٩١٠٠٦٧٦٧-۰۲۱
۱
۱- میزبان شما عزیزان در فروشگاه نیاوران تهران ملودی هستیم.
بستن اعلانات

اسپیکر مانیتورینگ

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ مکی Mackie CR4-X

اسپیکر مانیتورینگ مکی Mackie CR4-X

اسپیکر مانیتورهای Mackie CR4-X Multimedia نه تنها برای گیمینگ و گوش دادن به موسیقی مناسب هستند، بلکه برای پروداکشن محتوای مولتی مدیا هم ایده آل می باشند.
۹,۱۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ یاماها Yamaha HS7i

اسپیکر مانیتورینگ یاماها Yamaha HS7i

اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS7i با صدایی بسیار قابل اعتماد, دقیق و بدون رنگ به شما کمک می‌کند که بدون نگرانی در استودیوی خود به میکس قطعات مختلف بپردازید.
(9)
۳۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ یاماها Yamaha HS5i

اسپیکر مانیتورینگ یاماها Yamaha HS5i

اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i با صدایی بسیار قابل اعتماد, دقیق و بدون رنگ به شما کمک می‌کند که بدون نگرانی در استودیوی خود به میکس قطعات مختلف بپردازید.
(5)
۲۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس Presonus Eris E5 XT

اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس Presonus Eris E5 XT

اسپیکر مانیتورینگ Presonus Eris E5 XT با درایورهای درجه یک پنج اینچی برای فرکانس های بیس فوق العاده منسجم و درایورهای فرکانس بالای یک اینچی ابریشمی یک مانیتور استودیویی بسیار باکیفیت است.
(10)
۱۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8040BPM

اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8040BPM

اسپیکر مانیتورینگ Genelec 8040BPM مجهز به درایورهای ۹۰ وات ووفرهای ۶.۵ اینچی با دیستورشن بسیار کم و توییترهای ۰.۷۵ اینچی metal dome, مجهز به سیستم ISS برای مصرف بهینه‌ی برق و محافظت از دستگاه.
(4)
۱۳۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ مکی Mackie CR3-X

اسپیکر مانیتورینگ مکی Mackie CR3-X

اسپیکر مانیتورهای Mackie CR3-X Multimedia گزینه ای مناسب برای گیمینگ و گوش دادن به موسیقی، و همچنین برای پروداکشن محتوای مولتی مدیا هم ایده آل می باشند.
(2)
۶,۳۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8331 AP

اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8331 AP

اسپیکر مانیتورینگ سه وجهی استودیویی Genelec 8331 AP با ووفرهای مخفی دوگانه 72 واتی 5.125 اینچ در 2.625 اینچ، 36 وات 3.5 اینچی میدرنج و توییتر 36 واتی 0.75 اینچی (هر کدام)
۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8340 APM

اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8340 APM

اسپیکر مانیتورینگ Genelec 8340 APM با کمک سیستم مدیریت انرژی ISS، سیگنال ورودی را بررسی می‌کند و در صورت عدم استفاده از دستگاه، آن را در حالت استندبای قرار می‌دهد. Genelec 8340A مجهز به ووفر ۶.۵ اینچی و توییتر متال‌دوم ۰.۷۵ اینچ است.
(1)
۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
22%
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ مکی Mackie MR624

اسپیکر مانیتورینگ مکی Mackie MR624

اسپیکر مانیتورینگ اکتیو Mackie MR624 مجهز به ورودی‌های XLR، TRS و RCA و کنترل‌های Acoustic Space و High Freq برای تنظیم اسپیکر متناسب با فضای اتاق و طراحی آکوستیک دقیق برای ایجاد صدای متعادل در تمامی محدوده‌ی فرکانسی
(1)
۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
8%
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8350 APM

اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8350 APM

اسپیکر مانیتورینگ Genelec 8350A از فناوری پیشرفته‌ی Directivity Control Waveguide بهره‌مند است و مجهز به ووفر ۸ اینچ و توییتر متال‌دوم ۱ اینچ میباشد.
۳۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۹۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
12%
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8020 DPM

اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8020 DPM

اسپیکر مانیتورینگ Genelec 8020 DPM d مانیتور نیرفیلد کم حجم، با امکانات مناسب برای استودیوهای کوچک, با ووفر 4 اینچی و دیستورشن پایین و توییتر فلزی ¾ اینچی که شفافیت صدای فوق العاده ای را ایجاد می کند.
۶۷,۸۵۰,۰۰۰ تومان
۵۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
10%
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
5%
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8030CP

اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8030CP

اسپیکر مانیتورینگ استودیویی اکتیو Genelec 8030CP با محدوده فرکانسی 47 هرتز - 25 کیلوهرتز (+/-2.5dB). دارای ووفر بیس 5 اینچی با راندمان بالا و توییتر فلزی 3/4 اینچی با عملکرد DCW.
۸۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۷۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ نیومن Neumann KH 80 DSP White

اسپیکر مانیتورینگ نیومن Neumann KH 80 DSP White

اسپیکر مانیتورینگ Neumann KH 80 DSP ترکیب ووفر 4 اینچی و توییتر 1 اینچی که سابقه خوبی دارد و برای میکس در استودیوهای کوچک ایده آل است
۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس Presonus Eris E4.5

اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس Presonus Eris E4.5

اسپیکر مانیتورینگ Presonus Eris E4.5 دارای ووفر 4.5 اینچی از جنس کولار (Kevlar) و توییترهای ابریشمی (Silk) با کیفیت بی نظیر و قیمتی مناسب
(13)
۸,۳۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ السیس Alesis Elevate 4

اسپیکر مانیتورینگ السیس Alesis Elevate 4

اسپیکر مانیتورینگ Alesis Elevate 4 دارای ووفر 4 اینچی و توییتر 1 اینچی و پاسخ فرکانسی 68Hz-20kHz, کیفیت و تفکیک صدای خوبی را برای شما فراهم میکند.
(2)
۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
1%
۲۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۲۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8010AP

اسپیکر مانیتورینگ جنلک Genelec 8010AP

50-watt Active Studio Monitor with 3" Woofer, 3/4" Tweeter, and Aluminum Enclosure
(2)
۴۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس PreSonus Eris E8 XT

اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس PreSonus Eris E8 XT

اسپیکر مانیتورینگ PreSonus Eris E8 XT مجهز به ترانسفورماتورهای فرکانس پایین 8 اینچی, درایور فرکانس بالای یک اینچی ابریشمی و محفظه ی پیشرفته با پورت بیس در پنل جلو که فرکانس های بیس منسجمی تولید می کند.
۲۸,۰۸۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس PreSonus Eris E7 XT

اسپیکر مانیتورینگ پریسونوس PreSonus Eris E7 XT

اسپیکر مانیتورینگ PreSonus Eris E7 XT با درایورهای 1.25 اینچی high-frequency و 6.5 اینچی low-frequency و توان خروجی 130 وات Class AB و کابینت مدرن با پورت بیس روی پنل جلو، فرکانس های بیس منسجمی را منتشر می کند.
۲۲,۶۸۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ نیومن Neumann KH 120

اسپیکر مانیتورینگ نیومن Neumann KH 120

اسپیکر مانیتورینگ Neumann KH 120 با پاسخگویی فرکانسی از 52Hz تا 21kHz و ووفر 5.25 اینچی, توییتر 1 اینچی, که برای ضبط، میکس و مسترینگ موسیقی و استودیوهای تدوین و صداگذاری ایده آل است.
(8)
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
8%
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ  EVE SC205

اسپیکر مانیتورینگ EVE SC205

اسپیکر مانیتورینگ اکتیو EVE SC205 مانیتور استودیوی حرفه ای با ووفر 5 اینچی و توییتر AMT RS1 تولید شده با به روزترین فن آوری های پیشرفته
(2)
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ السیس Alesis M1 Active MK3

اسپیکر مانیتورینگ السیس Alesis M1 Active MK3

اسپیکر مانیتورینگ Alesis M1 Active MK3 استودیویی اکتیو 65 واتی، با ووفر 5 اینچی آلومینیومی و توییتر ابریشمی 1 اینچی و پورت های بیس روی پنل جلو, فرکانس هایی تا عمق 45Hz را تولید می کنند.
(1)
۱۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش اسپیکر مانیتورینگ آدام آدیو ADAM S2V

اسپیکر مانیتورینگ آدام آدیو ADAM S2V

اسپیکر مانیتورینگ ADAM S2V S2V یک مانیتور کلاسیک است که برای استفاده در اتاق های کنترل کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است.
۲۸۶,۷۴۰,۰۰۰ تومان
نمايش ۱ تا ۲۴ از ۳۸۵ (۱۷ صفحه)

اسپیکر مانیتورینگ

مهندسین صدا برای شنیدن دقیق جزئیات در میکس قطعات به ابزار قابل اعتمادی احتیاج داشتند تا به وسیله آن بتوانند کلیدی ترین تصمیمات را بگیرند. از زمان عرضه Duplex 604 در سال ۱۹۴۴، اسپیکر مانیتورینگ تبدیل به این ابزار و عضو جدا نشدنی استودیوهای ساخت موسیقی شد.

قیمت اسپیکر مانیتورینگ بسیار متنوع است و این وسیله در انواع مختلف با ویژگی های متنوعی تولید می شود. از اسپیکرهای مانیتورینگ اکتیو با آمپلی فایر داخلی گرفته تا مدل های پسیو که نیاز به آمپلی فایر مجزا دارند و معمولا رایج نیستند، اسپیکر های مانیتورینگ nearfield با درایورهای فرکانس های پایین کوچک و اسپیکرهای بزرگ تر با تعداد بیشتری از درایورها برای تولید بیس و میدرنج و مدل هایی که دارای پردازنده داخلی برای مدیریت فضای آکوستیکی اتاق هستند. این ها بخشی از انواع و ویژگی های اسپیکرهای مانیتورینگ هستند که هر کدام مزایای مخصوص به خودشان را دارند.

اندازه و ویژگی های بدنه

یکی از نکاتی که در خرید اسپیکر مانیتورینگ باید مورد توجه قرار دهید این است که این وسیله در ابعاد مختلف مانند مدل های nearfield کوچک که با عرضه اسپیکر مانیتورینگ یاماها Yamaha NS-10 در دهه ۷۰ میلادی بسیار محبوب شدند تا مدل های بسیار بزرگ تر تولید می شوند. مانیتورهای کوچک بیشتر برای شنیدن آن چه که شنونده نهایی کار می شنود مناسب هستند و مانیتورهای حرفه ای و بزرگ تر برای شنیدن صدایی فلت، رنگ نشده و قابل اطمینان کاربرد دارند که ساختار آن ها تشکیل شده از یک ووفر برای فرکانس های پایین و یک توییتر برای فرکانس های بالا است. اندازه ووفر، حجم، دقت و وضوح فرکانس های پایین و میدرنج را مشخص می کند که معمولا اسپیکرهای مانیتورینگی که در بازار وجود دارند در هر سری از محصولات دارای اندازه های متنوع و قابل انتخابی از سایز ووفر هستند که کاربران متناسب با نیاز و فضای استودیوی حرفه ای و یا خانگی، مدل مد نظر خود را انتخاب می کنند.

اسپیکرهایی که دارای درایور میدرنج هستند، بسیار کارآمد بوده و توانایی تولید بازه فرکانسی کامل تری را دارند، اما قیمت بالا و ابعاد بسیار بزرگ تر، آن ها را با استودیوهای خانگی کوچک ناسازگار می کند.

انتخاب از میان اسپیکرهای مانیتورینگ اکتیو و پسیو

در تقسیم بندی کلی می توان اسپیکرهای مانیتورینگ را در دو نوع اکتیو و پسیو دسته بندی کرد. اما بدون تردید متداول و پرکاربردترین نوع آن ها از سال ۲۰۰۰ تاکنون، مانیتورهای اکتیو هستند که در ساختار آن ها، کراس اورهای اکتیو و آمپلی فایر داخلی قرار دارد تا انرژی مورد نیاز هریک از اسپیکرها را تامین کند.

در پنل پشتی اسپیکرهای مانیتورینگ عمدتا دکمه های تنظیمات کالیبراسیون اتاق به چشم می خورد که معمولا اصلاح فرکانس های بیس، تریبل و میدرنج را امکان پذیر می کنند و در مدل های رده بالاتر، یک پردازشگر داخلی DSP، عهده دار انجام این وظایف می شود.

امروزه اسپیکرهای مانیتورینگ پسیو بسیار نادر هستند و در تجهیزات تعداد کمتری از مهندسین صدا به چشم می خورند. اگرچه آن ها به آمپلی فایر مجزا احتیاج دارند، اما نداشتن مدارهای دیجیتال داخلی در ساختار آن ها باعث دستیابی به یک صدای بکر و بی نظیر در بعضی مدل ها شود.

ساب ووفر مانیتورینگ و سیستم سوراند

در سال های اخیر، ساب ووفرهای مانیتورینگ چه برای تولید موسیقی استریو و چه برای سوراند، رفته رفته جای خود را در استودیوهای میکس پیدا کرده اند. اضافه کردن یک ساب ووفر مانیتورینگ در کنار یک جفت اسپیکر مانیتورینگ، اصطلاحا مانیتور کردن در حالت استریو ۲.۱ را امکان پذیر می کند. نکته بسیار مثبت و کلیدی مانیتور کردن در حالت ۲.۱، تولید فرکانس های پایین توسط ساب ووفر است، که به تولید دقیق تر سایر فرکانس ها از جمله میدرنج توسط اسپیکرها کمک می کند. به دلیل اینکه فرکانس های بیس تولید شده توسط ساب ووفر، مانند میدرنج و تریبل جهت دار نیستند، تنها یک ساب ووفر جواب گوی تمامی نیازها خواهد بود.

مدیریت اسپیکرهای مانیتورینگ و هدفون ها

بسیاری از استودیوها از چندین ست اسپیکر مانیتورینگ برای کنترل میکس استفاده می کنند که خرید اسپیکر مانیتورینگ دست دوم کارکرده می تواند ایده خوبی برای افزایش تعداد اسپیکرها باشد. یکی از متداول ترین تکنیک ها، شنیدن و تعویض صداها بین اسپیکرهای مانیتورینگ مختلف و یا یک اسپیکر معمولی است که بیشتر افراد قرار است با چنین اسپیکرهایی به میکس گوش دهند. با استفاده از ابزاری به نام مانیتور کنترلر، علاوه بر تعویض صدا بین اسپیکرها، می توان کارهایی مانند قطع صدای ساب ووفر، تنظیم میزان بلندی هر یک از مانیتورها و حتی خروجی های هدفون را انجام داد.