  • ورودی‌های RCA و ¼” برای اتصال تجهیزات استودیویی
  • ورودی Aux برای اتصال اسمارت‌فون و مدیاپلیر به اسپیکرها
  • خروجی هدفون
  • کنترل‌های تیونینگ برای تنظیم صدا متناسب با فضای آکوستیک اتاق
مشخصات توضیحات
توان خروجی 50 وات
سایز ووفر 3.5 اینچ
جنس ووفر Kevlar
نوع ووفر Cone
سایز تویتر 1 اینچ
جنس تویتر Silk
نوع تویتر Dome
رنج پاسخ فرکانسی
80 Hz - 20 kHz
تنظیمات کالیبراسیون اتاق دارد
محل خروجی هوا دارد
نوع ورودی
2 x 1/4" TRS, 1 x Dual RCA Stereo, 1 x 1/8" (aux in)
نوع خروجی
1 x 1/8" (headphones), Bare Wire strip (out to right speaker)
ورودی دیجیتال ندارد
طول 162 میلی متر
عرض 141 میلی متر
ارتفاع 210 میلی متر
وزن 2.9 کیلوگرم
نظرات کاربران