فروشگاه تهران ملودی تا اواخر بهمن ماه خدمات حضوری نخواهد داشت، پاسخگویی به تلفن ها از ساعت ۱۰ الی ۱۹ و از طریق شماره های زیر خواهد بود:
۶۶۱۷۱۵۱۷ - ۶۶۷۱۱۵۸۲ - ۶۶۷۱۱۴۰۹
فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

کاخن Samko 96

هنوز نظری درج نشده است
The Samko cajon is a professional cajon which combines many years of experience making cajons with highly modern production methods.

کاخن های کمپانی Samko

بدنه کاخن های سمکو از مرغوب ترین متریال و تشکیل شده از لایه هایی از جنس چوب افرا (maple) هستند که با چسب زد آب (WBP) به هم چسبیده تولید می شوند. تمامی مراحل تولید و کنترل نهایی توسط افراد متخصص و مجرب انجام می شود و این محصولات از هر جهت آماده استفاده هستند. محصولات با بیش از ۱۰۰ طرح متنوع مناسب برای سلیقه های مختلف تولید می شوند و در تمامی محصولات این کمپانی استاندارهای مربوط به سایز و وزن به خوبی رعایت شده است و دارای خدمات پس از فروش هستند.

تمامی گوشه های سازها جهت زیبایی و البته راحتی نوازنده به شکل اریب (ربع دایره) تراش خورده اند و پس از پرداخت و رنگ آمیزی صاف و صیقلی می شوند تا حس خوب و راحتی را به نوازنده منتقل کنند. پایه های کاخن ها از جنس پلیمر ضد سایش و ضد لغزندگی با مقاومت و طول عمر بسیار بالا هستند.

اهرم کار شده بر روی این محصولات جهت تنظیمات ساز هستند که برای راحتی و سرعت عمل نوازنده در قسمت صفحه رو کار شده است. در قسمت پایین اهرم پیچ آلنی تعبیه شده که نوازنده می تواند با چرخاندن آلن توسط آچار مخصوص میزان نرمی اهرم را تنظیم کند یا در حالت دلخواه آن را تثبیت کند. درون ساز نیز پل هایی تعبیه شده که کاخن بتواند وزن بیشتر از ۲۰۰ کیلوگرم را تحمل کند.

در پشت فنر های تعبیه شده درون ساز سوردن (صدا خفه کن) کار شده و می توانید صدایی بدون فنر را هم داشته باشید. پیچ های این محصولات از جنس فولاد سخت و محصول کشور آلمان هستند.

طرح های اجرا شده بر روی صفحه ساز با بهترین متریال انجام می شوند و در برابر اشعه نور خورشید مقاوم اند، طول عمر بسیار بالایی دارند و در مدت زمان طولانی تغییر رنگ نخواهند داشت. رنگ آمیزی این محصولات نیز در ۵ مرحله و توسط افراد متخصص انجام می شود.

سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید