٩١٠٠٦٧٦٧-۰۲۱
۱
۱- میزبان شما عزیزان در فروشگاه نیاوران تهران ملودی هستیم.
بستن اعلانات

گیتار رولند Roland

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار الکتریک رولند Roland Blues Cube Artist

آمپلی فایر گیتار الکتریک رولند Roland Blues Cube Artist

امپلی فایر گیتار الکتریک Roland Blues Cube Artist دو کاناله با 80 وات توان خروجی, خروجی رکورد USB, ریورب, خروجی پاور قابل تغییر
۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland JC-120G Jazz Chorus

آمپلی فایر گیتار رولند Roland JC-120G Jazz Chorus

120-watt 2-channel 2x12" Guitar Combo Amplifier with Reverb and Vibrato - Black
۳۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland Cube Street Red

آمپلی فایر گیتار رولند Roland Cube Street Red

Battery-powered Portable Guitar Combo Amp and PA with Amp Models, EQ, Effects, Mic and Guitar Inputs - Red
تماس برای خرید
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland AC-60

آمپلی فایر گیتار رولند Roland AC-60

Stereo Acoustic Guitar Amplifier with Reverb, Chorus, and Auto Anti-Feedback
۲۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland Cube 10GX

آمپلی فایر گیتار رولند Roland Cube 10GX

10-watt 1-channel 1x8" Guitar Combo Amplifier with Aux Input, Headphone Output, COSM Amp Modeling, and Onboard Effects - Black
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland CUBE STA

آمپلی فایر گیتار رولند Roland CUBE STA

5W 2-channel 2x6.5" Battery-powered Guitar Combo Amplifier and PA with Amp Models, EQ, Effects, Mic and Guitar Inputs - Black
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland Cube 15

آمپلی فایر گیتار رولند Roland Cube 15

15W8" high-performance speakerClean/Lead channels2 authentic BOSS lead tones
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland Cube 20X

آمپلی فایر گیتار رولند Roland Cube 20X

2-channel, 20-Watt Guitar Combo Amp with COSM Modeling, Aux In, Record/Phones Out, and Power Squeezer
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland AC-33

آمپلی فایر گیتار رولند Roland AC-33

Portable yet powerful, the AC-33 provides true stereo sound, Guitar and Mic/Line channels, custom-tailored effects, anti-feedback, and a Phrase Looper.
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland Micro Cube GX

آمپلی فایر گیتار رولند Roland Micro Cube GX

3-watt 1-channel 1x5" Battery-powered Guitar Combo Amplifier with 8 DSP Effects, 8 COSM Amplifier Models, Chromatic Tuner, iOS i-Cube Link, and Auxiliary Input - Black
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار الکتریک رولند Roland Blues Cube Hot-Black

آمپلی فایر گیتار الکتریک رولند Roland Blues Cube Hot-Black

With the 30-watt Blues Cube Hot, guitarists can tap into Roland’s acclaimed Tube Logic tone in the most compact Blues Cube combo amp.
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland CUBE 60XL

آمپلی فایر گیتار رولند Roland CUBE 60XL

60-watt, 1 x 10" Bass Combo Amplifier with COSM Modeling and Built-in Effects
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland JC-40 Jazz Chorus

آمپلی فایر گیتار رولند Roland JC-40 Jazz Chorus

40-watt 1-channel 2x10" Stereo Guitar Combo Amplifier with Distortion, Vibrato, Chorus, Reverb, Effects Loop, Line Out, and Stereo Inputs - Black
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار رولند Roland CUBE 120XL

آمپلی فایر گیتار رولند Roland CUBE 120XL

120-watt, 1 x 12" Bass Combo Amplifier with COSM Modeling and Built-in Effects
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار الکتریک رولند Roland Blues Cube Stage

آمپلی فایر گیتار الکتریک رولند Roland Blues Cube Stage

60-watt 2-channel 1x12" Guitar Combo Amplifier with Tube Logic Design, Onboard Reverb, USB Record Out, and Variable Power Output
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش آمپلی فایر گیتار الکتریک رولند Roland Blues Cube Hot-Blond

آمپلی فایر گیتار الکتریک رولند Roland Blues Cube Hot-Blond

With the 30-watt Blues Cube Hot, guitarists can tap into Roland’s acclaimed Tube Logic tone in the most compact Blues Cube combo amp.
ناموجود
نمايش ۱ تا ۱۶ از ۱۶ (۱ صفحه)

گیتار

انتخاب یک گیتار ایده آل، تصمیم بزرگی است. چه بخواهید اولین گیتارتان را خریداری کنید و چه به دنبال اضافه کردن یک ساز دیگر به مجموعه ی سازهایتان باشید، ما به شما کمک خواهیم کرد از بین انتخاب های گسترده ای که پیش روی شما وجود دارد، بهترین گزینه را انتخاب کنید. همچنین در صفحه ی مربوط به هر محصول، اعم از گیتار، امپلی فایر و پدال های افکت، اطلاعات جامعی راجع به آن ها داده شده است. برای شروع، چند نکته را با شما در میان می گذاریم که می تواند در انتخاب یک گیتار ایده آل به شما کمک کند.

گیتارهای مدرن می توانند آکوستیک، با سیم های فلزی یا نایلونی و یا الکتریک باشند. بیشتر گیتارها ۶ سیم دارند، اما گیتارهای آکوستیک و الکتریک ۱۲ سیمه و همچنین برخی مدل های ۷ و ۸ سیم نیز وجود دارد. حتی یوکللی که یک ساز کوچک چهار سیم است و معمولا به جزایر هاوایی ارتباط پیدا می کند هم در این دسته قرار می گیرد.

گیتارهای الکتریک دارای پیکاپ و قطعات الکترونیکی هستند که ارتعاشات سیم ها را به سیگنال های الکتریکی تبدیل می کنند؛ این سیگنال الکتریکی سپس به امپلی فایر فرستاده می شود. گیتارهای الکتریک می توانند سالید بادی، سِمی هالو یا هالوبادی باشند. گیتارهای الکتریک در بسیاری از استایل های موسیقی مانند راک، بلوز، کانتری، جز، فانک و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

گیتارهای آکوستیک به طور طبیعی با ارتعاش سیم ها و رزونانس بدنه ی ساز، صدا تولید می کنند. صفحه صدای گیتار یکی از المان های این ساز است که با نهایت دقت طراحی و تولید می شود و جنس آن معمولا از چوب های اسپروس، سدر یا ماهاگونی (ماهون) می باشد. قسمت پشت و کناره های این نوع گیتار معمولا از چوب ماهاگونی، ماهون ستونی، رزوود یا میپل (افرا) تولید می شود. بعضی از گیتارهای آکوستیک دارای پیکاپ و قطعات الکترونیکی هستند و در صورتی که بخواهید صدای گیتار را از یک امپلی فایر یا سیستم PA بشنوید می توانید از آن استفاده کنید؛ در این حالت ولوم بیشتری خواهید داشت و می توانید با پدال ها به صدای گیتار افکت بدهید.

امپ گیتار نوعی امپلی فایر است که برای بازتولید سیگنال های گیتار الکتریک بهینه شده است. امپ های گیتار دو فرمت اصلی دارند: هِدها و کومبوها. هِدها تنها امپلی فایر هستند و باید آن ها را به یک کابینت اسپیکر مجزا متصل کرد؛ اما کومبوها امپلی فایرهایی هستند که داخل آن ها اسپیکر وجود دارد. امپلی فایرها معمولا به سه دسته تقسیم می شوند: تیوب، سالید استیت و هیبریدی.

پدال های افکت گیتار به شما کمک می کنند تُن ایده آل را بسازید. برای داشتن تُن های راک پر حجم می توانید به صدا دیستورشن بدهید و با استفاده از دیلی ها، ریورب ها، واه و ... جزئیات دیگری را به صدا اضافه کنید. شما می توانید برای هر افکت یک پدال جداگانه تهیه کنید و یا این که از یونیت های مولتی افکت استفاده نمایید که دارای چندین افکت هستند.

بسیاری از افراد اهمیت و نقش حیاتی سیم های گیتار را دست کم می گیرند. سیم ها به گیتار شما کمک می کنند که صدا، حالت اجرایی و حتی حس بهتری داشته باشد. سیم های قدیمی می توانند مشکلات اینتونیشن و تیونینگ ایجاد کنند، در حالی که سیم های نو جان تازه ای به صدا و قدرت اجرایی گیتار شما می دهند و باعث می شوند بهترین صدا را از گیتار بگیرید. بعضی از سیم های گیتار دارای پوششی برای ممانعت از انباشته شدن روغن و کثیفی ها روی سیم هستند که موجب می شود طول عمر سیم بالاتر برود.

یوکللی یک ساز کوچک چهار سیم است که معمولا به جزایر هاوایی مربوط می شود. بسیاری از یوکللی ها از چوب درخت کوآ ساخته می شوند که تنها در هاوایی پیدا می شوند و دارای ظاهری زیبا و بافتی سه بُعدی هستند. یوکللی ها در چهار سایز عرضه می شوند که از کوچکترین به بزرگترین عبارتند از: سوپرانو، کنسرت، تنور و باریتون

حال که این اطلاعات را راجع به گیتارها کسب کردید، شاید سوالاتی در رابطه با نیازهایتان داشته باشید. کارشناسان تهران ملودی همراه شما خواهند بود.