فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

درامز الکترونیکی Yamaha DTX542K

هنوز نظری درج نشده است
5-piece Electronic Drum Set with 50 Onboard Drum Kits, Training Functions, 3-zone Cymbal/Snare Pads, Hi-hat Controller, and Rack System

5-piece Electronic Drum Set with 50 Onboard Drum Kits, Training Functions, 3-zone Cymbal/Snare Pads, Hi-hat Controller, and Rack System

۱۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان

حس و صدایی کاملا طبیعی

به محض استفاده از کیت درام الکترونیک DTX542K متوجه خواهید شد که این کیت چقدر خوب به تمام جزئیات نوازندگی شما پاسخ می دهد. کمپانی Yamaha آنالیزهای بسیار دقیقی روی درام های آکوستیک و ضربه هایی که روی آن ها زده می شود انجام داده و نحوه ی پاسخگویی DTX542K را بر همین اساس تنظیم کرده است. صداهایی که از این کیت درامز الکترونیک می شنوید، طبیعی تر از همیشه هستند. ماژول درام DTX502 تعداد 50 کیت را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین ویژگی هایی مختص تمرین را برای شما فراهم کرده تا تمرین کردن برای شما لذت بخش شود. کیت درامز الکترونیک Yamaha DTX542K برای اجرای زنده، استودیو و تمرین در خانه ایده آل است.

Yamaha DTX542K درامز الکترونیکی

ماژول درام DTX502 صداهای درامز فوق العاده ای را در اختیار شما می گذارد

برای Yamaha DTX542K ماژول درام DTX502 در نظر گرفته شده که گستره ی وسیعی از صداهای درام طبیعی را به شما ارائه می دهد. شما نسبت به نسخه ی پیشین (ماژول DTX500) به دو برابر حافظه ی بیشتر و 250 صدای بیشتر دسترسی دارید. در این زمینه Yamaha با برترین توسعه دهندگان VST همکاری کرده تا سمپل های فوق العاده خوش صدایی را در ماژول DTX502 قرار دهد، صداهایی که برای پاسخگویی طبیعی کیت DTX542K کاملا بهینه شده اند.

Yamaha DTX542K درامز الکترونیکی

پدهای snare و سنج سه ناحیه ای برای بیان هرچه بهتر اجرا

کیت درام DTX542K دارای پدهای snare و سنج سه ناحیه ای می باشد که باعث می شود اجرای شما بسیار واقعی تر از اجرا با پدهای تک ناحیه شود. شما حتی قادر هستید با گرفتن لبه ی پد، سنج ها را choke کنید. در حقیقت شما می توانید حتی قبل از این که به سنج ها ضربه بزنید، آن ها را mute کنید، قابلیتی که کمتر کیت درامز الکترونیکی به شما ارائه می دهد.

ویژگی هایی که تمرین کردن را برای شما جذاب می کند

چه نوازنده ای مبتدی باشید و چه نوازنده ای حرفه ای، کیت درام الکترونیک DTX542K ویژگی های تمرینی هوشمندی دارد که باعث هرچه بهتر شدن نوازندگی شما می شود. یکی از این ویژگی های جالب قابلیت نمره دهی است؛ زمانی که شما تمرین می کنید، ماژول درام DTX502 بر اساس درست بودن اجرای ارزش زمانی، دقت ضربه زدن روی پدها و استقامتی که دارید، به شما نمره می دهد که با دنبال کردن این نمرات می توانید میزان پیشرفت خود را بسنجید. تنها تمرین کردن است که موجب پیشرفت شما می شود و کیت درامز DTX542K این کار را برای شما لذت بخش می کند.

Yamaha DTX542K درامز الکترونیکی

ویژگی های کلیدی

  • کیت درامز الکترونیک با سه عدد tom، یک snare، دو عدد سنج، یک hi-hat، ماژول درام، پدال hi-hat و سیستم رَک
  • ماژول درام DTX502 که 50 کیت پریست و 50 کیت یوزر را به شما ارائه می دهد (از کیت یوزر می توانید برای ساخت کیت های خودتان استفاده کنید)
  • پاسخگویی بسیار دقیق و واقعی
  • سنج های سه ناحیه ای و پدهای snare که باعث می شود بتوانید اجرای خود را هرچه بهتر بیان کنید
  • PCY100 hi-hat با کنترلر فوت پدال HH65 (حساس به velocity)
  • قابلیت وارد کردن صداها و سمپل های درامز به وسیله ی USB
  • قابلیت choke کردن سنج ها و mute کردن آن ها پیش از ضربه زدن
  • ویژگی های مناسب تمرین مانند سیستم نمره دهی که با استفاده از آن می توانید میزان پیشرفت خود را بسنجید
مشخصات توضیحات
تعداد پد 8
تعداد درام کیت -
تعداد صدا
691 voices, 50 user presets
افکت Reverb, Master EQ
خروجی آنالوگ
2 x 1/4" (left, right), 1 x 1/4" (headphones)
ورودی آنالوگ
1 x 1/8" TRS (aux in)
میدی
1 x USB Type B
طول -
عرض -
ارتفاع -
وزن -
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید