فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

کارت صدا Steinberg MR816 CSX

هنوز نظری درج نشده است
16-in/16-out FireWire Audio Interface with 8 Microphone Preamplifiers, 8 TRS Outputs, ADAT I/O, S/PDIF I/O, Word Clock, DSP Channel Strip, DSP Reverb, Dual Headphone Outputs, and Cubase AI4 Software - Mac/PCC

16-in/16-out FireWire Audio Interface with 8 Microphone Preamplifiers, 8 TRS Outputs, ADAT I/O, S/PDIF I/O, Word Clock, DSP Channel Strip, DSP Reverb, Dual Headphone Outputs, and Cubase AI4 Software - Mac/PCC

هماهنگی فوق العاده با Cubase، به لطف DSP بی نظیر

MR816 CSX یک کارت صدای FireWire با شانزده ورودی و شانزده خروجی می باشد که البته قابلیت هایی بسیار بیشتر از این ورودی و خروجی ها را در اختیارتان می گذارد. این کارت صدای نسل جدید، قدرت افکت های آن-بورد دی اس پی را ارتقا داده و هر آنچه که برای هماهنگی با نرم افزار Cubase لازم است را در خود جای داده تا انتخاب ایده آلی برای استودیوهای حرفه ای، استودیوهای کوچک و کسانی که مدام در حال جابجایی هستند، باشد. با Steinberg MR816 CSX، هشت عدد پری امپ با طراحی جدید Class A "D-Pre" با اتصال ترکیبی XLR/TRS و ویژگی های حرفه ای مانند ورودی/خروجی ADAT، ورودی/خروجی word clock و ورودی/خروجی S/PDIF در اختیار خواهید داشت. اگر از Cubase یا دیگر نرم افزارهای ساخت موزیک استفاده می کنید، قابلیت های خارق العاده ای را، از این کارت صدا خواهید دید.

Steinberg MR816 CSX کارت صدا

هشت عدد پری امپ میکروفن Class A "D-Pre" با جک های XLR/TRS

مهندسان کمپانی Steinberg برای طراحی MR816 CSX با مهندسان کمپانی یاماها همکاری کرده اند و یکی از اولویت های آن ها هر چه بهتر کردن کیفیت پری آمپلی فایر میکروفن بوده است. در این کارت صدا از طراحی Class A D-PRE استفاده شده که دارای مدارهای پیشرفته و معکوس Darlington می باشد تا بتوانید عملکردی با جزئیات بالا را از پری امپ های این کارت انتظار داشته باشید. MR816 CSX دارای هشت عدد پری امپ میکروفن است که برای ضبط کردن یک گروه موسیقی، تعداد کافی از ورودی ها را در اختیارتان می گذارد. هرکدام از این کانال ها دارای یک جک ترکیبی XLR/TRS می باشد تا در کنار میکروفن، تجهیزات line-level را هم به آسانی ضبط کنید. همچنین در پنل جلویی یک سویچ hi-Z قرار گرفته تا بتوانید گیتار یا بیس خود را مستقیما به آن متصل کنید.

Steinberg MR816 CSX کارت صدا

فانتوم پاور مجزا برای هر کانال در کنار پد 26- دسی بلی

اگرچه وجود هشت عدد پری امپ میکروفن به خودی خود فوق العاده است، اما مشکل بسیاری از کارت های صدا این است که برای هر کانال، پد و فانتوم پاور مجزا وجود ندارد و برای مثال اگر هنگام ضبط از ترکیب میکروفن های کاندنسر و ریبون استفاده کنید به مشکل بر خواهید خورد. خوشبختانه MR816 CSX به شما اجازه می دهد تا برای هر کانال، پد و فانتوم پاور داشته باشید تا در این گونه مواقع مشکلی سر راه شما وجود نداشته باشد.

ورودی/خروجی حرفه ای، شامل ADAT، S/PDIF و word clock

MR816 CSX بیش از یک نوع ورودی/خروجی استاندارد را در خود جای داده و آماده است تا کانال های تمام تجهیزات شما را در یک اتصال FireWire خلاصه کند. برای تجهیزات دیجیتال شما ورودی/خروجی های ADAT و S/PDIF در نظر گرفته شده است. همچنین یک پورت اضافه ی FireWire هم روی این کارت صدا قرار دارد تا در هنگام لزوم بتوانید دو کارت صدای MR816 CSX را به هم متصل کنید و یا ضبط ها را مستقیما روی یک هارد اکسترنال انجام دهید. به علاوه، ورودی/خروجی word clock هم در اختیارتان قرار گرفته تا به شکلی کاملا حرفه ای بتوانید تمام سیستم خود را با یک کلاک اکسترنال هماهنگ کنید.

Steinberg MR816 CSX کارت صدا

ریورب، کمپرسور و اکولایزر با قدرت DSP

یکی از ویژگی های جذاب MR816 CSX، افکت های دی اس پی است. این افکت ها نه تنها صدای فوق العاده ای دارند، بلکه استفاده از آن ها هم بسیار ساده می باشد. چیپ دی اس پی آن-بورد می تواند هشت عدد از پلاگین های Sweet Spot Morphing Channel Strip را مورد استفاده قرار دهد (در حقیقت حروف CS که در اسم این کارت صدا، یعنی MR-816 CSX به کار رفته است مخفف Channel Strip می باشد). وقتی این پلاگین در حال استفاده باشد، دو دکمه ی چرخشی پنل جلو که در سمت راست قرار دارند مسئول تنظیمات کمپرسور و اکولایزر می شوند. تنها کافی ست این دکمه ها را بچرخانید تا به تنظیم دلخواه خود دست پیدا کنید. این ویژگی برای اصلاح سریع میکس هدفون برای خواننده و نوازنده، بدون دست و پنجه نرم کردن با مشکلات latency (تاخیر) بسیار مناسب است. شما همچنین می توانید این تنظیمات را از داخل نرم افزار Cubase تغییر دهید. به علاوه، حرف "X" در عنوان MR-816 CSX، نشانگر ریورب REV-X است که دارای همان الگوریتم پیچیده ای می باشد که به وسیله ی یاماها توسعه داده شده و در محصولاتشان به چشم می خورد. تمام پارامترهای مربوط به ریورب از داخل Cubase و یا از پنل جلویی کارت صدا قابل دسترسی هستند.

Steinberg MR816 CSX کارت صدا

افکت های دی اس پی برای میکس و مسترینگ

علاوه بر استفاده از پردازش دی اس پی برای ساخت سریع میکس های مانیتور، می توانید از این پردازش ها برای میکس کردن موزیک هم استفاده کنید. افکت های MR816 CSX در قالب پلاگین های VST3 در دسترس می باشند.

ویژگی های پیشرفته برای هماهنگی با Cubase

با متصل کردن MR816 CSX به کامپیوتر، نرم افزارCubase به صورت اتوماتیک کارت صدا را شناسایی می کند و دیگر نیاز به انجام تنظیمات مختلف نمی باشد؛ اما هماهنگی MR816 CSX با Cubase به این مورد خلاصه نمی شود. شما به راحتی می توانید با استفاده از پنل جلویی، ورودی های کارت صدا را به کانال های موجود در Cubase هدایت کنید. برای این کار تنها کافی ست یک ترک را انتخاب کنید، سپس یک دکمه ی کانال که روی ورودی/خروجی پنل جلویی قرار دارد را فشار دهید، و به این صورت کانال مورد نظر به آن ترک هدایت می شود. اگر ترک های مختلفی را انتخاب کنید، خواهید دید که یک چراغ روی پنل جلویی روشن می شود تا به شما نشان دهد کدام کانال به آن ترک متصل شده است. تعدادی پریست با تنظیمات ورودی/خروجی ها و نحوه ی متصل شدن کانال ها به ترک ها نیز در دسترس شما قرار دارد. به علاوه، با انتخاب کردن یک ترک و فشار دادن کانال مورد نظر روی پنل جلویی می توانید یک session جدید در Cubase ایجاد کنید. در این صورت نه تنها ورودی مورد نظر به آن ترک هدایت می شود، بلکه Cubase به انتخاب شما یک باس مونو یا استریو نیز ایجاد می کند.

Steinberg MR816 CSX کارت صدا

هشت عدد خروجی TRS همراه با insert برای استفاده از تجهیزات اکسترنال

MR816 CSX تعداد خروجی های زیادی را در اختیار شما قرار داده است. با این کارت صدا می توانید یک سیستم 5.1 داشته باشید. همچنین می توانید صدا را به Cubase، و تعدادی از هشت خروجی TRS را به یک امپ هدفون بفرستید و بدین ترتیب میکس های مانیتور پیچیده ای درست کنید. دو عدد اینسرت TRS هم در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید تجهیزات اکسترنال خود را به این کارت صدا متصل کنید.

Steinberg MR816 CSX کارت صدا

قابلیت متصل کردن سه کارت صدای MR816 CSX و ایجاد 48 ورودی و 48 خروجی

MR816 CSX بسیار انعطاف پذیر است و به شما اجازه می دهد ترکیب دی اس پی و پری آمپلی فایرهای خود را تنها با یک پورت FireWire ایجاد کنید. شما می توانید تا سه عدد کارت صدای MR816 CSX را به هم متصل کنید تا مجموعا 48 عدد کانال ورودی و خروجی داشته باشید؛ Cubase تمام ورودی/خروجی های موجود را شناسایی می کند. ویژگی های دی اس پی شامل Sweet Spot Morphing Channel Strip و ریورب REV-X هم برای هر کدام از کارت های صدا وجود خواهد داشت. با وجود 48 عدد ورودی و خروجی می توانید در هنگام میکس از 24 پلاگین channel strip و سه پلاگین REV-X reverb استفاده کنید.

Steinberg MR816 CSX کارت صدا

ویژگی های کلیدی

 • هشت عدد پری امپ میکروفن D-Pre، با طراحی مدار گسسته ی آنالوگ Class A
 • فانتوم پاور 48V برای هر کانال
 • پد 26- دسی بلی برای هر کانال
 • کیفیت 24bit/96kHz
 • هشت عدد کانال ورودی با جک های ترکیبی XLR/TRS
 • هشت عدد کانال خروجی با کانکتور TRS
 • هشت عدد ورودی/خروجی دیجیتال ADAT برای استریم دیجیتال صدا یا SPIDF
 • دو عدد اینسرت برای Hardware FX
 • دو عدد خروجی مجزای هدفون
 • ورودی/خروجی Word clock
 • DSP Power برای Cubase VST3
 • افکت های دی اس پی، شامل هشت عدد Sweet Spot Morphing Channel Strip و یک ریورب REV-X
 • تاخیر بسیار پایین
 • نسبت یک به یک سخت افزار/نرم افزار با Cubase
 • قابلیت اتصال سه کارت صدای MR816 CSX به یکدیگر
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر کارت صدا اکسترنال Firewire
نوع کارت صدا کارت صدا اکسترنال رک
ورودی و خروجی همزمان 16x16
نرخ نمونه برداری 24bit/96kHz
پردازنده داخلی دارد
تعداد ورودی آنالوگ 10
نوع ورودی آنالوگ 2x Combo (Mic/Line/Hi-Z), 6x Combo (Mic/Line), 2x 1/4" Insert
تعداد خروجی آنالوگ 10
نوع خروجی آنالوگ 8x TRS, 2x TRS Headphone
تعداد ورودی دیجیتال 10
نوع ورودی دیجیتال 1x ADAT (Optical, 8 Ch.), 1 x S/PDIF Coax
تعداد خروجی دیجیتال 10
نوع خروجی دیجیتال 1x ADAT (Optical, 8 Ch.), 1 x S/PDIF Coax
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 8
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی ندارد
AC Power دارد
تعداد اسلات های رک 1
طول دستگاه -
عرض دستگاه -
ارتفاع دستگاه -
وزن دستگاه -
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید