91006767 - 021
جشنواره تابستانی تهران ملودی - تا ۱۲ تیر
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

پروژه های آکوستیک مشاوره و اجرا

آکوستیک کردن به چه معناست؟چرا باید استودیوهای ضبط موسیقی را آکوستیک کنیم؟

برخلاف تصور عموم افراد که عقیده دارند منظور از آکوستیک کردن، تنها جلوگیری از خروج صدای بلند به خارج از فضای مورد نظر است، هدف اصلی از اجرای پروژه های آکوستیکی، اصلاح و برطرف کردن کردن مشکلات صوتی محیط است که فرآیند ضبط و مانیتورینگ موسیقی را دچار مشکل می کند. بنابراین برای رفع این گونه مشکلات، اجرای آکوستیک صحیح، تبدیل به یکی از ضروری ترین نیازهای هر استودیویی می شود.

در صورت عدم اجرای آکوستیک صحیح چه مشکلاتی به وجود می آید؟

در هر محیطی متناسب با ابعاد، اندازه و وسایلی که در آن است، مقادیر طبیعی از دیلی، ریورب و … وجود دارد که در هنگام ایجاد صداهایی مانند خواندن خواننده، نواختن ساز و یا پخش صدا از طریق اسپیکرها، این پارامترها نقش پر رنگی در ایجاد تغییرات بر روی صدای اصلی که باید به درستی ضبط و در نهایت شنیده شوند ایفا می کنند. در صورت عدم اجرای آکوستیک صحیح، موارد ذکر شده، بر روی ضبط با میکروفن و مانیتورینگ دقیق تاثیر منفی می گذارند و باعث می شوند اولا صداها به صورت خام و دست نخورده ضبط نشوند و دوما در مرحله میکس و مسترینگ، یعنی دقیقا جایی که بالاترین میزان صداقت صداها مورد نیاز است، مهندس صدا نتواند صدایی فلت و قابل اعتماد را از اسپیکرهای مانیتورینگ خود دریافت کند.

آکوستیک صحیح چگونه انجام می شود؟ تهران ملودی چه کمکی به شما می کند؟

برای اجرای اصولی پروژه های آکوستیکی در ابتدا لازم است قبل از انجام هر کاری، مشکلات محیطی شناخته شوند. این موارد، توسط میکروفن و نرم افزارهای حرفه ای مخصوص کالیبراسیون اتاق تشخیص داده می شوند که پس از انجام آنالیز، می توان در مورد انتخاب تجهیزات بر اساس ابعاد، ضخامت، شیوه جایگذاری و… متناسب با محیط تصمیم گیری کرد. تهران ملودی با در اختیار داشتن تیم فنی بسیار مجرب و همکاری با برترین تولیدکنندگان محصولات، آماده اجرای هر نوع پروژه آکوستیکی برای استودیوهای حرفه ای و خانگی و … است.

ویژگی های خدمات آکوستیک تهران ملودی

کارشناسی فنی

پیشنهادات ارائه شده توسط کارشناسان ما، کاملا بر اساس دانش فنی و استفاده از خروجی نرم افزارهای آنالیز شرایط آکوستیکی است.

اجرای تخصصی

تیم فنی تهران ملودی با در اختیار داشتن کادر مجرب، قادر به طراحی و اجرای تخصصی ترین پروژه های آکوستیکی است.

کیفیت تضمین شده

تضمین کیفیت قطعات مورد استفاده، از مهمترین ویژگی های پروژه هایی است که توسط تهران ملودی اجرا می شوند.

پروژه های اجرا شده

نیاز به مشاوره یا راهنمایی دارید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید
۰۲۱ - ۶۶۱۷۱۵۱۷