91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

پیانو آکوستیک Yamaha GB1K PE

هنوز نظری درج نشده است
گرند پیانو Yamaha GB1K PE تُن صدای پرحجم و یک انتخاب ایده آل برای فضاهای کوچک.

گرند پیانو Yamaha GB1K PE تُن صدای پرحجم و یک انتخاب ایده آل برای فضاهای کوچک.

۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

گرند پیانویی با قیمت مناسب

خیلی ها دوست دارند در خانه شان یک گرند پیانو داشته باشند، اما معمولا قیمت آن ها بالاست. گرند پیانوی Yamaha GB1K ارزان قیمت ترین پیانوی کمپانی یاماهاست. گرند پیانوها همچنین فضای زیادی را اشغال می کنند؛ از این جهت هم GB1K انتخاب ایده آلی برای فضاهای کوچک است. این پیانوی 152 سانتی، تُن صدای پرحجمی دارد که قابل مقایسه با پیانوهای بزرگ تر است. با گرند پیانوی Yamaha GB1K سالن کنسرت را به خانه تان بیاورید.

Yamaha GB1K پیانو آکوستیک

پیانویی که عاشق ساز زدن با آن می شوید

از همان لحظه ای که انگشت های شما کلاویه های پیانو آکوستیک GB1K را لمس می کنید، متوجه می شوید که با یک ساز با کیفیت از کمپانی یاماها طرف هستید. تمام پیانوهای یاماها از کلاویه هایی از جنس کاج نوئل بهره می برند که به دلیل وزن سبک و تناسب فوق العاده ی قدرت به وزن مورد استفاده قرار گرفته اند. به لطف داشتن پاسخگویی سریع، وقتی با GB1K ساز می زنید، تمام جزئیات و ریزه کاری های نوازندگی شما دریافت می شود. همچنین جالب است بدانید تمام پیانوهای یاماها حرکت کلاویه ای یکسانی دارند، پس تمام این پیانوها دقیقا عملکرد مشابهی در بخش کلاویه ها خواهند داشت.

Yamaha GB1K پیانو آکوستیک

صدای فوق العاده

مهمترین بخش پیانوی GB1K، صفحه صدای از جنس چوب کاج نوئل است که از 10 درصد برتر کاج های نوئل انتخاب می شوند. غنای هارمونیک و جزئیات صدای فراوان این پیانو شما را شگفت زده خواهد کرد؛ این کیفیت صدا به هیچ عنوان با استفاده از لمینیت های کم کیفیت قابل دستیابی نیست. بهترین پیانوهای دنیا برای داشتن شدت صوتی بالا، تُن صدا و ساستین مناسب از صفحه صدای با جنس چوب کاج نوئل استفاده می کنند و به همین خاطر است که در تمام پیانوهای یاماها هم از همین چوب استفاده شده است.

مشاهده این پیانو آکوستیک به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی یاماها

تاج صفحه صدا در گرند پیانوی GB1K با دنده های بزرگی که تا لبه ی صفحه صدا امتداد دارند تقویت شده است. این دنده ها سپس به دنده ی داخلی چسبیده اند تا انتقال ارتعاشات صوتی به بدنه ی پیانو به بهترین شکل انجام شود. با این سیستم تقویت شده، کیفیت صدای بسیار بالا با عمق صوتی فوق العاده ای در اختیار شما قرار می گیرد و خیالتان را تا سال ها راحت می کند. این ویژگی همچنین موجب پایداری بیشتر پیانو در نگه داشتن کوک می شود.

اعتبار یاماها در ساخت پیانوهای با کیفیت

پیانوهای یاماها اعتباری جهانی برای کیفیت فوق العاده و ارزش خرید بالایشان دارند. پیانوهای این کمپانی جزو بیشترین پیانوهای توصیه شده توسط حرفه ای ترین پیانیست های سراسر دنیا می باشند. گرند پیانوی Yamaha GB1K یکی از بهترین سازهای کمپانی یاماهاست.

Yamaha GB1K پیانو آکوستیک

ویژگی های کلیدی

  • صفحه صدای از جنس چوب کاج نوئل
  • دندانه های بزرگ صفحه صدا برای انتقال هرچه بهتر ارتعاشات صوتی
  • حرکات بهینه شده ی کلاویه ها
  • طراحی پیشرفته ای که سایز پیانو را در حالت ایده آلی قرار داده
  • کیفیت بالا با قیمت مناسب
  • تُن صدا و رزونانس فوق العاده
  • سیستم انتقال نیروی با کیفیت یاماها
مشخصات توضیحات
تعداد کلاویه 88
نوع پدال وسط Bass sustain
ابعاد 1510x1460x990 میلیمتر
وزن دستگاه 261 کیلوگرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید