91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات
انتخاب برند

متعلقات آکوستیک

افزودن به لیست مقایسه
۶۵,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
توقف تولید
افزودن به لیست مقایسه
توقف تولید
نمايش ۱ تا ۸ از ۸ (۱ صفحه)

لوازم جانبی تجهیزات آکوستیک

اگر می خواهید کیفیت ضبط فوق العاده ای داشته باشید، استفاده از تجهیزات آکوستیک ضروری است. اگر حتی تجهیزات ضبط خارق العاده ای داشته باشید، باز هم در اتاقی که آکوستیک مناسبی ندارد صدای خوبی نخواهید داشت. تهران ملودی انواع لوازم جانبی تجهیزات آکوستیک را برای شما فراهم کرده تا استودیوی خود را کامل کنید.

فضای ضبط شما چقدر به تجهیزات آکوستیک نیاز دارد؟ برای فهمیدن این موضوع می توانید از کیت های آنالیز اتاق استفاده کنید. با استفاده از این کیت ها که کار کردن با آن ها بسیار راحت است، دقیقا خواهید فهمید برای دستیابی به صدایی باکیفیت به چه چیزی نیاز دارید. این کیت ها معمولا شامل یک میکروفن چند جهته برای ارزیابی و راهنمای مرحله به مرحله هستند، پس اگر در این زمینه مبتدی هستید به راحتی می توانید از این کیت ها استفاده کنید.

همچنین برای نصب تجهیزات آکوستیک تمام لوازم مورد نیازتان را می توانید در فروشگاه تهران ملودی پیدا کنید. شما می توانید با اطمینان کامل پنل های آکوستیک یا دیگر لوازم را به دیوار یا سقف متصل کنید. اگر به دنبال سریع ترین و راحت ترین راه برای نصب تجهیزاتی که از فوم ساخته شده اند هستید، می توانید از اسپری ها یا فوم-اسپری ها استفاده کنید. این اسپری های چسبنده را می توانید طوری استفاده کنید که دائمی یا موقت باشند؛ پس چه بخواهید برای همیشه در یک استودیو بمانید و چه بخواهید در آینده جابجا شوید، این اسپری ها برای چسباندن تجهیزات آکوستیک ایده آل خواهند بود.

یکی دیگر از ابزارهایی که برای نصب پنل های فوم استفاده می شود زبانه ها هستند که استفاده از آن ها بسیار ساده است. به لطف چسبندگی این زبانه ها، نصب کردن پنل ها برای شما راحت خواهد شد. اگر به دنبال چیزی قوی تر و دائمی تر برای نصب پنل های آکوستیک هستید، می توانید از قاب ها، گیره ها و قلاب ها استفاده کنید. این لوازم هم طول عمر بیشتری دارند و هم می توانند وزن سنگین تری را تحمل کنند که باعث می شود برای پنل های فایبرگلاس ایده آل باشند. تهران ملودی همچنین انواع فوم اسپیسرها، پنل های چسبنده و لوازمی که برای نصب پنل ها در کنج اتاق نیاز است را برای شما فراهم کرده است.

علاوه بر لوازم مورد نیاز برای نصب تجهیزات آکوستیک، تهران ملودی انواع مختلفی از کیف ها را برای پنل های ایزولاسیون همراه موجود کرده است. اگر قرار است سفر کنید یا پنل هایی دارید که می خواهید آن ها را بدون آسیب دیدن جابجا کنید، می توانید از این بگ های باکیفیت استفاده نمایید.

اگر در رابطه با تجهیزات آکوستیک و نصب آن ها هر سوالی دارید می توانید با کارشناسان فروش تهران ملودی تماس بگیرید. کارشناسان ما کاملا از تجهیزات آکوستیک آگاهی دارند و به شما کم خواهند کرد استودیوی ضبط بی نقصی را طراحی کنید.