91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

میدی کنترلر Native Instruments Komplete Kontrol A61

امتیاز ۵ بر اساس ۱ نظر
میدی کنترلر Native Instruments Komplete Kontrol A61 با کلاویه های نیمه سنگین, هشت دکمه ی چرخشی روان و نمایشگر OLED کنترل هوشمند و ساده برای تمام افکت ها و اینسترومنت های نرم افزاری شما را ارائه میدهد.

میدی کنترلر Native Instruments Komplete Kontrol A61 با کلاویه های نیمه سنگین, هشت دکمه ی چرخشی روان و نمایشگر OLED کنترل هوشمند و ساده برای تمام افکت ها و اینسترومنت های نرم افزاری شما را ارائه میدهد.

۱۹,۱۷۶,۰۰۰ تومان
۱۵,۷۵۰,۰۰۰ تومان

Komplete Kontrol A61

با کیبورد کنترلر Native Instruments Komplete Kontrol A61 محصول کمپانی Native Instruments کنترل اینسترومنت های نرم افزاری و افکت ها را بدست بگیرید. این کنترلر از یک نمایشگر OLED بهره می برد که ناوبری روان و آسانی را به شما ارائه می دهد؛ از طرفی کلاویه های نیمه سنگین و باکیفیتی که در این کنترلر استفاده شده به همراه هشت دکمه ی چرخشی روان و ویل های ارگونومیک pitch و mod پلتفرم قدرتمندی را برای اجراهای شما مهیا کرده اند. Native Instruments Komplete Kontrol A61 با قیمت مناسبی که دارد کنترل های از پیش تنظیم شده ای را برای اینسترومنت ها و افکت های Komplete و همچنین صدها پلاگین (Native Kontrol Standard (NKS (به وسیله ی نرم افزار Komplete Kontrol) را در اختیار شما قرار می دهد.

میدی کنترلر Native Instruments Komplete Kontrol A61

یکپارچگی عمیق با Komplete

با استفاده از نمایشگر اولِدی که در میدی کنترلر Native Instruments Komplete Kontrol A61 استفاده شده می توانید هر کدام از اینسترومنت های Native Instruments را لود کرده و پریست های مختص هر کدام را انتخاب نمایید. وقتی صدای مورد نظرتان لود شد، دکمه های چرخشی Native Instruments Komplete Kontrol A61 به شما اجازه می دهند به راحتی به تُن دلخواهتان برسید.

میدی کنترلر Native Instruments Komplete Kontrol A61

مشاهده این میدی کنترلر به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی نیتیو اینسترومنت

پاسخگویی فوق العاده ی کیبورد

کلاویه های نیمه سنگین کاستوم Native Instruments که در Komplete Kontrol A61 استفاده شده اند حس فوق العاده ای به شما خواهند داد. اصطکاک این کلاویه ها به شکلی تنظیم شده که هم مناسب اجرای نت های سریع باشند و هم نت های دارای کشش طولانی. چه بخواهید درامز بزنید، چه از یک پچ پیانو استفاده کنید یا بخواهید یک لید سینتی سایزری را اجرا کنید، این کلاویه ها شما را ناامید نخواهند کرد.

میدی کنترلر Native Instruments Komplete Kontrol A61

همراه با اینسترومنت ها و افکت های Komplete

کیبوردهای سری A از محصولات Komplete Kontrol همراه با افکت ها و اینسترومنت های Komplete به شما ارائه می شوند، مجموعه ی کاملی که شامل این موارد می باشد: آپرایت پیانوی کلاسیک Gentleman، سینتی سایزر مونوی Monark، پیانوی الکتریک Scarbee Mark 1، سینتی سایزر پلی فونیک Prism، سینتی سایزرهای ماژولار Reaktor Blocks Wired و پلاگین قدرتمند Reaktor 6 Player برای استفاده از اینسترومنت های Reaktor. در این پکیج همچنین Kontakt 6 Player (شامل 50 اینسترومنت) و Maschine Essentials (نرم افزار کامل Maschine به همراه 1.6 گیگابایت محتوای Maschine) قرار گرفته است.

میدی کنترلر Native Instruments Komplete Kontrol A61

ویژگی های کلیدی

 • کنترلر هوشمند و ساده برای تمام افکت ها و اینسترومنت های نرم افزاری شما
 • محصولی ارزان قیمت برای ورود به دنیای Native Instruments
 • کلاویه های بسیار باکیفیت و نیمه سنگین کاستوم Native Instruments
 • نمایشگر OLED برای ناوبری آسان
 • هشت دکمه ی چرخشی روان
 • ویل های ارگونومیک pitch و mod
 • انکودر فشاری چهار جهته برای جستجو در بین صداها و ناوبری در پروژه
 • جستجوی بر پایه ی تگ پریست ها با استفاده از نرم افزار Komplete Kontrol به شما اجازه می دهد صداها را سریعا پیدا کنید و پیش نمایش آن ها را بی درنگ بشنوید
 • ویژگی Smart Play با بیش از 100 گام و مُد به شما کمک می کند از گام خارج نشوید، دوره آکوردها و آرپژیوها را در یک گام مشخص اجرا کنید یا هر گامی را تنها به کلاویه های سفید اختصاص دهید
 • کنترل از پیش تنظیم شده برای اینسترومنت ها و افکت های Komplete به علاوه ی صدها پلاگین (Native Kontrol Standard (NKS به وسیله ی نرم افزار Komplete Kontrol
 • پشتیبانی کامل از VST و VSTi FX
 • یکپارچگی عمیق با نرم افزار Maschine
 • ورودی پدال TRS برای استفاده از پدال ساستین یا اکسپرشن
 • تامین برق به وسیله ی USB 2.0: اتصال MIDI over USB
 • کنترل نرم افزارهای آهنگسازی Logic Pro X، Ableton Live، GarageBand، Cubase و Nuendo
 • همراه با مجموعه ی کاملی از افکت ها و اینسترومنت های Komplete، نرم افزار Komplete Kontrol و مجموعه ی Maschine Essentials (نرم افزار کامل Maschine به هممراه 1.6 گیگابایت محتوا)

مشخصات توضیحات
تعداد کلاویه 61
نوع کلاویه
Semi-weighted
نمایشگر ندارد
تعداد Knob 8
نوع Knob
8 x Touch-sensitive Control Knobs
انتقال دهنده اکتاو دارد
دیگر کنترلرها
Pitchbend, Mod Wheel
ورودی پدال
1 x 1/4" TRS (sustain/expression)
پورت USB
1 x Type B
پورت میدی USB
تامین برق
USB bus powered
طول دستگاه 257 میلی متر
عرض دستگاه 984 میلی متر
ارتفاع دستگاه 89 میلی متر
وزن دستگاه 4.7 کیلوگرم
نظرات کاربران