فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

پری آمپ Audient ASP800

هنوز نظری درج نشده است
8-channel Microphone Preamplifier and ADC with 2 Retro Channels, 2 Discrete JFET DIs, and HMX & IRON Enhancement Circuitry

صدای زیباتر و قدرتمندتر

با پری‌امپلی فایر Audient ASP800 به سادگی کیفیت صدای استودیوی خود را بهبود ببخشید. این دستگاه با ۸ کانال مجهز به پری امپ های میکروفون مشهور Audient، انتخابی ایده‌آل برای همراهی با انواع کارت‌های صوتی است. ASP800 همچنین مجهز به فناوری نمونه‌برداری Burr-Brown، دو عدد JFET DI و دو کانال رترو است و از مدارهای پیشرفته‌ی شرکت Audient بهره می‌برد. میکروفون، گیتار، کیبورد یا درام‌ماشین خود را به این پری‌امپ متصل کنید و با کیفیتی بسیار بهتر به تولید موسیقی بپردازید.

پری آمپ Audient ASP800

Audient ASP800 در یک نگاه:

 • پری‌امپ‌های Audient و نمونه‌برداری Burr Brown
 • دو کانال رترو برای دسترسی آسان به صدای وینتج
 • درایور HMX MOSFET با صدایی بسیار قدرتمند

پری‌امپ‌های Audient و نمونه‌برداری Burr Brown

ASP800 مجهز به ۸ پری‌امپ Class A از شرکت Audient است که صدایی زیبا و شفاف دارند. همچنین برای نمونه‌برداری بهتر، این دستگاه مجهز به ADC با کانورتور بسیار باکیفیت از شرکت Burr Brown (یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات نمونه‌برداری) است. صدای این دستگاه بسیار شفاف است و میزان بسیار کمی رنگ را منتقل می‌کند. ASP800 بهترین گزینه برای قدرت بخشیدن به صدای یکدست و معمولی ضبط‌های استودیویی است.

پری آمپ Audient ASP800

دو کانال رترو برای دسترسی آسان به صدای وینتج

همانطور که اشاره کردیم صدای ASP800 با کمی رنگ همراه است و به همین دلیل با بسیاری از محصولات دیگر شرکت Audient متفاوت است. این شرکت به تولید پری‌امپ‌های شفاف مشهور است. هرچند مدارهای هارمونیک پیشرفته‌ی ASP800، صدای بیس شما را قدرتمندتر می‌کند و به وکال‌ها نیز سرزندگی بیشتری را اضافه خواهد کرد. این دستگاه همچنین مجهز به دو کانال رترو است که مجهز به کنترل‌های HMX و IRON برای تنظیمات بهتر صدای دستگاه هستند. این کانال‌ها که صدایی مشابه دستگاه‌های تیوب دهه‌ی ۶۰ و ترنسفومر دهه‌ی ۷۰ دارند، صداهای متنوع‌تری را در اختیار شما می‌گذارند.

پری آمپ Audient ASP800

درایو HMX MOSFET با صدایی بسیار قدرتمند

اگر شما هم از طرفداران صدای پری‌امپ‌های تیوب هستید، حتما از کنترل دیستورشن هارمونیک HMX در شرایط مختلف استفاده خواهید کرد. HMX که بر پایه‌ی صدای تیوب پری‌امپ‌های دهه‌ی ۶۰ میلادی طراحی شده است، صدایی زیبا و قدرتمند را ارائه می‌کند و بهترین همراه برای گیتارهای الکتریک و بیس شما خواهد بود. فناوری MOSFET دیستورشن هارمونیک و نامتقارنی را ایجاد می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید صدای پری‌امپ، DI و ورودی لاین خود را متناسب با سلیقه‌ی خود تنظیم کنید.

پری آمپ Audient ASP800

ویژگی های کلیدی

 • ۸ پری‌امپلی فایر میکروفون حرفه‌ای از شرکت Audient
 • دو کانال رترو، با کنترل‌های دو سطحی اشباع HMX و IRON
 • دو ورودی ساز Discrete JFET
 • نمونه‌برداری A-D بسیار شفاف از شرکت Burr Brown
 • خروجی‌های آنالوگ لاین Balanced
 • ورودی وردکلاک
 • حالت iD ScrollControl
 • بدنه‌ی تمام فلزی
مشخصات توضیحات
تعداد کانال 8
خروجی دیجیتال 1 x ADAT
فانتوم پاور دارد
نوع طراحی رک
نوع پری امپ Solid State
کمپرسور -
پاسخ فرکانسی
-
ورودی آنالوگ
8 x XLR/TRS Combo, 2 x 1/4" (DI)
خروجی آنالوگ
1 x DB-25
عرض 483 میلیمتر
طول 286.5 میلیمتر
ارتفاع 44 میلیمتر
وزن دستگاه 4.5 کیلوگرم
سوالات کاربران
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید