91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا ZOOM TAC-8

هنوز نظری درج نشده است
18 x 20 Thunderbolt Audio Interface with 8 XLR/TRS Combo Mic/Line Inputs, ADAT and S/PDIF Digital I/O, MIDI I/O, and Effects

18 x 20 Thunderbolt Audio Interface with 8 XLR/TRS Combo Mic/Line Inputs, ADAT and S/PDIF Digital I/O, MIDI I/O, and Effects

صدای کل سازهای گروه را با اتصال Thunderbolt ضبط کنید

با تعداد بالای اتصال های آنالوگ و دیجیتال و همچنین کیفیت صدای فوق العاده ی 24bit/192kHz، کارت صدای Zoom TAC-8 عملکرد فوق العاده و تعداد کافی پری امپ برای ضبط تمام سازهای یک گروه موسیقی را در اختیارتان می گذارد. امکان متصل کردن میکروفن، ساز، سیگنال های line level و MIDI موجب می شود بتوانید در موقعیت های مختلف استودیویی و همچنین برای اجرای زنده از این کارت صدا استفاده نمایید. به لطف بدنه ی تمام فلزی این کارت صدا می توانید با خیال راحت از آن در محیط های مختلف استفاده کنید و مطمئن باشید که آسیبی متوجه آن نخواهد شد. در کنار این کارت صدا یک نرم افزار با کارایی آسان با افکت های خوش صدای reverb و delay به شما تعلق می گیرد تا امکانات مناسبی برای ساخت موزیک در اختیار داشته باشید.

ZOOM TAC-8 کارت صدا

ضبط آسان

کار کردن با کارت صدای Zoom TAC-8 آسان است و کیفیت صدای آن بالاست. مجموعه ای از جک های XLR/TRS در پنل جلویی امکان متصل کردن میکروفن، ساز یا سیگنال های line را برای شما فراهم می کند. در TAC-8 از مبدل های سطح بالای Burr Brown استفاده شده که کیفیت صدای بالایی را به شما ارائه می دهد. مجموعه ی کاملی از جک های TRS هم در پنل پشتی قرار دارد که می توانید اسپیکرهای مانیتورینگ و پردازنده های استودیویی خود را به آن ها متصل کنید. همچنین برای متصل کردن تجهیزات استودیویی دیگر، اتصال های ADAT و ورودی/خروجی digital و S/PDIF هم در اختیار شما قرار گرفته است.

ZOOM TAC-8 کارت صدا

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی زوم

پردازش سطح بالا برای صدایی بهتر

قدرت و سرعت اتصال Thunderbolt پیشرفت بزرگی در زمینه ی ضبط صدا به حساب می آید. TAC-8 نه تنها ضبط می کند، بلکه در حین تبدیل آنالوگ به دیجیتال و تبدیل دیجیتال به آنالوگ، پروسه ی upsampling سیگنال را چهار برابر بیشتر انجام می دهد؛ یعنی وقتی نرخ نمونه برداری شما 44.1kHz است، TAC-8 سیگنال را در نرخ 176.4kHz پردازش می کند که باعث کاهش نویز و افزایش شفافیت صدا می شود. صدایی که این کارت صدا به شما ارائه می دهد فوق العاده است.

سرعت بالای اتصال Thunderbolt

اتصال Thunderbolt که به وسیله ی کمپانی Apple توسعه داده شد، قابلیت های زیادی را برای ضبط حرفه ای صدا ایجاد کرده است. Thunderbolt پنج برابر سریع تر از USB 3.0 و بیست برابر سریع تر از USB 2.0 و FireWire 800 است. این ویژگی سرعت بالایی را در اختیارتان می گذارد و به شما اجازه می دهد بدون هیچ گونه تاخیری کارهای ضبط و مانیتورینگ خود را انجام بدهید. در حقیقت Thunderbolt آنقدر سریع است که تحت تاثیر نوسانات کامپیوتری قرار نمی گیرد و در این حالت به master clock نیاز نخواهید داشت. در ضمن نیازی هم به ابزاری برای تامین برق دستگاه نیست، چرا که Thunderbolt برق مورد نیازش را از کامپیوتر دریافت می کند.

قابلیت فانتوم پاور برای استفاده از میکروفن های کاندنسر هم برای این کارت صدا در نظر گرفته شده است. Thunderbolt فوق العاده سریع و فوق العاده پایدار است.

ZOOM TAC-8 کارت صدا

ویژگی های کلیدی

 • اتصال Thunderbolt
 • 18 عدد ورودی، 20 عدد خروجی
 • استفاده ی آسان
 • تاخیر فوق العاده پایین
 • ورودی/خروجی MIDI که امکان استفاده از کنترل سرفیس های MIDI و تجهیزات اکسترنال را فراهم می کند
 • اپلیکیشن TAC-8 MixEfx که امکان اضافه کردن افکت های reverb یا delay را به ورودی ها و خروجی ها فراهم می کند
 • ویژگی فانتوم پاور برای استفاده از میکروفن های کاندنسر
 • 8 عدد جک ورودی XLR/TRS برای میکروفن و منابع line
 • مترهای ال ای دی برای مشاهده ی مقدار ورودی و خروجی
 • طراحی جمع و جور و سبک که حمل کارت صدا را آسان می سازد
 • تامین برق به وسیله ی کامپیوتر
 • قابل استفاده با کامپیوترهای مک مجهز به اتصال Thunderbolt که نسخه ی OS X 10.8.5 یا بالاتر را اجرا می کنند
 • نیاز به کابل Thunderbolt (به صورت جداگانه به فروش میرسد)
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر Thunderbolt
نوع کارت صدا رک
ورودی و خروجی همزمان
18 x 20
نرخ نمونه برداری
24-bit/192kHz
پردازنده داخلی ندارد
نوع ورودی آنالوگ
8 x XLR/TRS Combo
نوع خروجی آنالوگ
2 x 1/4" (Main), 8 x 1/4" (Line), 2 x 1/4" (Headphones)
نوع ورودی دیجیتال
1 x Coax, 1 x Optical
نوع خروجی دیجیتال
1 x Coax, 1 x Optical
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 8
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی دارد
تعداد اسلات های رک 1
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید