فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

افکت گیتار الکتریک Way Huge Smalls Russian Pickle Fuzz WM42

هنوز نظری درج نشده است

پدال فاز روسی با سایز کوچک تر و سوییچینگ true bypass

پدال Way Huge Smalls Russian-Pickle Fuzz MkIII صدای ملایم و متمرکز پدال فاز معروف دهه ی 1990 را در اختیار شما قرار می دهد. در این پدال از همان مدار فاز سیلیکونی و کنترل های ساده ای استفاده شده که در مدل فول سایز قدیمی هم وجود داشت. چه خواستار کرانچ های پرحجم باشید و چه لیدهای ویولونی، پدال افکت گیتار Russian-Pickle Fuzz MkIII شما را ناامید نخواهد کرد. یکی دیگر از مزیت های این پدال نسبت به مدل قدیمی، سوییچینگ true bypass است که موجب حفظ یکپارچگی سیگنال در زمان غیر فعال بودن پدال می شود.

افکت گیتار الکتریک Way Huge Smalls Russian Pickle Fuzz WM42

پدالی برای رویا پردازها

در پدال Russian-Pickle Fuzz MkIII از ترانزیستور سیلیکونی NOS BC183 استفاده شده تا کاراکتر دیستورشن خشن مدل قدیمی به شما ارائه شود. البته در این پدال شما گِین بیشتری نسبت به مدل دهه ی 90 دارید و همچنین EQ در این پدال برجسته تر شده است، اما حسی که از این پدال می گیرید کاملا مشابه مدل قدیمی تر است. این پدال دقیقا همان پدالی ست که برای اجرای سبک هایی مانند grunge، shoegaze یا desert rock نیاز دارید. Russian-Pickle Fuzz MkIII همچنین برای گیتار بیس هم فوق العاده است و شما می توانید روی بیس چهار سیم خود از پتانسیل های این پدال نهایت بهره را ببرید.

همان قابلیت های مدل قدیمی در ساختاری کوچک تر

کمپانی Way Huge همان قدر که به تُن های جذاب و نوآورانه معروف است، بدنه ی بزرگ پدال هایش هم یکی از مشخصات محصولاتش به حساب می آید. سری Smalls از این کمپانی همان جذابیت های پدال های فول سایز این کمپانی، مانند تُن و جذابیت ظاهری را در یک فرم فاکتور کوچک تر به کاربر ارائه می دهد. این پدال ها همچنین بسیار کم مصرف هستند و حتی اگر یک پدال بورد کامل از این پدال ها داشته باشید، تاثیر چشمگیری روی منبع تغذیه ی شما نخواهد گذاشت. بدنه های فلزی، دکمه های چرخشی بزرگ و طرح های گرافیکی منحصر به فرد Way Huge همان حس پدال های کلاسیک را به شما خواهد داد، بدون این که چیزی از قابلیت های آن پدال ها کم شده باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این سری پدال ها سوییچینگ true bypass است که موجب می شود در زمان غیر فعال بودن پدال، سیگنال شما یکپارچگی اش را حفظ کند.

ویژگی های کلیدی

  • همان جذابیت و تُن پدال فول سایز Russian-Pickle با یک فرم فاکتور کوچک تر
  • ایده آل برای پدال بوردهای کوچک
  • ترانزیستور سیلیکونی NOS BC183
  • کاراکتر خشن دیستورشن
  • ایده آل برای سبک های راک، shoegaze و desert rock
  • سوییچینگ true bypass که موجب حفظ یکپارچگی سیگنال می شود
  • مصرف کم بار الکتریکی (1.8 میلی آمپر)
  • تغذیه به وسیله ی باتری 9 ولتی یا منبع تغذیه (در پکیج محصول وجود ندارد)
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید