91006767 - 021
جشنواره نوروزی تهران ملودی جشنواره نوروزی تهران ملودی
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات
نمایندگی قیمت خرید فروش ZOOM زوم
ZOOM

از ضبط های میدانی حرفه ای گرفته تا فیلم های مستقل، از اتاق های تمرین تا استیج اصلی، محصولات Zoom بسیار گسترده هستند و در تمام دنیا به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین و با ارزش ترین تجهیزات شناخته می شوند. تقریبا شما هرکاری که بخواهید انجام دهید، یک محصول از این کمپانی برای راحت تر کردن کار شما وجود دارد.
کمپانی Zoom با داشتن بیش از 35 سال سابقه، به حوزه های زیادی ورود کرده است، پدال های افکت گیتار و بیس زیادی با قیمت مناسب و تجهیزات ضبط ارزان قیمت تولید کرده و دنیای تولید مدیای موبایل را نیز تحت تاثیر قرار داده است. چه بخواهید روی استیج اجرای زنده داشته باشید، یا در اتاق خوابتان ترک هایی را ضبط کنید و یا این که برای فیلم مستقلی که می سازید روی صحنه صدا ضبط کنید، می توانید روی کیفیت محصولات Zoom حساب کنید. محصولات Zoom همان قدری که قیمت مناسبی دارند کیفیت شان هم خوب است.

محصولات زوم | ZOOM

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش میکروفن زوم ZOOM SGV 6

میکروفن زوم ZOOM SGV 6

Supercardiod Shotgun Microphone for the Zoom V6-SP and V3 Vocal Effects Processors
۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
12%
۱۹,۲۵۰,۰۰۰ تومان
۱۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
9%
۲۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
3%
۱۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش کارت صدا و رکوردر زوم ZOOM R8

کارت صدا و رکوردر زوم ZOOM R8

2-track Digital Recorder/USB Interface with 8-track Playback
۱۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
6%
قیمت خرید فروش رکوردر صدا زوم ZOOM H6 Black

رکوردر صدا زوم ZOOM H6 Black

رکوردر پرتابل Zoom H6 All Black با شش ورودی و دو خروجی ضبط روی کارت حافظه ی SD و SDHC تا ظرفیت 128 گیگابایت تا 20 ساعت ضبط با تنها چهار باتری AA (قلمی)
۱۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۱۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
5%
۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
2%
۱۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM IQ6

متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM IQ6

XY Stereo Recording Microphone for iOS with Lighting Connector
۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM IQ7

متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM IQ7

Mid-side Microphone Capsule for iPad, iPhone, and iPod Touch - Lightning Connector
۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
19%
۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
20%
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
26%
۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش رکوردر صدا زوم Zoom H3-VR

رکوردر صدا زوم Zoom H3-VR

360-degree VR Audio Recorder, with 4-mic Ambisonic Array, Auto Mic Position Detection, and Built-in Encoding/Decoding
۱۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
10%
۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
10%
۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات زوم ZOOM APH-5

متعلقات زوم ZOOM APH-5

The Zoom APH5 accessory pack is designed to add more functionality to your Zoom H5 Handy Recorder. If you're concerned about handling noise or you need to position your H5 in a hard-to-reach place, then the RCH-5 wired remote control included in the APH5 Accessory Pack is an absolute must-have
۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM APH-6

متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM APH-6

The APH-6 Accessory Pack is an accessory for the Zoom H6 Handy digital recorder. It includes the RCH-6 wired controller for remote access to your H6, the AD-17 USB-type AC adapter, and the WSH-6H Hairy Windscreen for improved wind diffusion.
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM SSH-6

متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM SSH-6

Mid-Side Stereo Shotgun Microphone Capsule for Zoom Handy Recorders
۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش رکوردر صدا زوم ZOOM F6

رکوردر صدا زوم ZOOM F6

6-input/14-track Field Recorder and USB Audio Interface, with 6 XLR Mic Inputs, Line Input, Time-code I/O, Headphone Output, and SD/SDHC/SDXC Card Support
۳۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات زوم ZOOM APH-4nPro

متعلقات زوم ZOOM APH-4nPro

The APH-4nPro Accessory Pack is the perfect companion for your Zoom H4n Pro Handy Recorder
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM Am7

متعلقات رکوردر صدا زوم ZOOM Am7

Ideal for music videos, video podcasts, vlogging and more, the Am7 makes your videos sound as good as they look - for Android device.
۵,۷۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
14%
۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۶۵۰,۰۰۰ تومان
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش رکوردر صدا زوم ZOOM F1-LP

رکوردر صدا زوم ZOOM F1-LP

Field Recorder + Lavalier Mic Bundle with Zoom F1 Field Recorder and LMF-1 Lavalier Mic
۱۰,۲۰۰,۰۰۰ تومان
نمايش ۱ تا ۲۴ از ۱۲۹ (۶ صفحه)

کمپانی Zoom و معرفی اولین ریکوردر

زمانی که کمپانی Zoom اولین مدل های رکوردر دستی اش را معرفی کرد، تصورش را نمی کرد که قرار است کاملا صنعت ضبط صدای میدانی را متحول کند. این اتفاق زمانی افتاد که رکوردرهای میدانی دستی تازه پدیدار شده بودند، خیلی عملکرد قابل اطمینانی نداشتند و تنها ویژگی هایی پایه ای را به کاربر ارائه می دادند. Zoom جزو اولین کمپانی هایی بود که رکوردرهای دستی با میکروفن های یکپارچه، حافظه ی مدیا با ظرفیت بالا و رزولوشن دیجیتال حرفه ای 24bit/96kHz را معرفی کرد. عرضه ی این محصولات به سرعت موجب شد حرفه ای های صنعت مدیا بتوانند ضبط های میدانی داشته باشند و آن را به استودیو انتقال دهند.

اولین اتفاق مهم برای سری Handy Recorder زمانی رخ داد که دنیای فیلم های مستقل رکوردر چهار کاناله ی H4n را مورد استفاده قرار داد. آماری که تا سال 2018 وجود دارد نشان می دهد که H4n (که در حال حاضر نسخه ی دوم آن با نام H4n Pro عرضه شده) هنوز یکی از پرفروش ترین فیلد-رکوردرهای دنیاست، با همان ویژگی هایی که نزدیک به ده سال پیش معرفی شد. علاوه بر رزولوشن 24bit/96kHz، مدل H4n سه ویژگی مهمی را ارائه داد که آن را برای تولید ویدیوی DSL ایده آل می ساخت: این رکوردر به یک جفت میکروفن کاندسر XY با کیفیت استودیویی، شامل یک جفت ورودی اضافه ی ترکیبی XRL برای ضبط چهار ترکه به وسیله ی میکروفن های off-camera مجهز بود و همچنین بسیار عالی به یک DLR متصل می شد.

امروزه، ایده هایی که با رکوردرهای دستی سری H شروع شد به شکلی گسترده شده که شامل اینترفیس های ضبط میدانی با فرمت متوسط هم می شود. برای مثال Zoom F8 ضبط ده ترکه با 8 ورودی را برای فیلمسازان حرفه ای و طراحان صدایی که روی پروژه هایی با بودجه ی پایین کار می کنند به ارمغان آورد. علاوه بر ارائه ی رزولوشن 24bit/192kHz، رکوردرهای سری F دارای پری امپ های با نویز بسیار پایین، یکپارچگی کامل time-code و کاربری آسان بودند که باعث می شود افراد بتوانند بیشتر روی کارشان تمرکز کنند.

موفقیت های متعدد

کمپانی Zoom هیچگاه به موفقیت هایش اکتفا نکرده، پس در همان زمانی که شروع به کار روی سری F کرد، همان مسیری که موجب موفقیت مدل های اولیه ی Handy Recorder شد را هم با یک کمپین حرفه ای در حوزه ی رکوردرهای ویدیوی دستی ادامه داد. این مسیر به Handy Video Recorder های سری Q ختم شد. این سری از محصولات به این دلیل تولید شدند که کمپانی Zoom حس کرد آرتیست ها نیاز دارند به این که بتوانند به راحتی ویدیوهای باکیفیتی را با صدایی حرفه ای تولید کنند و از آن برای پلتفرم هایی مانند YouTube، Facebook و دیگر شبکه های اجتماعی استفاده کنند. Handy Video Recorder های سری Q با لنزهای واید 160 درجه و کیفیت صدای فوق العاده شان، به سرعت محبوب شدند و این سری از محصولات همچنان در حال گسترده تر شدن و کسب موفقیت است.

تعهد به نوآوری

یکی از نکاتی که باعث می شود Zoom کمپانی قابل احترامی باشد، تعهد این کمپانی به نوآوری های مدام است و سری های بعدی رکوردهای دستی معرفی شده توسط این کمپانی گواه همین موضوع است. یکی از مهمترین موارد این دستاوردها سیستم کپسول ماژولار این کمپانی است که به کاربران اجازه می دهد به وسیله ی یک سیستم داکینگ انحصاری، میکروفن ها را تعویض کنند. مزیت این کپسول ها این است که شما می توانید رکوردرتان را در عرض چند ثانیه به شکلی تغییر دهید که روی آن میکروفن های استریوی XY، میکروفن های استریوی mid-side، میکروفن شات گان یا حتی پری امپ های بیشتر داشته باشید. به علاوه، این سیستم محبوب با مدل های بسیاری سازگار است که باعث می شود افراد حرفه ای فعال در حوزه ی ضبط میدانی آپشن های بسیار بیشتری از گذشته داشته در اختیار داشته باشند.

در همان زمانی که Zoom وارد حوزه ی ضبط موبایل شد، این کمپانی به توسعه ی بسیاری از تکنولوژی هایی که در ابتدا باعث موفقیت آن ها شده بود هم ادامه داد. یکی از مثال های این قضیه میکسر دیجیتال LiveTrak L-12 است. از بسیاری از جهات LiveTrak L-12 همان شیوه ی DAW های سخت افزاری سری R و MRS را ادامه می دهد و آپشن های میکس لایو گسترده تری را برای فرمت ضبط مولتی ترک فراهم می کند. این میکسر یکی از معدود DAW های سخت افزاری ارزان قیمت است که هم برای تنظیم موسیقی و هم برای ضبط صدای زنده ایده آل است. کمپانی Zoom همچنین به توسعه ی افکت های بیس و گیتار ارزان قیمتی که امکانات زیادی در اختیار کاربر قرار می دهند ادامه می دهد. امروزه این کمپانی سری کاملی از پردازنده های مولتی افکت را روانه ی بازار کرده که شامل لوپرها، اکسپرشن، شبیه ساز امپ و بسیاری موارد دیگر می شود.

با نوآوری هایی که Zoom به شکل مداوم ارائه می دهد، نمی شود منکر اهمیت این کمپانی شد. از دیگر نوآوری های این کمپانی می توان به کارت های صدای محبوب سری U اشاره کرد که راه را برای سری کارت های صدای TAC Thunderbolt و همچنین ریتم-ماشین های لایو سری ARQ این کمپانی باز کرد. سخت بتوان قدم بعدی این کمپانی را حدس زد اما می توان مطمئن بود که هر محصولی که این کمپانی عرضه کند هم حرفه ای خواهد بود و هم قیمت مناسبی خواهد داشت، محصولی که یک نیاز واقعی در زمینه ی موسیقی، ویدیو یا تولید صدا را پاسخ می دهد.