فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی
انتخاب برند

کنترلر صدا ای اس آی ESI

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش کنترلر صدا ای اس آی ESI MoCo Monitor Controller

کنترلر صدا ESI MoCo Monitor Controller

Compact, Passive Monitor Controller, Designed to be Mounted on Desktops and Mixing Consoles
ناموجود
نمايش ۱ تا ۱ از ۱ (۱ صفحه)

کنترلر صدا

هر چیزی که بتواند کار شما را ساده تر و میکس هایتان را بهتر کند، احتمال این که بتوانید نتیجه ی ایده آلی از کارتان بگیرید را بالا می برد. سیستم مانیتورینگ شما نقش بسیار مهمی دارد و این که بتوانید به راحتی صدای مانیتورهای مختلفی که دارید را بشنوید، علاوه بر راحت کردن کار شما موجب می شود خلاقیت بیشتری به خرج دهید. یک کنترلر صدای خوب به شما کمک می کند هنرتان را به سطح بالاتری ببرید.

سوییچ کردن بین مانیتورهای مختلف می تواند بسیار آزار دهنده باشد اگر بخواهید این کار را از نرم افزار آهنگسازی و با چندین بار کلیک کردن انجام دهید. تکرار زیاد این کار برای هر آهنگ می تواند سندروم تونل کارپال را به همراه داشته باشد، البته از زمانی که در این حالت به هدر می دهید هم نباید غافل شد. با یونیت های کنترلر صدا هم کار شما ساده تر خواهد شد و هم می توانید سلامت انگشتانتان را حفظ کنید. با این کنترلرها فقط کافیست از دکمه های چرخشی استفاده کنید.

کنترلرهای صدای زیادی وجود دارد که انعطاف فوق العاده ای را برای مانیتور کردن صدا به شما می دهند. مثلا شما می توانید تمام monitor send ها، سیستم تاک بک، میکس هدفون و main ها را به یک یونیت کوچک دسکتاپ انتقال دهید که به شما اجازه می دهد تمام زیر گروه ها را به فید هر کدام از مانیتورها که بخواهید هدایت کنید، هم به صورت مستقل و هم به صورت ترکیبی. اضافه کردن یک کنترلر صدا به تجهیزات تان نحوه ی کار کردن شما را روان تر می کند. در این حالت شما می توانید بدون نیاز به کلیک کردن های مداوم، میکس های بهتری خلق کنید.

در بحث کنترلرهای صدا، هم سیستم های دیجیتال و هم سیستم های آنالوگ وجود دارد. اگر تمام کارهایتان را با کامپیوتر انجام می دهید، سیستم های دیجیتالی وجود دارد که با نرم افزار آهنگسازی شما یکپارچه می شوند. اگر به صورت آنالوگ کار می کنید، هم یونیت های آنالوگ برای شما مناسب است و هم یونیت های آنالوگی که به صورت دیجیتالی کنترل می شوند و انعطاف فوق العاده ای را به شما ارائه می دهند.

برای استودیوهای کوچک و استودیوهای خانگی می توان از یونیت های دسکتاپ استفاده کرد. این مدل های کوچک را نباید دست کم گرفت. این کنترلرها ورای سوییچ کردن بین دو مانیتور، انعطاف و قدرت زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهند. بیشتر کنترلرهای صدا دارای خروجی هدفون نیز هستند.

هر مهندس میکسی تکنیک منحصر به فردی برای خلق کردن میکس ها دارد. ویژگی های مانیتورینگی که برای یک مهندس میکس حیاتی است ممکن است برای مهندس میکس دیگری مشکل آفرین باشد. به همین دلیل کنترلرهای صدا در مدل های متنوعی عرضه می شوند.