فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

میدی کنترلر Alesis V61

امتیاز ۴ بر اساس ۱ نظر
61-key USB MIDI Keyboard Controller with Eight Backlit Pads, Two Wheels, Four Assignable Knobs, and Four Assignable Buttons

یک کنترلر قابل حمل با امکانات گسترده

میدی کنترلر Alesis V61 مجهز به کلیدهای فول‌سایز و سینت اکشن و کنترل‌های متعدد است که آن را تبدیل به یک کنترلر حرفه‌ای برای کار با سازهای مجازی، پلاگین‌ها و نرم‌افزارهای مختلف می‌کند. با وجود ابعاد کوچک، V61 مجهز به کلیدهای بزرگی است که حس یک ساز واقعی را تداعی می‌کنند. V61 همچنین مجهز به ۸ پد حساس به Velocity و فشار، با نور پشتی است که برای اجرای ریتم‌، شروع لوپ‌ها یا کار با سینتی سایزر مناسب هستند. در کنار این امکانات به ۴ پیچ کنترل و ۴ کلید قابل برنامه‌ریزی برای مدیریت امکانات پلاگین و چرخ‌های ماژولاسیون و پیچ دسترسی خواهید داشت. Alesis V61 از طریق اتصال یواس‌بی به کامپیوتر اطلاعات میدی را منتقل می‌کند و از همین راه نیز برق خود را تامین می‌کند. این کنترلر همچنین به همراه نرم‌افزار محبوب Ableton Live Lite 9 و ابزار Software Preset/Parameter عرضه می‌شود.

Alesis V61 میدی کنترلر

کیبورد کنترلر Alesis V61 در یک نگاه:

  • کنترلری با ابعاد کوچک و امکانات گسترده
  • دسترسی آسان به تمامی کنترل‌های مورد نیاز

کنترلری با ابعاد کوچک و امکانات گسترده

Alesis V61 با وجود ابعاد کوچک خود، مجهز به ۶۱ کلید سینت‌اکشن و فول‌سایز (مناسب برای اجرا با دو دست) است. این دستگاه همچنین مجهز به کنترل‌های مختلف از جمله چرخ‌های مد و پیچ، کنترل‌های ترنسپورت و تعداد زیادی از پدها، کلید و انکودرها است. با استفاده از امکانات این کنترلر می‌توانید به سادگی سازهای مجازی و پلاگین‌های خود را در استودیو یا اجراهای زنده مدیریت کنید.

Alesis V61 میدی کنترلر

مشاهده این میدی کنترلر به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی السیس

دسترسی آسان به تمامی کنترل‌های مورد نیاز

Alesis V61 مجموعه‌ای از کنترل‌های مختلف را در اختیار شما می‌گذارد. تمامی ۶۱ کلید فول‌سایز این دستگاه به Velocity حساس هستند. ۸ پد درام این دستگاه نیز به حساس به سرعت و مجهز به نور پشتی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای اجرای ریتم یا شروع لوپ‌ها استفاده کنید. همچنین می‌توانید از ۴ پیچ کنترل و ۴ کلید قابل تنظیم دستگاه برای مدیریت امکانات سازهای مجازی خود بهره ببرید. در کنار این امکانات به چرخ‌های ماژولاسیون و پیچ نیز دسترسی خواهید داشت.

Alesis V61 میدی کنترلر

ویژگی های کلیدی

  • کنترلر یواس‌بی با ابعاد کوچک برای کار با پلاگین‌ها و سازهای مجازی
  • کلیدهای فول‌سایز و سینت اکشن
  • ۸ پد حساس به سرعت و فشار، با نور پشتی
  • ۴ کلید و ۴ پیچ کنترل قابل تنظیم با نور پشتی
  • چرخ‌های پیچ‌بِند و ماژولاسیون
  • تامین برق از طریق یواس‌بی
  • عرضه به همراه نرم‌افزار محبوب Ableton Live Lite Alesis Edition
مشخصات توضیحات
تعداد کلاویه 61
نوع کلاویه سبک کیبوردی
افترتاچ AfterTouch دارد
تعداد پد 8
درام پد دارد
انتقال دهنده اکتاو دارد
کنترلر نرم افزار دارد
پورت USB دارد
پورت میدی دارد
تامین برق USB
سوالات کاربران
نظرات کاربران