91006767 - 021
با توجه به نوسانات نرخ ارز لطفا قبل از خرید جهت استعلام قیمت با واحد فروش تماس حاصل نمایید
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا و پکیج استودیو Universal Audio Volt 2 Studio Pack

هنوز نظری درج نشده است
پکیج استودیویی Universal Audio Volt 2 Studio Pack شامل کارت صدای Universal Audio Volt 2, میکروفن کاندنسر با دیافراگم بزرگ، با پایه و کابل, هدفون استودیویی برای مانیتورینگ صدا با کیفیت بالا و پکیج نرم افزاری پیشرفته که یکی از بهترین انتخاب ها برای دستیابی به صدایی باکیفیت می باشد.

پکیج استودیویی Universal Audio Volt 2 Studio Pack شامل کارت صدای Universal Audio Volt 2, میکروفن کاندنسر با دیافراگم بزرگ، با پایه و کابل, هدفون استودیویی برای مانیتورینگ صدا با کیفیت بالا و پکیج نرم افزاری پیشرفته که یکی از بهترین انتخاب ها برای دستیابی به صدایی باکیفیت می باشد.

پکیج استودیویی برای طرفداران صدای آنالوگ

Universal Audio Volt 2 Studio Pack هر آنچه که برای دستیابی به صدایی باکیفیت نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. همه چیز در این پکیج با کارت صدای Volt 2 آغاز می شود. این کارت صدای USB-C به مدار آنالوگ رده بالا و تبدیل آنالوگ به دیجیتال و بالعکس با رزولوشن 24bit/192kHz مجهز شده تا شما بتوانید موزیک، لایو استریم و پادکست هایی با صدای حرفه ای تولید کنید. تامین برق Volt 2 به وسیله کانکشن USB انجام می شود. این کارت صدا دارای دو پری آمپلی فایر میکروفن با مترهای ورودی و قابلیت فعال کردن صدای آنالوگ 610style است. خروجی های آنالوگ استریو و یک خروجی هدفون، مانیتورینگ را برای شما آسان می کنند. امکان مانیتورینگ مستقیم برای شنیدن صداها بدون تاخیر (latency) هم برای این کارت صدا در نظر گرفته شده است و ورودی/خروجی MIDI برای اتصال سینتی سایزرها و کنترلرها نیز در اختیار شما قرار دارد. داخل پکیج Volt 2 Studio یک میکروفن با دیافراگم بزرگ همراه با پایه و کابل، یک هدفون استودیویی و یک پکیج نرم افزاری پیشرفته هم قرار گرفته است.

کارت صدا و پکیج استودیو Universal Audio Volt 2 Studio Pack

مجهز به مبدل های های رده بالا

کارت صدای Universal Audio Volt 2 مبدل های دیجیتال به آنالوگ و آنالوگ به دیجیتال بسیار با کیفیتی دارد. چنین چیزی برای ساختن ترک هایی که حرفه ای صدا بدهند ضروری است. این مدار تبدیل بهینه شده قادر است رزولوشن حقیقی 24bit/192kHz را به شما ارائه دهد تا صداها بُعد، وضوح و جزئیات فوق العاده ای پیدا کنند. صداهایی که با این کارت صدای USB-C ضبط می کنید کیفیت بسیار بالایی خواهند داشت. با وجود Volt 2 در استودیو، شما می توانید ترک هایی کاملا حرفه ای خلق کنید.

کارت صدا و پکیج استودیو Universal Audio Volt 2 Studio Pack

مشاهده این کارت صدا و پکیج استودیو به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی یونیورسال آدیو

شخصیت صدایی آنالوگ پری امپ 610

کمپانی Universal Audio به واسطه طراحی آنالوگ و کلاسیک خود شناخته می شود و Volt 2 ماحصل چندین دهه تجربه این کمپانی می باشد. این کارت صدا دارای دو پری آمپلی فایر کاستوم آنالوگ میکروفن/لاین می باشد که مشابه پری امپ تیوب کلاسیک 610، محصول Universal Audio، صدا می دهند. حالت Vintage Preamp Mode روی کارت صدای Volt 2 از op-amp ها و قطعات الکترونیکی solid-state بهره می برد که به شکلی تخصصی طراحی شده اند تا clipping و saturation با داینامیک مشابه پری امپ های تیوب ایجاد کنند و شما بتوانید سیگنال میکروفن و سیگنال های line-level را همان طور که می خواهید شکل دهید. بهتر از همه این که این حالت Vintage Preamp امکان غیر فعال شدن دارد و این قابلیت به شما اجازه می دهد از Volt 2 با پری امپ های اکسترنال و چنل استریپ ها استفاده کنید، بدون این که صدا توسط پری امپ کارت صدا رنگ بگیرد.

کارت صدا و پکیج استودیو Universal Audio Volt 2 Studio Pack

ویژگی های کلیدی

 • کارت صدای USB-C با دو ورودی و دو خروجی همراه با دو کانال ورودی/پری امپ میکروفن
 • مدار آنالوگ رده بالا همراه با تبدیل آنالوگ به دیجیتال و بالعکس با حداکثر رزولوشن 24bit/192kHz
 • امکان فعال کردن حالت Vintage Preamp که با بهره گیری از قطعات الکترونیکی solid-state، که clipping و saturation با داینامیک مشابه پری امپ های تیوب را ایجاد می کند
 • مترهای ورودی، تنظیم level را برای شما آسان می کنند
 • خروجی های آنالوگ استریو و یک خروجی هدفون، مانیتورینگ را ساده می کنند
 • قابلیت مانیتورینگ مستقیم برای مانیتور کردن صدا بدون تاخیر (latency)
 • ورودی/خروجی MIDI برای سینتی سایزرها و کنترلرهای شما
 • ظاهر vintage با بدنه مقاوم
 • همراه با یک میکروفن کاندنسر با دیافراگم بزرگ، پایه و کابل
 • همراه با هدفون استودیویی برای مانیتورینگ صدا با کیفیت بالا
 • همراه با پکیج نرم افزاری پیشرفته
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Desktop
اتصال به iPad/iPhone iPad and iPhone (iOS 14 or higher)
ورودی و خروجی همزمان
2 x 2
نرخ نمونه برداری
24-bit/192kHz
تعداد ورودی آنالوگ 2
نوع ورودی آنالوگ
2 x XLR-1/4" combo (mic/instrument)
تعداد خروجی آنالوگ 2
نوع خروجی آنالوگ
2 x 1/4" (L/R)
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ)
2 x mic
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی In/Out
Bus Powered دارد
طول دستگاه 175 میلی متر
عرض دستگاه 130 میلی متر
ارتفاع دستگاه 50 میلی متر
وزن دستگاه 1 کیلو گرم
سوالات کاربران
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید