91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا Universal Audio Apollo x4 Heritage Edition

هنوز نظری درج نشده است
Universal Audio Apollo x4 Heritage Edition از جمله کارت صداهای مجهز به پردازنده ی قدرتمند چهار هسته ای QUAD Core است که به شما امکان استفاده از 12 ورودی و 18 خروجی را میدهد.
سریعترین زمان ارسال، مخصوص سفارش‌‌هایی است که به صورت آنلاین ثبت و پرداخت می‌شوند.

Universal Audio Apollo x4 Heritage Edition از جمله کارت صداهای مجهز به پردازنده ی قدرتمند چهار هسته ای QUAD Core است که به شما امکان استفاده از 12 ورودی و 18 خروجی را میدهد.

۱۴۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان

قدرتمندترین کارت صدای دسکتاپ Apollo تا به امروز!

اگر به دنبال کیفیت صدا و پردازش خارق العاده ی یونیورسال آدیو هستید اما قیمت بالای کارت های صدای Apollo X بهره مندی از این کیفیت را دور از دسترس شما قرار داده، دوباره فکر کنید! پرفورمنس Universal Audio Apollo x4 با کارت های صدای بزرگتر Apollo X برابری می کند و تنها ویژگی هایی مانند مانیتورینگ 5.1 surround و حالت 24dBu+ از آن حذف شده تا این کارت صدا طراحی دسکتاپ و ساده تری پیدا کند و برای استودیوهای کوچک ایده آل شود. به لطف پردازنده ی قدرتمند QUAD Core می توانید با استفاده از پلاگین هایی که با دقت بالایی سخت افزارهای کلاسیک استودیویی را شبیه سازی می کنند، به ضبط و میکس بپردازید. مبدل های آنالوگ به دیجیتال و دیجیتال به آنالوگ رده بالا و ارتقا یافته ی این کارت صدا باعث می شوند شما صدای بسیار باکیفیتی را تجربه کنید. چهار پری امپ Unison به شما اجازه می دهند ضبط هایتان را با پلاگین هایی انجام دهید که از روی معروف ترین سخت افزارهای استودیویی شبیه سازی شده اند. Apollo x4 Heritage Edition همراه با مجموعه ای پرمیوم از ده عنوان پلاگین تحسین شده همراه با پکیج Realtime Analog Classics Plus عرضه شده است که سخت افزارهای آنالوگ وینتج را با دقت بالایی شبیه سازی می کنند. علاوه بر این، به لطف کانکشن پرسرعت Thunderbolt 3 در حین ضبط مقدار latency (تاخیر) کمتر از دو میلی ثانیه خواهد بود و شما همچنین می توانید این کارت صدا را به سایر سخت افزارها متصل کنید. در آخر باید بگوییم Apollo x4 با نرم افزار LUNA سازگار است که محیطی یکپارچه ای برای ضبط، ادیت و میکس را در اختیار شما قرار می دهد و شما کنترل نرم افزاری کاملی روی پارامترهای کارت صدا، کنسول گلوبال و شبیه سازهای tape و ضبط پیشرفته به صورت زمان واقعی خواهید داشت. اگر یک کارت صدای قدیمی Apollo Twin دارید، همین حالا بهترین زمان برای ارتقا دادن آن است.

کارت صدا Universal Audio Apollo x4 Heritage Edition

ضبط و میکس با پردازش قدرتمند QUAD Core

گاهی وقت ها کامپیوتر شما قدرت و سرعت کافی برای اجرای تمام پلاگین هایی که برای ضبط به آن ها نیاز پیدا می کنید را ندارد. اینجاست که پردازنده ی قدرتمند چهار هسته ای QUAD Core اهمیتش را نشان می دهد. این پردازنده به شما اجازه می دهد با چنل استریپ های Neve، Manley یا API به ضبط بپردازید یا تعداد زیادی از پلاگین های یونیورسال آدیو را برای میکس در نرم افزار آهنگسازی استفاده کنید. با پلاگین Pultec EQ می توانید گرمای تیوب را به گیتارهایتان اضافه کنید، با کامپرسر LA-2A می توانید لیمیتینگ موزیکالی را به وکال بدهید و با کامپرسرهای 1176 و Fairchild 670 می توانید قدرت بیشتری در درامز ایجاد کنید. تمام این پلاگین ها در حین ضبط هم قابل استفاده هستند. استفاده از این پلاگین ها نزدیک ترین حالت به استفاده از سخت افزارهای آنالوگ است.

کیفیت فوق العاده بالای تبدیل دیجیتال به آنالوگ و آنالوگ به دیجیتال

کارت های صدای Apollo همیشه صدای فوق العاده ای داشته اند، اما تبدیل دیجیتال به آنالوگ و آنالوگ به دیجیتال Apollo x4 استاندارد جدیدی را ایجاد کرده است. مهندسان یونیورسال آدیو زمانی که جدیدترین نسل کارت های صدای Apollo را طراحی می کردند، به روزترین تکنولوژی های تبدیل دیجیتال به آنالوگ و آنالوگ به دیجیتال را امتحان کردند و در نهایت برای این کارت صدا از کانورتورهای رده بالا با رزولوشن 24bit/192kHz و مدار آنالوگ ارتقا یافته ای استفاده کردند. نتیجه ی چنین چیزی مسیر سیگنال فوق العاده شفاف با داینامیک رنج 127 دسی بلی در این کارت صدا شده است. کانورتورهای Apollo x4 با کانورتورهای مستقل رده بالایی که در بازار وجود دارد قابل مقایسه هستند. کافیست خودتان امتحان کنید.

کارت صدا Universal Audio Apollo x4 Heritage Edition

صدای پری امپ های معروف با تکنولوژی Unison

تکنولوژی پری امپ Unison که در کارت صدای Apollo x4 استفاده شده، بسیار فراتر از شبیه سازی نرم افزاری از سخت افزارهای استودیویی است و در دسته بندی کاملا مجزایی قرار می گیرد. در حقیقت Unison ارتباطی دو طرفه میان پری امپ میکروفن Apollo x4 و پلاگین هایی است که از Unison پشتیبانی می کنند، مانند پلاگین 610-B که صدای پری امپ تیوب کلاسیک 610 را شبیه سازی می کند.

این پلاگین در حقیقت خود مدار پری امپ را تنظیم می کند، شامل پارامترهایی مانند امپدانس، ساختار گین آنالوگ و بسیاری پارامترهای دیگر. زمانی که شما دکمه ی چرخشی گین پری امپ Apollo x4 و سایر کنترل های فیزیکی آن را تنظیم می کنید، این پلاگین رفتار پری امپ را به شکلی تنظیم می کند که مشابه پری امپ هدف شود. پس در این حالت تنها کاراکتری نزدیک به یک پری امپ معروف را نخواهید داشت، بلکه میکروفن شما به همان شکلی با ورودی Apollo x4 تعامل می کند که پری امپ سخت افزاری هدف تعامل خواهد داشت.

پلاگین های یونیورسال آدیو با قابلیت خارق العاده شان در صدادهی مشابه با پردازشگرهای آنالوگ، دنیای ضبط را متحیر کردند و نیاز به رک های بزرگ سخت افزاری را در استودیوها از میان برداشتند. تکنولوژی پری امپ Unison همین کار را برای ورودی های میکروفن شما انجام می دهد و به این ترتیب دیگر لازم نیست برای داشتن تنوع صوتی پری امپ های سخت افزاری گران قیمت تهیه کنید.

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی یونیورسال آدیو

کانکشن پرسرعت Thunderbolt

Thunderbolt یکی از مهمترین تکنولوژی هایی است که در سال های اخیر دنیای تولید صدا را تحت تاثیر قرار داده است و یونیورسال آدیو یکی از اولین برندهایی بود که از این تکنولوژی در محصولاتش استفاده کرد. Thunderbolt به لطف سرعت فوق العاده بالایی که دارد، نسبت به کانکشن های USB یا فایروایر پایداری بیشتر و تاخیر کمتری دارد و کلاکینگ آن با سرعت بالای یک سیستم PCI Express انجام می شود. در حقیقت کانکشن Thunderbolt 3 در کارت صدای Apollo x4 به شما اجازه می دهد پروژه هایی با تعداد ترک های بسیار زیاد داشته باشید، آن هم با تاخیر کمتر از دو میلی ثانیه! علاوه بر این، شما می توانید تا چهار کارت صدای Apollo با کانکشن Thunderbolt را به یکدیگر متصل کنید تا ورودی/خروجی های سریع و پهن باند مجهز به DSP را به استودیوی شما اضافه شود. برای چنین ستاپی حتی نیاز به یک کامپیوتر جدید نخواهید داشت – پورت Thunderbolt 3 که در Apollo x4 استفاده شده با کامپیوترهای مک که دارای پورت های Thunderbolt 1 یا Thunderbolt 2 هستند نیز سازگار است (این پورت از Thunderbolt 1 و 2 روی ویندوز پشتیبانی نمی کند و در این صورت به یک مبدل نیاز خواهید داشت که در پکیج محصول قرار ندارد).

کارت صدا Universal Audio Apollo x4 Heritage Edition

پکیج پلاگین فوق العاده

پلاگین های یونیورسال آدیو معروف هستند به این که سخت افزارهای آنالوگ را با دقت بالایی شبیه سازی می کنند. قدرت پردازشی حیرت انگیز پلتفرم UAD چیزی است که باعث می شود این پلاگین ها خارق العاده صدا دهند. بدون اختصاص دادن قدرت فراوان CPU نمی توان عمق، رنگ و کاراکتر این پلاگین ها را داشت. بهتر از همه این که Apollo x4 به شما اجازه می دهد در حین ضبط نیز از این پلاگین ها استفاده کنید و تاخیری کمتر از دو میلی ثانیه داشته باشید. با خرید Apollo x4 Heritage Edition پکیجی شامل ده پلاگین فوق العاده در اختیار شما قرار می گیرد:

 • UA 1176 Collection با سه ورژن منحصر به فرد Rev A، Rev E و AE
 • Teletronix LA‑2A Classic Leveler مجموعه ای از سه ورژن معروف پردازشگر تیوب الکترو اُپتیکال
 • Pultec Passive EQ دسترسی به سه اکولایزر معروف برند Pultec را فراهم می کند
 • Fairchild Tube Limiter Collection شامل Fairchild 660 و 670 که بر اساس مدل های مدار دقیق مدل هایی از این کامپرسر که در استودیوی Ocean Way وجود دارد ساخته شده اند
 • UA 610 Tube Preamp & EQ Collection شامل مدل معروف Green Board که در موزیک های افراد مطرحی مانند نیل یانگ، ری چارلز، اولیس پریسلی و جیمی هندریکس استفاده شده است
 • Teletronix LA-3A، کامپرسر سالید استیت معروف
 • Helios Type 69 Preamp and EQ Collection ساخته شده از روی کنسولی که در صدها آلبوم استودیویی معروف از لد زپلین، جیمی هندریکس، بیتلز، پینک فلوید، باب مارلی، دیوید بویی، بلک سبت و AC/DC استفاده شده است
 • V76 Preamplifier: پری امپ میکروفن تحسین شده ای که در استودیوهای Abbey Road و Decca قرار دارد
 • UA Oxide Tape Recorder که تکنولوژی شبیه سازی tape نوآورانه ی یونیورسال آدیو را در اختیار شما قرار می دهد
 • UA Pure Plate Reverb؛ یک ریورب پلیت درخشان منحصر به فرد با نویز کم را به شما ارائه می دهد
کارت صدا Universal Audio Apollo x4 Heritage Edition

همچنین پکیج Realtime Analog Classics در اختیار شما قرار می گیرد:

 • UA 610-B Tube Preamp and EQ
 • Marshall Plexi Classic Amplifier
 • Fairchild 670 (Legacy)
 • Teletronix LA-2A Classic Leveling Amplifier (Legacy)
 • 1176SE Classic Limiting Amplifiers (Legacy)
 • 1176 LN Classic Limiting Amplifiers (Legacy)
 • Pultec Pro Equalizers (Legacy)
 • Ampeg SVT-VR Classic Bass Amp
 • Precision Mix Rack Collection
 • UA Precision Enhancer Hz
 • Raw Distortion
 • RealVerb Pro

سازگار با نرم افزار آهنگسازی LUNA – نرم افزار موزیک پروداکشن کامل یونیورسال آدیو با یکپارچگی عمیق سخت افزاری/نرم افزاری

این کارت صدای مجهز به کانکشن Thunderbolt با نرم افزار آهنگسازی رایگان یونیورسال آدیو یعنی LUNA سازگار است. LUNA یک محیط موزیک پروداکشن کامل برای ضبط، ادیت و میکس است. همچنین به لطف یکپارچگی عمیق سخت افزاری/نرم افزاری این سیستم، شما می توانید کنترل بخش هایی از کارت صدا مانند مانیتورینگ، تاک بک، سیستم های هدفون و اُورداب را در اختیار داشته باشید و در حین ضبط از پلاگین های مجهز به DSP استفاده کنید. با این کارت صدا از کنترل کامل بر پایه ی نرم افزار پری امپ های میکروفن Unison بهره خواهید برد، بدون این که نیاز باشد محیط نرم افزار را ترک کنید. LUNA نزدیک ترین نرم افزار به محیط کاری آنالوگ است. این نرم افزار صدای آنالوگ دقیق و سرعت پردازش های زنده را به شما ارائه می دهد.

کارت صدا Universal Audio Apollo x4 Heritage Edition

آنالوگ-استایل و overdubbing (روی هم انداختن صداها) را با استفاده از قدرت دی اس پی این کارت صدا فراهم می کند. هر کسی که از یک سیستم ضبط نرم افزاری/سخت افزاری رده بالای مجهز به DSP استفاده کرده باشد، قدر یکپارچگی عمیق بین LUNA و کارت های صدای یونیورسال آدیو را خواهد دانست. LUNA همچنین به شما اجازه می دهد در پروژه هایتان تعداد ترک های نامحدودی داشته باشید و از پلاگین های UAD و AU استفاده کنید. پروژه هایی که در این نرم افزار می سازید به صورت اتوماتیک ذخیره خواهند شد. قابلیت وارد کردن فایل های AAF به پروژه نیز وجود دارد.

نرم افزار LUNA همراه با Shape Creative Toolkit به شما عرضه می شود که یک اینسترومنت نرم افزاری خارق العاده است. این اینسترومنت حاوی کیبوردهای مدرن و وینتج، درامز/پرکاشن، گیتار/بیس، محتوای ارکسترال و امکان سینتی سایز کردن صدا می باشد. علاوه بر این، اکستنشن Oxide Tape هم در کنار این نرم افزار قرار دارد که یک افکت سچوریشن فوق العاده است.

ویژگی های کلیدی

 • کارت صدای Thunderbolt 3 با 12 ورودی و 18 خروجی برای Mac و PC، همراه با پردازنده ی UAD-2 QUAD Core
 • کانورتورهای ارتقا یافته ی رده بالا با مسیر سیگنال بسیار شفاف و داینامیک رنج 127 دسی بلی
 • چهار پری امپ Unison به شما اجازه می دهند با شبیه سازهایی از معروف ترین سخت افزارها ضبط کنید
 • تاک بک یکپارچه برای ارتباط آسان با موزیسین ها
 • کانکشن بسیار پرسرعت Thunderbolt 3 تاخیر کمتر از دو میلی ثانیه را برای شما فراهم می کند و به شما اجازه می دهد انواع مختلفی از سخت افزارها را به کارت صدا متصل کنید
 • همراه با پکیج پلاگین پرمیوم شامل 10 پلاگین برنده ی جایزه ی UAD، همراه با پکیج پلاگین Realtime Analog Classics Plus با شبیه سازهای دقیقی از سخت افزارهای آنالوگ وینتج
 • امکان ضبط و مانیتورینگ با پلاگین ها بدون latency
 • سازگار با نرم افزار LUNA برای یکپارچگی عمیق نرم افزاری/سخت افزاری با کارت صدا
 • سازگار با سیستم های مک قدیمی که از Thunderbolt 1 و 2 پشتیبانی می کنند (Thunderbolt 1 و 2 روی ویندوز پشتیبانی نمی شوند و برای آن نیاز به تهیه ی مبدل خواهید داشت)
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر Thunderbolt 3
نوع کارت صدا Desktop
ورودی و خروجی همزمان
12 x 18
نرخ نمونه برداری 24-bit/192kHz
پردازنده داخلی UAD-2 Quad Core Processing, Realtime UAD Powered Plug-ins
تعداد ورودی آنالوگ 6
نوع ورودی آنالوگ
4 x XLR-1/4" combo (mic/line), 2 x 1/4" (Hi-Z)
تعداد خروجی آنالوگ 6
نوع خروجی آنالوگ
2 x 1/4" (monitor), 4 x 1/4" (line out)
تعداد ورودی دیجیتال 1
نوع ورودی دیجیتال
1 x Optical Toslink (ADAT, S/PDIF)
تعداد خروجی دیجیتال 1
نوع خروجی دیجیتال
1 x Optical Toslink (ADAT, S/PDIF)
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ)
4 x mic, 2 x instrument
فانتوم پاور دارد
طول دستگاه 280میلی متر
عرض دستگاه 200میلی متر
ارتفاع دستگاه 130میلی متر
وزن دستگاه 1کیلو گرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید