91006767 - 021
جشنواره نوروزی تهران ملودی جشنواره نوروزی تهران ملودی
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

میدی کنترلر Alesis VI49

امتیاز ۳ بر اساس ۱ نظر
میدی کنترلر Alesis VI49, کنترلر یواس‌بی با ابعاد کوچک با کلیدهای فول‌سایز و نیمه‌سنگین، مجهز به افترتاچ, ۳۶ کلید و ۱۲ پیچ کنترل قابل تنظیم

میدی کنترلر Alesis VI49, کنترلر یواس‌بی با ابعاد کوچک با کلیدهای فول‌سایز و نیمه‌سنگین، مجهز به افترتاچ, ۳۶ کلید و ۱۲ پیچ کنترل قابل تنظیم

یک کنترلر کوچک با کلیدهای فول‌سایز و افترتاچ

میدی کنترلر Alesis VI49 USB MIDI امکانات سازهای مجازی و نرم‌افزارهای DAW را به بهترین شکل در اختیار شما می‌گذارد. این کنترلر با وجود داشتن ابعاد کوچک، مجهز به ۴۹ کلید نیمه‌سنگین و فول‌سایز با افترتاچ است. VI49 همچنین به ۱۶ پد حساس به Velocity و فشار با نور ال‌ای‌دی‌های قابل تنظیم مجهز است. در کنار این به ۱۲ پیچ‌کنترل با نور پشتی و ۳۶ کلید قابل‌تنظیم دسترسی خواهید داشت و می‌توانید از کنترل‌های ترنسپورت برای مدیریت بهتر نرم‌افزار خود استفاده کنید. VI49 همچنین به همراه نسخه‌ای از نرم‌افزار محبوب Ableton Live Lite 9 و ابزار Software Preset/Parameter عرضه می‌شود.

Alesis VI49 میدی کنترلر

کیبورد کنترلر Alesis VI49 در یک نگاه:

 • ابعاد کوچک و امکانات گسترده
 • دسترسی آسان به تمامی کنترل‌های مهم
 • خروجی‌های یواس‌بی و میدی برای اتصال به تجهیزات مختلف

ابعاد کوچک و امکانات گسترده

Alesis VI49 مجهز به ۴۹ کلاویه نیمه‌سنگین است که با وجود ابعاد کوچک دستگاه، به سادگی توسط دو دست قابل استفاده هستند. این کنترلر همچنین کنترل‌های متعددی از جمله چرخ‌های ماژولاسیون و پیچ، کنترل‌های ترنسپورت و تعداد زیادی از پدها، کلیدها و انکودرهای دیگر را در اختیار شما می‌گذارد. VI49 بسیار منعطف و در عین حال کاربردی است و با استفاده از آن به تمامی امکانات مورد نیاز خود برای کار با سازهای مجازی و نرم‌افزارهای DAW دسترسی خواهید داشت.

Alesis VI49 میدی کنترلر

مشاهده این میدی کنترلر به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی السیس

دسترسی آسان به تمامی کنترل‌های مهم

کیبورد کنترلر Alesis VI49 کلیدها و امکانات مهم را به ساده‌ترین شکل در اختیار شما می‌گذارد. این دستگاه مجهز به ۴۹ کلید نیمه‌سنگین و مجهز به افترتاچ است. همچنین به ۱۶ درام‌پد حساس به سرعت با نور پشتی RGB برای اجرای ریتم یا شروع لوپ‌ها دسترسی خواهید داشت و می‌توانید از کنترل‌های ترنسپورت، ۱۲ پیچ کنترل و ۳۶ کلید قابل تنظیم با نور پشتی برای مدیریت نرم‌افزار خود استفاده کنید. در کنار این، به چرخ‌های ماژولاسیون و پیچ نیز دسترسی خواهید داشت. همچنین می‌توانید به سادگی این کنترل‌ها را بر اساس امکانات و قابلیت‌های سازهای مجازی خود تنظیم کنید.

خروجی‌های یواس‌بی و میدی برای اتصال به تجهیزات مختلف

اگر از سازهای مجازی و نرم‌افزارهای مختلف برای ساخت موسیقی استفاده می‌کنید یا به تجهیزات میدی متنوع دسترسی دارید، VI49 گزینه‌ای بسیار مناسب برای کنترل این امکانات است. این دستگاه مجهز به یک خروجی میدی ۵ پین است و توسط یواس‌بی (بدون نیاز به درایور) به رایانه‌ی شما متصل می‌شود. با Alesis VI49 کنترل نرم‌افزارها و سازهای مجازی از همیشه ساده‌تر خواهد شد.

Alesis VI49 میدی کنترلر

ویژگی های کلیدی

 • کنترلر یواس‌بی با ابعاد کوچک و امکانات گسترده برای کار با پلاگین‌ها و سازهای مجازی
 • کلیدهای فول‌سایز و نیمه‌سنگین، مجهز به افترتاچ
 • ۱۶ پد حساس به سرعت و فشار با نور پشتی ال‌ای‌دی
 • ۳۶ کلید و ۱۲ پیچ کنترل قابل تنظیم با نور پشتی
 • کنترل‌های ترنسپورت برای کار با نرم‌افزارهای DAW
 • چرخ‌های ماژولاسیون و پیچ‌بِند
 • قابلیت تامین برق از طریق یواس‌بی
 • عرضه به همراه نرم‌افزار Ableton Live Lite Alesis Edition
مشخصات توضیحات
تعداد کلاویه 49
نوع کلاویه نیمه سنگین
افترتاچ AfterTouch دارد
تعداد پد 16
درام پد دارد
انتقال دهنده اکتاو دارد
کنترلر نرم افزار دارد
پورت USB دارد
پورت میدی دارد
تامین برق USB
سوالات کاربران
نظرات کاربران