۱
۱- برای مشاهده رده بندی کامل محصولات کمپانی سارامونیک، بر روی این لینک کلیک کنید.
بستن اعلانات
فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

آمپلی فایر گیتار Blackstar HT Stage 60 Mark II 2x12" 60-watt Tube Combo Amp

هنوز نظری درج نشده است
60-watt 2x12" 3-channel All-tube Guitar Combo Amplifier with Infinite Shape Feature, 2 Voice Switches, Effects Loop, Emulated Output, USB Output, and Reverb

دو صدای متفاوت از قاره های مختلف در یک امپ کومبوی 12 اینچی

امپلی فایرهای سری Blackstar HT Stage60 MKII حس فوق العاده ای هنگام ساز زدن به شما خواهند داد. این امپ ها و کابینت های خارق العاده با قیمت مناسبی که دارند امکانات فراوانی را برای شکل دادن به تُن ها در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید کاراکتر و اکسپرشنی که به دنبالش هستید را داشته باشید. امپلی فایر کومبوی کاملا تیوب (لامپی) HT Stage 60 MK II به یک جفت تیوب وکیوم EL34 مجهز شده و قادر است قدرت 60 واتی را برای دو اسپیکر 12 اینچی Celestion که در آن استفاده شده فراهم کند. HT Stage 60 همچنین در قسمت فرانت اِند از یک جفت تیوب ECC8 بهره می برد که کاراکتر صدای خارق العاده ای را به هر سه کانال این امپ می بخشد: از تُن های کلین منحصر به فرد گرفته تا اُور درایوهای پرقدرت.

امپلی فایر گیتار Blackstar HT Stage 60 Mark II 2x12 60-watt Tube Combo Amp

تُن های منحصر به فرد کلین و اُور درایو

کانال کلین دارای یک کلید تغییر صدا می باشد که به شما اجازه می دهد بین تُن های کلین امپ های انگلیسی و آمریکایی انتخاب کنید. علاوه بر این، کانال های اُور درایو هم دارای این کلید تغییر صدا هستند که امکان انتخاب بین صدای مدرن و پرخاشگرانه و یک صدای یک دست کلاسیک را برای شما فراهم می کند. چه به دنبال صدایی کلین باشید که با استفاده از پدال هایتان به آن شکل بدهید و چه به دنبال صدایی اُور درایو شده، این کانال های خوش صدا نیاز شما را برآورده خواهند کرد. با وجود امکاناتی که برای شکل دادن به تُن ها فراهم شده، دستیابی به هیچ تُنی با امپ کومبوی Blackstar HT Stage 60 MK II غیر ممکن نخواهد بود.

مشاهده این امپلی فایر گیتار به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی بلک استار

همراه با ویژگی های کاربردی برای گیتاریست ها

تُنی که امپلی فایر HT Stage 60 MK II به شما ارائه می دهد کاملا ارزش هزینه ای که بابت آن پرداخت می کنید را دارد. اما بلک استار به خوبی درک می کند گیتاریست ها به چه امکاناتی نیاز دارند. به همین علت بلک استار این امپ کومبوی تماما تیوب فوق العاده خوش صدا را به ویژگی هایی مجهز کرده تا به انتخاب اول گیتاریست ها برای اجرای زنده و ضبط استودیویی تبدیل شود. ریوربی که صدای آن از نو طراحی شده بیش از مدل های قبلی جزئیات دارد و به صدا عمق بیشتری می دهد. به لطف مدار کاهش توان می توانید در ولوم های مناسب به تُن های high gain دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، خروجی های لاین و USB کار صدابرداران را برای ضبط صدای این امپ آسان می کند. امکان اختصاص دادن فوت سوییچ برای بوست ولوم صدا هم فراهم شده تا صدای سازتان در میکس برجسته شود.

امپلی فایر گیتار Blackstar HT Stage 60 Mark II 2x12 60-watt Tube Combo Amp

تکنولوژی انحصاری Infinite Shape Feature

به لطف تکنولوژی (Infinite Shape Feature (ISF امپلی فایر لامپیBlackstar HT Stage 60 MK II به گستره ی وسیعی از تُن های تیوب مجهز شده است. این تکنولوژی انحصاری بلک استار منحنی های اکولایزری را در کنترل های Bass، Middle و Treble تغییر می دهد. وقتی دکمه ی چرخشی ISF را کاملا در سمت چپ قرار دهید، کاراکتر امپ های آمریکایی را خواهید داشت که دارای بیس های منسجم و میدرنج پرخاشگرانه هستند. با قرار دادن این دکمه در سمت راست نیز به تُن امپ های انگلیسی دسترسی پیدا می کنید. علاوه بر این، چهار حالت عملیاتی مختلف با استفاده از یک جفت سوییچ Voice قابل دسترس است که صداهای مدرن و وینتج را برای هر کانال فراهم می کند.

ویژگی های کلیدی

 • امپلی فایر کومبوی تماما تیوب (لامپی) 60 واتی
 • سه کانال با قابلیت اختصاص دادن فوت سوئیچ، انواع تُن های کلین و اُور درایو را برای شما مهیا می کنند
 • دو اسپیکر 12 اینچی Celestion
 • تکنولوژی انحصاری (Infinite Shape Feature (ISF طیف وسیعی از تُن ها را در اختیار شما قرار می دهد
 • کلیدهای تغییر صدا انعطاف هر کانال را بیشتر کرده است
 • ریورب دیجیتال با کلید dark/bright
 • خروجی Speaker emulated با وُیسینگ 1x12 و 4x12
 • لوپ افکت ها با کلید لِول افکت ها
 • خروجی USB
 • همراه با فوت سوییچ دو طرفه
 • امکان استفاده از فوت سوییچ برای بوست ولوم امپ
مشخصات توضیحات
نوع آمپلی فایر Tube
تعداد کانال 3
توان خروجی
60W/6W
سایز اسپیکر
2 x 12" Celestion Seventy 80 speakers
افکت Effects Loop
اکولایزر
3-band EQ (OD1, OD2), Presence, Resonance, ISF
ورودی ها
1 x 1/4" (instrument), 1 x 1/4" (loop return)
خروجی ها
4 x 1/4" (4/8/16 ohms), 1 x 1/4" (internal speaker), 1 x 1/4" (emulated out/headphones), 1 x XLR (DI out), 1 x 1/4" (loop send)
طول دستگاه 260 میلی متر
عرض دستگاه 707 میلی متر
ارتفاع دستگاه 520 میلی متر
وزن دستگاه 34.5 کیلوگرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید