فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

کنترلر صدا Presonus Monitor Station V2

هنوز نظری درج نشده است
Desktop Monitor Controller with Input and Output Routing, 4 Headphone Outs with Individual Levels, Source Selection, S/PDIF Digital Input, and Talkback Mic - Black

Desktop Monitor Controller with Input and Output Routing, 4 Headphone Outs with Individual Levels, Source Selection, S/PDIF Digital Input, and Talkback Mic - Black

کنترلر مانیتور قدرتمند استودیویی

با PreSonus Monitor Station V2 می توانید مانند حرفه ای ها روی مانیتورهایتان کنترل داشته باشید. شما به کنترل هایی مانند انتخاب اسپیکر، سورس های خروجی اصلی و کیو و یک level meter مرکزی قابل اطمینان که می توانید آن را برحسب استودیوی تان کالیبره کنید دسترسی خواهید داشت. امکان سوییچ کردن بین سه جفت خروجی اسپیکر با کنترل level مجزا برای شنیدن میکس ها وجود دارد. چهار خروجی هدفون کنترلر صدا V2 که با قابلیت کنترل level به شما اجازه می دهند cue mix ها را به موزیسین هایی که در اتاق ضبط هستند انتقال دهید، در حالی که شما با اسپیکرهای اتاق کنترل، میکس اصلی را مانیتور می کنید. با به روز کردن رابط کاربری و نورپردازی ال ای دی، Presonus کاری کرده که Monitor Station V2 یک وسیله ی ضروری و مقرون به صرفه برای استودیوی شما باشد.

کنترلر صدا Presonus Monitor Station V2

ورودی های مختلف برای تجهیزات شما

قسمت ورودی V2 دو جفت ورودی استریوی TRS را در اختیار شما قرار می دهد که آماده ی متصل شدن به تجهیزات شما، مانند کارت صدا یا میکسرهای آنالوگ هستند. قسمت ورودی Aux دارای اتصالات استریوی RCA برای متصل شدن به وسایلی مانند درام ماشین ها و همچنین یک ورودی 1/8 برای رکوردرهای دستی یا متصل کردن گوشی های موبایل می باشد. همچنین یک ورودی S/PDIF برای استفاده از خروجی دیجیتال تجهیزات استودیویی هم به شما ارائه شده است.

مسیرهای خروجی

سه جفت خروجی استریو با کنترل level مجزا، انعطاف مانیتورینگ کاملی را در دستان شما قرار می دهد. امکان تغذیه ی سه جفت مانیتور استریوی مختلف، یا دو جفت اسپیکر و یک ساب ووفر یا هر فرمت دیگری که مد نظرتان باشد فراهم است. تصور کنید به راحتی و تنها با فشردن یک دکمه بتوانید بین اسپیکرهای نیرفیلد و فار- فیلدی که دارید سوییچ کنید و یا این که تمام قدرت مانیتورینگی که دارید را یکجا به کار بگیرید و ببینید میکسی که انجام داده اید در ولوم های بسیار بالا چطور صدا می دهد. با رابط کاربری روان V2 به راحتی می توانید با کنترل های اصلی کار کنید. چیزی که می شنوید را می توانید با دکمه ی چرخشی ولوم، دکمه ی mute ،source selection ها و یک دکمه ی انتخابی stereo/mono کنترل کنید. با وجود قسمت source selection برای خروجی های اصلی، V2 به شما اجازه می دهد هر چیزی که می خواهید را به هر کجا که بخواهید send کنید.

روش های حرفه ای مانیتورینگ برای جلسات ضبط

PreSonus تعداد چهار کانال خروجی هدفن را برای V2 در نظر گرفته تا تمام نیازهای مانیتورینگ شما برای جلسات ضبط برطرف شود. شما می توانید از بین سورس های ورودی در cue ها انتخاب کنید تا به درامر یک ترک مترونوم بدهید و دیگر نوازنده ها همان میکس را بدون مترونوم بشنوند. میکروفون تاک بک آن-بورد دارای یک دکمه با نور کم و دکمه ی چرخشی level می باشد تا بتوانید با نوازنده ها ارتباط داشته باشید. اگر این چهار کانال cue برای جلسات ضبط شما کافی نیستند، می توانید از خروجی اختصاصی "Cue" استفاده کنید تا به راحتی یک امپلی فایر هدفون دیگر را تغذیه کنید. خروجی استریوی cue و هر send هدفون دکمه ی چرخشی level خودشان را دارند. تمام این کنترل های متنوع در یک پکیج دسکتاپ قرار گرفته و حجم آن به قدری کم هست که بتوانید به راحتی آن را برای جلسات ضبط مختلف با خودتان جابجا کنید.

ویژگی های کلیدی

  • دکمه ی mute ولوم اصلی و کنترل مونو برای سه جفت خروجی اسپیکر بالانس TRS، هرکدام با قابلیت تنظیم level
  • چهار امپلی فایر هدفن شفاف و با صدای بلند همراه با کنترل ولوم مجزا و انتخاب سورس ورودی مجزا برای جلسات ضبط
  • میکروفن تاک بک آن-بورد با کنترل ولوم برای تغذیه ی خروجی cue و dim control برای مانیتورینگ حرفه ای صدا
  • دو LED هشت قطعه با قابلیت کالیبره شدن که به شما اجازه می دهد صدا را مشاهده کنید
  • قابلیت سوییچ کردن بین ورودی های auxiliary و S/PDIF با کنترل های مجزای level
مشخصات توضیحات
تعداد کانال های ورودی ۸
تعداد کانال های خروجی ۸
نوع خروجی های آنالوگ
6 x TRS (Speaker), 2 x TRS (Main), 2 x TRS (Cue), 4 x 1/4" (Headphones)
نوع ورودی های آنالوگ
2 x TRS, 1 x RCA
نوع ورودی های دیجیتال
1 x S/PDIF
تاک بک دارد
سوالات کاربران
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید