جشنواره تابستانی تهران ملودی جشنواره تابستانی تهران ملودی
۱
۱- مشاهده جدیدترین میدی کنترلرهای کمپانی نکتار
بستن اعلانات
فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

آمپلی فایر گیتار الکتریک Roland Blues Cube Hot-Black

هنوز نظری درج نشده است
With the 30-watt Blues Cube Hot, guitarists can tap into Roland’s acclaimed Tube Logic tone in the most compact Blues Cube combo amp.

With the 30-watt Blues Cube Hot, guitarists can tap into Roland’s acclaimed Tube Logic tone in the most compact Blues Cube combo amp.

۲۰,۶۷۰,۰۰۰ تومان
۱۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان

آمپلی فایر ساده و آماده برای اجرای زنده

آمپلی فایر گیتار کومبوی Roland Blues Cube Hot تُن و پاسخگویی تیوب با کاراکتر وینتج را در قالب یک پکیج مناسب برای اجرای زنده در اختیار شما قرار می دهد. مدار Tube Logic تمام استیج های امپلی فایرهای دوران tweed را بازسازی می کند؛ از پری امپ گرفته تا پاور امپ و خروجی اسپیکر. این آمپلی فایر تک کاناله گستره ی تُنال وسیعی دارد و خروجی پاور قابل تغییر آن به شما اجازه می دهد تا از این امپ در هر سالنی استفاده کنید. این آمپلی فایر کومبوی قدرتمند تُن تیوب وینتج و پاسخگویی به تاچی که از یک آمپلی فایر انتظار دارید را به شما ارائه می دهد.

آمپلی فایر گیتار Roland Blues Cube Hot-Black

تُن امپ وینتج با تکنولوژی مدرن

طراحی Tube Logic که رولند برای این امپ استفاده کرده، تُن های کلاسیک tweed را به آمپلی فایر کومبوی Blues Cube Hot آورده است. تمام المان های امپ های محبوب وینتج tweed از کاراکتر پری امپ و تیوب خروجی گرفته تا کامپرشن منبع تغذیه و خروجی اسپیکر در Roland Blues Cube Hot قرار گرفته است. گیتاریست های فینگر استایل و همچنین گیتاریست هایی که با پیک اجرا می کنند، عاشق پاسخگویی به تاچ و حساسیت این امپ خواهند شد. قطعا تُن و پاسخگویی به تاچ امپ ها برای گیتاریست ها اهمیت ویژه ای دارند و ما با اطمینان می توانیم بگوییم که Roland Blues Cube Hot کیفیت فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد.

مشاهده این آمپلی فایر گیتار الکتریک به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی رولند

گستره ی وسیع تُن ها

Roland Blues Cube Hot دو کانال با صدای متفاوت را در اختیار شما قرار می دهد. درست مانند یک امپ تیوب، هرچه ولوم کانال کلین را بالا ببرید صدای شما حجم بیشتری می گیرد. گین قابل تغییر کانال کرانچ به شما اجازه می دهد صدا را به مقدار دلخواهتان کثیف کنید. همچنین با فعال کردن کلید بوست می توانید کرانچ بیشتری داشته باشید و کلید تُن به شما اجازه می دهد شدت فرکانس های بالا را تقویت کنید. ریورب باکیفیتی که روی این امپ قرار گرفته به تُن شما عمق می دهد. اسپیکر کاستوم 12 اینچی Blues Cube Hot تُنالیته ی وسیعی دارد و برای اجراهای زنده ایده آل است.

انعطاف برای اجرای زنده

Roland Blues Cube Hot به ویژگی هایی کاربردی مجهز شده که موجب می شوند این امپ در هر شرایطی بدرخشد. سایز کاهش یافته ی کابینت این امپ باعث راحت شدن حمل آن می شود و در عین حال تُن پرحجمی را ایجاد می کند. کنترل پاور، چهار نوع تنظیم خروجی پاور را برای شما مهیا می کند که از ولوم بسیار بلند برای پر کردن تمام فضای سالن تا مقدار 0.5 واتی برای تمرین های کم سر و صدا را شامل می شود. خروجی هدفون به شما اجازه می دهد در هر زمانی از طول روز یا شب تمرین کنید بدون این که همسایه ها آزرده شوند. همچنین خروجی ضبط USB برای ضبط مستقیم صدای گیتار روی کامپیوتر ایده آل خواهد بود.

ویژگی های کلیدی

  • امپ دیجیتال مناسب برای اجرای زنده با تُن مشابه امپ های تیوب
  • صدادهی مشابه امپ های وینتج دوران tweed
  • سایز جمع و جور کابینت برای حمل آسان
  • امکان انتخاب تنظیمات کنترل پاور از 0.5، 5، 15 و 30 وات
  • دارای ریورب بسیار باکیفیت
  • امکان ضبط مستقیم روی کامپیوتر با خروجی
  • طراحی پشت باز با اسپیکر کاستوم 12 اینچی
  • توجه: این امپ با Roland Tone Capsule سازگار نیست
مشخصات توضیحات
نوع آمپلی فایر -
تعداد کانال 1
توان خروجی 30 وات
سایز اسپیکر 300 میلی متر
افکت ندارد
اکولایزر
3-band EQ
ورودی ها
1x 1/4"
خروجی ها
1x 1/4"
طول دستگاه 239 میلی متر
عرض دستگاه 433 میلی متر
ارتفاع دستگاه 413 میلی متر
وزن دستگاه 12.6 کیلوگرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید