فروش اقساطی محصولات تهران ملودی برای تمام ایران

یکی از مهم ترین خدمات فروشگاه تهران ملودی در سال های اخیر،‌ ارائه امکان خرید اقساطی برای تمام محصولات می‌باشد تا افرادی که قصد خرید از بخش‌های مختلف، مانند تجهیزات استودیویی، ساز و ادوات موسیقی، دی جی و ... را دارند، بتوانند با خیالی آسوده خریدی مطلوب را تجربه کنند.
خرید اقساط توسط دو شرکت بسیار معتبر پشتیبانی می‌شود که به صورت دلخواه می‌توانید هر یک از آن‌ها را برای انجام فرآیند خرید خود انتخاب کنید.

روش اول

مخصوص خریدهای بالای پانصد هزار تومان با سقف نامحدود برای تهران و سایر نقاط کشور به وسیله چک معتبر، سفته یا گواهی کسر از حقوق

اطلاعات بیشتر و جزئیات

روش دوم

برای خریدهای کمتر از هشت میلیون تومان و فقط مختص تهران از طریق سفته و تهیه کارت اعتباری

اطلاعات بیشتر و جزئیات

روش سوم

خرید اقساطی با آسان خرید بانک تجارت

اطلاعات بیشتر و جزئیات
این محاسبات صرفا برای خرید اقساط روش اول می‌باشد. برای بررسی شرایط و محاسبات روش دوم روی ثبت فرم درخواست کلیک کنید.

تهران ملودی جهت تسهیل در خرید برای خریداران گرامی با همکاری مجموعه دیگری اقدام به برقراری فروش اقساط نموده است. مجموعه مذکور فرآیند استعلام را انجام داده و ممکن است نتیجه استعلام برخی اشخاص توسط شرکت سرمایه گذار مردود اعلام شود. خواهشمندیم در نظر داشته باشید تهران ملودی موظف به انجام فروش اقساط طبق شرایط سرمایه گذار است و امکان هیچگونه تغییر یا تأثیر گذاری در نتیجه استعلام توسط فروشگاه تهران ملودی وجود ندارد و در شرایط مردودی نتیجه استعلام با ارادت هر چه تمام تر جهت خرید نقدی از فروشگاه در خدمت شما خواهیم بود.

با ما تماس بگیرید
۶۶۱۷۱۵۱۷ - ۰۲۱