91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا Universal Audio Volt 4

هنوز نظری درج نشده است
کارت صدای Universal Audio Volt 4 با چهار ورودی و چهار خروجی همراه با دو پری امپ میکروفن و قابلیت فعال کردن حالت Vintage Preamp که با به کارگیری قطعات الکترونیکی سالید استیت، سچوریشن و کلیپینگی مشابه با پری امپ های تیوب را برای شما فراهم می کند.

کارت صدای Universal Audio Volt 4 با چهار ورودی و چهار خروجی همراه با دو پری امپ میکروفن و قابلیت فعال کردن حالت Vintage Preamp که با به کارگیری قطعات الکترونیکی سالید استیت، سچوریشن و کلیپینگی مشابه با پری امپ های تیوب را برای شما فراهم می کند.

۱۹,۳۰۰,۰۰۰ تومان

کارت صدای پیشرفته با دو پری امپ میکروفن آنالوگ

Universal Audio Volt 4 یک کارت صدای USB-C است که با بهره گیری از تخصص مثال زدنی مهندسان Universal Audio، میراث چندین دهه تجربه این برند را در اختیار شما قرار می دهد. Volt 4 دارای مدار آنالوگ سطح بالا و تبدیل آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به آنالوگ با رزولوشن 24bit/192kHz می باشد تا شما بتوانید موزیک پروداکشن، لایو استریم و پادکست هایی با کیفیت صدای حرفه ای داشته باشید. این کارت صدا دارای دو پری آمپلی فایر میکروفن با قابلیت فعال کردن شخصیت صدایی آنالوگ 610-style، دو ورودی لاین اضافه و مترهای سنجش level ورودی می باشد. علاوه بر این، شش خروجی آنالوگ و یک خروجی هدفون، مانیتورینگ را برای شما آسان می سازند؛ قابلیت مانیتورینگ مستقیم هم برای شما فراهم شده تا بدون latency (تاخیر) صداها را مانیتور کنید. همچنین ورودی/خروجی MIDI برای اتصال سینتی سایزرها و کنترلرها نیز برای این کارت صدا در نظر گرفته شده است. Volt 4 دارای بدنه ای مقاوم با ظاهر vintage است و در کنار آن یک پکیج نرم افزاری پیشرفته هم نیز عرضه می گردد.

کارت صدا Universal Audio Volt 4

مبدل های رده بالا

تبدیل دیجیتال/آنالوگ و آنالوگ/دیجیتال در کارت صدای Universal Audio Volt 4 با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود – که لازمه دستیابی به صدایی حرفه ایست. این مدار تبدیل بهینه شده، رزولوشن 24bit/192kHz را به شما ارائه می دهد تا صدایی با جزئیات و وضوح بالا داشته باشید. ضبط هایی که با این کارت صدا انجام می دهید بسیار حرفه ای صدا خواهند داد.

کارت صدا Universal Audio Volt 4

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی یونیورسال آدیو

صدای آنالوگ مشابه پری امپ 610

کمپانی Universal Audio به واسطه طراحی های آنالوگ کلاسیک خود شهرت دارد و کارت صدای Volt 4 ماحصل چندین دهه تجربه Universal Audio در این زمینه است. این کارت صدا دارای دو پری آمپلی فایر میکروفن آنالوگ است که بسیار شبیه به پری امپ تیوب کلاسیک 610 صدا می دهد. حالت Vintage Preamp Mode در کارت صدای Volt 4 از op-amp ها و قطعات الکترونیکی solid-state که با مهارت بالا طراحی شده اند استفاده می کند تا saturation و clipping داینامیک مشابه با پری امپ های تیوب را به شما ارائه دهند؛ به این ترتیب تُن میکروفن و سیگنال های لاین شما به زیباترین شکل ثبت خواهند شد. بهتر از همه این که حالت Vintage Preamp Mode قابلیت غیر فعال شدن دارد که به شما اجازه می دهد از Volt 4 با پری امپ ها و چنل استریپ های اکسترنال استفاده کنید و رنگ اضافه ای به صدا وارد نشود.

کارت صدا Universal Audio Volt 4

ویژگی های کلیدی

  • کارت صدای USB-C با چهار ورودی و چهار خروجی همراه با دو پری امپ میکروفن
  • مدار آنالوگ پیشرفته و مبدل های حرفه ای با رزولوشن 24bit/192kHz
  • امکان فعال کردن Vintage Preamp Mode جهت ایجاد saturation و clipping مشابه با پری امپ های تیوب
  • مترهای سنجش ورودی به منظور آسان شدن تنظیم level ها
  • شش خروجی آنالوگ و یک خروجی هدفون، جهت تسهیل مانیتورینگ
  • امپ هدفون 22 واتی که به خوبی از پس هدفون های با امپدانس بالا برمی آید
  • قابلیت مانیتورینگ مستقیم بدون تاخیر (latency)
  • ورودی/خروجی MIDI برای سینتی سایزرها و کنترلرها
  • ظاهر vintage با بدنه مقاوم و پنل های چوبی در کناره های دستگاه
  • همراه با پکیج نرم افزاری پیشرفته
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Desktop
ورودی و خروجی همزمان
4 x 4
نرخ نمونه برداری
Up to 24-bit/192kHz
تعداد ورودی آنالوگ 4
نوع ورودی آنالوگ
2 x XLR-1/4" combo (mic/instrument), 2 x 1/4" (line)
تعداد خروجی آنالوگ 6
نوع خروجی آنالوگ
6 x 1/4" TRS
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 2
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی In/Out
Bus Powered دارد
طول دستگاه 215 میلی متر
عرض دستگاه 248 میلی متر
ارتفاع دستگاه 133 میلی متر
سوالات کاربران
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید