91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات
انتخاب برند
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کنترلر نرم افزار یوفونیکس Euphonix

افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش کنترلر نرم افزار یوفونیکس Euphonix MC MIX Eucon

کنترلر نرم افزار یوفونیکس Euphonix MC MIX Eucon

Euphonix by Avid MC Mix - Control Surface for Audio and Video Software
ناموجود
افزودن به لیست مقایسه
قیمت خرید فروش کنترلر نرم افزار یوفونیکس Euphonix Mc Control V2

کنترلر نرم افزار یوفونیکس Euphonix Mc Control V2

DAW Control Surface with Programmable Touchscreen, 4 Touch-sensitive Motorized Faders, Programmable Knobs and Buttons, Transport Controls, and Monitoring Software - Mac
ناموجود
نمايش ۱ تا ۲ از ۲ (۱ صفحه)

کنترل سرفیس

نرم افزارهای ضبط، قدرتمند هستند. این نرم افزارها به شما اجازه می دهند انواع قابلیت های خلاقانه را در اختیار داشته باشید. متاسفانه نرم افزارها از طرفی می توانند حس نوعی عدم ارتباط را بین شما و موزیکتان ایجاد کنند. به عقیده ی بسیاری از افراد، هیچ چیز مانند لمس کردن فیدرها نیست. کنترل سرفیس ها انواع مختلفی دارند، از سرفیس های دارای تنها یک فیدر گرفته تا میزهای بزرگ با سایز کنسول؛ این سرفیس های دارای استایلِ میکسر، فیدرها، کنترل های ترانسپورت و دکمه های چرخشی کافی را برای شما مهیا می کنند.

اگر به دنبال راهی برای ورود و خروج صدا از کامپیوترتان هستید، ترکیب هایی از کنترل/سرفیس برای شما وجود دارد که کنترل مدرنی را همراه با حس کلاسیک میکسرها به شما ارائه می دهند. آهنگسازان و کیبوردیست ها از کنترلرهای با استایل پیانو استقبال خواهند کرد که با استفاده از آن ها می توانند با اینسترومنت های مجازی اجرا کنند و علاوه بر آن، می توانند روی نرم افزار آهنگسازی و پلاگین ها نیز کنترل داشته باشند. دی جی ها و موزیسین های الکترونیک هم طرفدار میدی کنترلرهای دارای پد هستند.

کامپیوترها فوق العاده هستند، اما کار کردن مداوم با ماوس و کیبورد ساده ترین و روان ترین راه برای خلق موسیقی نیست. اگر می خواهید موسیقی را زیر انگشتانتان حس کنید، می توانید یک کنترل سرفیس داشته باشید.

کنترل سرفیس میکس

آیا می خواهید پروسه ی ساخت موسیقی برای شما ساده تر و روان تر شود و در حین کار حس حرفه ای تری به شما دست بدهد؟ می توانید بجای استفاده از ماوس و کیبورد از یک سرفیس کنترل میکس استفاده کنید. وقتی از یک سرفیس کنترل میکس استفاده کنید، دیگر به سمت استفاده از ماوس و کیبورد نخواهید رفت. این سرفیس ها تجربه ی شما از پروسه ی میکس را بسیار روان تر می سازند. بجای فشردن دکمه ها شما با تعدادی دکمه ی چرخشی و فیدر سروکار خواهید داشت، درست مانند یک کنسول میکس واقعی.

آیا به دنبال وسیله ای می گردید که به شما کمک کند قابلیت های جدیدی را در میکس کشف کنید؟ یک کنترل سرفیس کاری بیشتر از ارائه ی کنترل های سخت افزاری برای کنترل نرم افزار آهنگسازی به شما می دهد؛ کنترل سرفیس به شما حس انجام یک کار خلاقانه را می دهد، برخلاف استفاده از ماوس و کیبورد که کار کردن با آن ها شبیه به وارد کردن دیتا به کامپیوتر می ماند. یک کنترل سرفیس ساده، کنترل های ترانسپورت برای stop، start و record همراه با فیدرها یا دکمه های چرخشی برای کنترل پارامترهای موجود در نرم افزار آهنگسازی را به شما ارائه می دهد. کنترل سرفیس های پیشرفته تر تعداد فیدرها و دکمه های چرخشی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند و معمولا به شما اجازه می دهند کنترل های موجود روی دستگاه را با پارامترهای مد نظرتان تطبیق دهید و رابط کاربری را برحسب نیازتان شخصی سازی کنید.

اگر می خواهید یک کنترل سرفیس میکس را به استودیوی تان اضافه کنید، طبیعی است که به دنبال مدلی بگردید که چنل فیدرها، دکمه های چرخشی و دکمه های قابل تطبیق زیادی داشته باشد، تا جایی که فضای شما به شما اجازه می دهد. اما اگر یک موزیسین موبایل باشید یا بخواهید گروه های موسیقی را در لوکیشن های مختلف ضبط کنید چطور؟ شما باید به سایز کنترل سرفیس توجه کنید و مطمئن شوید که می توانید آن را به همراه دیگر تجهیزاتی که دارید حمل کنید. شما حتی ممکن است یک کنترل سرفیس دارای تنها یک فیدر را برای قابلیت حمل بیشتری که دارد انتخاب کنید و برای داخل استودیو، مدلی که امکانات بیشتری ارائه می دهد را استفاده کنید.

توجه داشته باشید که اگرچه بیشتر کنترل سرفیس ها، فیدرهایی را برای کانال های موجود در نرم افزار آهنگسازی به شما ارائه می دهند، اما تمام این فیدرها مانند هم نیستند. کنترلرهای پیشرفته که دارای فیدرهای موتوریزه ی حساس به تاچ هستند، به شکل هوشمندی به لمس انگشتان شما پاسخ می دهند و می توانند از automation هایی که در نرم افزار آهنگسازی ایجاد کرده اید پیروی کنند؛ به این ترتیب سرفیس میکس شما با چیزی که در نرم افزارتان رخ می دهد هماهنگ خواهد بود.