فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

میکروفن با سیم Telefunken M82

هنوز نظری درج نشده است
Large-diaphragm Cardioid Dynamic Microphone with Switchable Low-middle Frequency Filter and High-frequency Boost

چهار تُن فوق العاده ی Kick

میکروفن داینامیک M82 میکروفونی مخصوص kick drum است که هر صدابرداری در استودیو یا اجرای زنده قدردان آن خواهد بود. این میکروفن که به یک دیافراگم بزرگ 1.37 اینچی moving-coil مجهز شده، پاسخگویی فوق العاده ای در بخش فرکانس های بیس دارد. اگرچه کمپانی Telefunken این میکروفون را برای kick drum طراحی کرده، اما صدای پرحجم و پانچ دار آن همچنین برای کابینت های بیس، کارهای وُیس اُور و بسیاری دیگر از کارها ایده آل است. علاوه بر این موارد، یک سوییچ فیلتر Kick EQ و یک سوییچ مجزای High Boost هم روی میکروفن قرار گرفته که باعث می شود شما به چهار صدای متمایز در یک میکروفون دسترسی داشته باشید.

میکروفون با سیم Telefunken M82

ایده آل برای kick drum و صداهای دیگر

اگرچه کمپانی Telefunken میکروفن M82 را با در نظر داشتن kick drum ساخته است، اما این میکروفون داینامیک با دیافراگم بزرگی که دارد برای طیف وسیعی از منابع صوتی دیگر نیز قابل استفاده است. دیافراگم بزرگ 1.37 اینچی moving coil این میکروفن، بسیار طبیعی و ملایم به منابع صوتی داینامیک و پانچ داری که بیس زیادی دارند واکنش نشان می دهد. وقتی از M82 برای کابینت بیس یا ارگ استفاده کنید، سریعا متوجه عمق فرکانس های بیس خواهید شد، بدون این که جزئیات دیگر محدوده های فرکانسی از بین برود. این میکروفون همچنین برای وکال های مردانه ی بم و کار وُیس اُور ایده آل است.

از بین بردن فرکانس های ناخوشایند تنها با یک سوییچ

صدابرداران حرفه ای به خوبی می دانند که همیشه بهتر است باکیفیت ترین صدای ممکن را در هنگام ضبط دریافت کنند تا بعدا در مرحله ی میکس نیاز نباشد آن را دچار تغییرات زیادی کنند. به همین خاطر است که Telefunken یک سوییچ مخصوص Kick EQ را روی میکروفن M82 قرار داده است. این سوییچ به شما اجازه می دهد سریعا فرکانس های حدود 350Hz را کاهش دهید؛ این کار موجب می شود صدای ناخوشایندی که موجب فلت بودن و کم قدرت شدن صدای kick drum می شود از بین برود.

افزایش دادن فرکانس های بالا برای داشتن اتک بهتر

برای داشتن اتک بیشتر در صدای kick لازم نیست از اکولایزر استفاده کنید. با استفاده از مُد High Boost که روی میکروفون قرار گرفته، شما می توانید صدای kick را برجسته کنید. این shelving boost که در محدوده ی 2kHz اتفاق می افتد نه تنها اتک kick را بیشتر می کند، بلکه موجب واضح تر شدن صدای وکال، برجسته شدن organ percussion و روشن تر شدن اسلپ بیس می شود. این هم دلیل دیگری بر این است که میکروفن Telefunken M82 می تواند انتخاب ایده آلی برای اضافه شدن به مجموعه میکروفون های شما باشد.

ویژگی های کلیدی

  • میکروفن داینامیک کاردیود با دیافراگم بزرگ، ساخته شده برای ارائه ی صدای پرحجم kick drum
  • ایده آل برای استفاده روی kick drum، کابینت های بیس، وکال های مردانه ی بم و دیگر سورس هایی که بیس زیادی دارند
  • دیافراگم بزرگ 1.37 اینچی moving-coil که پاسخگویی قدرتمندی در بخش فرکانس های بیس دارد
  • سوییچ Kick EQ به شما اجازه می دهد فرکانس های حدود 350Hz را که صدای ناخوشایندی در kick ایجاد می کنند را حذف کنید
  • سوییچ High Boost به شما اجازه می دهد شدت فرکانس های حدود 2kHz و بالاتر را تا 6 دسی بل افزایش دهید، تا وضوح و اتک بیشتری در صدا داشته باشید
  • بدنه و هِد گریل بسیار مستحکم، طول عمر بالا
مشخصات توضیحات
الگوی قطبی

الگوی قطبی

امپدانس 250 اهم
حداکثر SPL 146 dB
رنج فرکانسی
25Hz-18kHz
فیش خروجی XLR
نوع میکروفن داینامیک
وزن 434 گرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید