91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا RME FireFace 802

امتیاز ۵ بر اساس ۲ نظر
30-in/30-out Hybrid USB/FireWire Audio Interface with 12 x 12 Analog I/O, ADAT/SMUX and AES/EBU Digital I/O, and DSP-driven Onboard Mixing with Effects

30-in/30-out Hybrid USB/FireWire Audio Interface with 12 x 12 Analog I/O, ADAT/SMUX and AES/EBU Digital I/O, and DSP-driven Onboard Mixing with Effects

هسته ای بی عیب و نقص برای استودیوی حرفه ای شما

با ۴ پری امپ بینظیر، ۶۰ کانال فوق العاده ورودی و خروجی با تاخیر فوق العاده پایین، پردازش سیگنال اعجاب آور، و کنترل از راه دوری شگفت انگیز، این کارت صدای هیبریدی USB/Firewire سنگ بنایی محکم و قدرتمند برای استودیوی شماست. با کمک پری امپ های شفاف، ورودی های تعبیه شده آلات موسیقی، مسیر‌های بالانس شده سیگنال، و کانورتر هایی از بالاترین کلاس، RME Fireface 802 به شما اجازه می دهد تا هر منبع صوتی را با جزییات دقیق ضبط کنید. و البته ورودی/خروجی دیجیتال نیز تکمیل کننده موارد فوق است تا یکپارچه سازی استودیوتان را هرچه بیشتر تسهیل نماید. Fireface 802 سازگاری کامل با Advanced Remote Control کمپانی RME دارد و به شما این امکان را می دهد تا بهره کامل را از پردازش سیگنال و افکت های درونی کارت صدای ارزنده خود ببرید؛ بدون نیاز به هیچ گونه جا به جایی و فقط از پشت میزکارتان!

RME FireFace 802

کارت صدایی هیبریدی RME Fireface 802 در یک نگاه:

  • مسیر سیگنال بی نظیر که منجر به تبدیل دیجیتال با حد‌اکثر کیفیت می شود.
  • میکسر هدایت شده توسط پردازشگر سیگنال دیجیتالِ TotalMix FX که افکت ها و روتینگ هایی بدون تاخیر را وعده می‌دهد.
RME FireFace 802

مسیر سیگنال بینظیر آنالوگ به همراه تبدیل دیجیتالی با حد‌اکثر کیفیت

از هرکدام از همکاران ما در تهران ملودی بپرسید بهتان خواهند گفت که RME تقریبا مترادف با بالاترین کیفیت ممکن صوت است! پس به ما حق بدهید که از کیفیت صدای بینظیر Fireface 802 تعجب نکردیم. همه چیز با ورودی/خروجی هایی آتشین آغاز می شود. در وهله اول یک گروه ۸ تایی از ورودی/خروجی‌ های TRS بالانس شده وجود دارد، به علاوه ۲ خروجی هدفون مستقل و ۴ پری امپ کمبو XLR/DI برداشته شده از OctaMic II. اگر با این پری امپ های دیستورش پایین و متقارن آشنا نیستید باید بگوییم که آنها همان پری امپ هایی هستند که استودیوهای ضبط فوق حرفه ای از آن ها برای ضبط اکسترهای کامل و دیگر استفاده های تخصصی بهره می برند. مجموعه ای شگفت انگیز از مبدل های AD/DA با سرکوبگر Jitter به شما صدایی با رزولوشن ۱۹۲ کیلوهرتز به همراه دامنه‌ی دینامیکی سرسام آور ۱۱۸ dBA ارائه می دهند تا حتی کوچکترین جزییات را نیز از DAW به گوش‌ها مخابره کنند. و به غیر از ورودی/خروجی های ۱۲ در ۱۲ آنالوگ، Fireface 802 هجده کانال دیجیتال ورودی/خروجی اضافه دیگر نیز بر روی اتصال اپتیکال (نوری) و همچنین اتصال AES/EBU فراهم می کند.

RME FireFace 802

میکسر هدایت شده توسط TotalMix Fx

تاخیر پایین مبدل ها مساله بسیار مهمی است، اما وقتی صحبت از مانیتورینگ دقیق به میان می آید کل مسیر سیگنال شما باید تا حد ممکن عاری از هرگونه تاخیر باشد. راه حل RME برای این مشکل، تجهیز کارت صدای حرفه ای RME Fireface 802 با میکسر پردازش صدای دیجیتال TotalMix FX برای محصولی حتی حرفه ای تر است. این ابزار رده بالا، که در آن روت کردن سیگنال هم به صورت پلاگین و هم به صورت تنها قابل اجرا می‌باشد، اجازه دور زدن اکثر تاخیرهای سیستمی را می دهد. به طور طبیعی این به معنای کاهش پلاگین‌های شماست، به همین دلیل است که RME یک ست کامل از پردازشگر های سیگنال شامل EQ، Dynamic، و افکت های Reverb و Echo را به همراه Fireface 802 عرضه میکند که می توانید هم برای مانیتور و هم برای Tracking از آن‌ها سود ببرید. ناگفته نماند که می توانید کنترل انواع روتینگ های دلخواهتان، افکت ها، و پردازش های سیگنال یونیت را به طور کامل از کامپیوتر و یا آیپدتان به دست بگیرید و به راحتی پیچیده ترین چیدمان ها را برای هر کاربردی که بدان احتیاج دارید بسازید.

RME FireFace 802

استودیویتان را بر روی سنگ بنایی محکم بسازید؛ RME Fireface 802

قابلیت های کارت صدای هیبریدی RME Fireface 802

  • کارت صدای هیبریدی USB/Firewire با ۳۰ ورودی و ۳۰ خروجی خیره کننده
  • ۱۲ ورودی آنالوگ شامل جک TRS و ۴ عد پری امپ میکروفون ترکیبی DI/XLR بر گرفته شده از OctaMic II معروف
  • کانورتر رده بالای RME با کنترل کننده Jitter که صدایی شفاف با تصویر استریویی فوق العاده ارائه می دهد
  • ورودی و خروجی اپتیکال و XLR دیجیتال که تا ۱۸ کانال را از طریق پروتکل های ADAT، SMUX، و AES/EBU ساپورت می کند
  • میکسر هدایت شده توسط پردازشگر صدا که مانیتورینگی با تاخیر پایین به همراه EQ،Dynamics، Reverb، و Delay را ارائه می دهد
  • میکس ها و روتینگ های پیچیده را از صفحه کامپیوتر و یا آیپد, به راحتی قابل کنترل اند.
  • Advanced Remote Control که به صورت جداگانه عرضه می شود، امکان کنترل کامل مانیتورینگ صدا و فرمان های ویژه در جهت بهبود روند کاری را به سادگی فراهم می کند.
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر کارت صدا اکسترنال Firewire
نوع کارت صدا کارت صدا اکسترنال رک
ورودی و خروجی همزمان 30x30
نرخ نمونه برداری 24Bit-192kHz
پردازنده داخلی دارد
تعداد ورودی آنالوگ 11
نوع ورودی آنالوگ 8x TRS, 4x Combo XLR-TRS
تعداد خروجی آنالوگ 26
نوع خروجی آنالوگ 8x TRS, 2x AES, 16x ADAT
تعداد ورودی دیجیتال 3
نوع ورودی دیجیتال 2x ADAT, 1x AES-EBU
تعداد خروجی دیجیتال 3
نوع خروجی دیجیتال 2x ADAT, 1x AES-EBU
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 4
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی In, Out
Bus Powered ندارد
تعداد اسلات های رک 1
طول دستگاه 483 میلی متر
عرض دستگاه 241 میلی متر
ارتفاع دستگاه 44 میلی متر
وزن دستگاه 3 کیلوگرم
سوالات کاربران
نظرات کاربران