فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

ولوم کنترلر TC Electronic Level Pilot

هنوز نظری درج نشده است
Desktop Speaker Volume Controller with XLR Connectivity

با این گجت خوش استایل لِول ها را به خوبی کنترل کنید

Level Pilot X محصول کمپانی TC Electronic را زیر انگشتانتان قرار دهید تا بتوانید کنترل کامل لِول های ولوم استریو را بدون حرکت کردن و خارج شدن از محدوده ی ایده آل شنیداری بدست بگیرید. این ولوم کنترلر به لطف طراحی براق و صیقلی اش، ظاهر بسیار خوبی روی میز شما خواهد داشت. کف این گجت حالت لاستیکی دارد تا از سُر خوردن و حرکت کردن آن جلوگیری شود. همچنین شما هیچ دغدغه ای بابت تامین برق مورد نیاز آن نخواهید داشت؛ تنها کافیست آن را با استفاده از کانکتورهای XLR متصل کنید و آماده ی کنترل ولوم با دقت بالا شوید. Level Pilot X پس از تبدیل دیجیتال/آنالوگ به صورت تمام آنالوگ کنترل می شود، پس شما بالاترین کیفیت صدا را خواهید داشت.

ولوم کنترلر TC Electronic Level Pilot

ولوم کنترلر راحت و زیبا

با TC Electronic Level Pilot X کنترل ولوم استریوی سیستم شما راحت خواهد بود. این دستگاه زیبا و باکیفیت به شکلی طراحی شده که با استفاده از آن بتوانید کنترل کامل هر ستاپ مانیتورینگ اکتیوی را بدست بگیرید. در حقیقت این محصول به عنوان یک دستگاه کنترل لِول آنالوگ به صورت مستقل از کامپیوتر شما عمل می کند، پس برای استفاده از آن لازم نیست منتظر روشن شدن کامپیوتر بمانید.

رزولوشن بالا برای ارائه ی بهترین کیفیت صدا

قطعا همه ی ما می خواهیم که سیگنال های صوتی مان در تمام طول زنجیره ی سیگنال دیجیتال بالاترین کیفیت ممکن را داشته باشد. با این حال زمانی که لِول ها را به صورت دیجیتالی و پیش از تبدیل نهایی دیجیتال/آنالوگ کنترل می کنیم، رزولوشن تبدیل دیجیتال/آنالوگ کاهش پیدا می کند. Level Pilot X به شما اجازه می دهد لِول های ولوم را پس از تبدیل دیجیتال/آنالوگ کنترل کنید تا بالاترین رزولوشن تبدیل را داشته باشید.

مشاهده این ولوم کنترلر به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی تی سی الکترونیک

ویژگی های کلیدی

  • کنترلر ولوم اسپیکر دسکتاپ با دکمه ی چرخشی ارگونومیک
  • کنترل لِول آنالوگ با رزولوشن بالا، مستقل از کامپیوتر
  • کانکتورهای بالانس XLR
  • بدون نیاز به منبع تغذیه
  • حس نرم و ارگونومیک
  • صفحه ی تحتانی لاستیکی، ضد سُر خوردن
  • طراحی جمع و جور برای قراردهی آسان
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید