91006767 - 021
جشنواره تابستانی تهران ملودی - تا ۱۲ تیر
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کیبورد ارنجر موسیقی Roland E-A7

امتیاز ۴.۶ بر اساس ۱۱ نظر
اگر جزو افرادی هستید که به تنهایی به اجرای زنده می پردازند و به ارنجری به عنوان گروه همنواز نیاز دارند، این کیبورد (ارگ) کاملا مناسب شما خواهد بود.
دارای بیش از ۱۵۰۰ اینسترومنت، ۱۵۶ دکمه برای اعمال خاص، شش عدد پد، هفت عدد فیدر، ورودی میکروفن با افکت های وکال اختصاصی، وزن سبک (۸کیلوگرم) و قابلیت حمل آسان.

اگر جزو افرادی هستید که به تنهایی به اجرای زنده می پردازند و به ارنجری به عنوان گروه همنواز نیاز دارند، این کیبورد (ارگ) کاملا مناسب شما خواهد بود.
دارای بیش از ۱۵۰۰ اینسترومنت، ۱۵۶ دکمه برای اعمال خاص، شش عدد پد، هفت عدد فیدر، ورودی میکروفن با افکت های وکال اختصاصی، وزن سبک (۸کیلوگرم) و قابلیت حمل آسان.

ارنجری مناسب اجرای زنده

مجموعه ی وسیع صداها و موتور ارنجر قدرتمندی که در ورکستیشن/ارنجر 61 کلاویه ای Roland E-A7 به کار رفته، هم آهنگسازها و هم افرادی که اجرای زنده انجام می دهند را مجذوب خود خواهد کرد. در Roland E-A7 به تعداد زیادی کنترل سخت افزاری همراه با 156 دکمه ی اختصاصی که به شما اجازه ی انجام سریع تغییرات را می دهند، دسترسی دارید. به لطف دو نمایشگری که در اختیارتان قرار گرفته، جستجوی صداها آسان خواهد بود. نمایشگر سمت چپ استایل های پس زمینه و نمایشگر سمت راست، اینسترومنت ها را به شما نمایش می دهد. E-A7 همچنین دارای یک ورودی میکروفن با افکت های اختصاصی برای وکال می باشد. تمام این ویژگی ها و وجود استایل های پس زمینه ای که طیف وسیعی از ژانرها و موسیقی ملل مختلف را در بر گرفته، باعث شده تا E-A7 کیبورد ارنجر منحصر به فردی باشد.

Roland E-A7 کیبورد ارنجر موسیقی

ارنجر قدرتمند برای اجرای زنده

اگر جزو افرادی هستید که به تنهایی به اجرای زنده می پردازند و به ارنجری به عنوان گروه هم نواز نیاز دارند، E-A7 کاملا مناسب شما خواهد بود. تقریبا تمام عملیات مهم مورد استفاده ی شما، دکمه های اختصاصی خودشان را دارند و شش فیدر هم برای کنترل سریع ولوم اینسترومنت ها در اختیار شما قرار گرفته است. شما به شش عدد پد نیز دسترسی دارید که می توانید پارت های MIDI و یا سمپل های one-shot را به این پدها اختصاص داده و در طول اجرا از آن ها استفاده کنید. همچنین هفت عدد دکمه برای شما در نظر گرفته شده که می توانید هر پارامتری را که می خواهید به آن ها اختصاص دهید تا در طول اجرا دسترسی سریعی به این پارامترها داشته باشید. در طول اجرای زنده، جنبه های تکنیکال کیبورد نباید حواس شما را پرت کند و این دقیقا همان چیزی ست که E-A7 برایتان فراهم کرده است.

Roland E-A7 کیبورد ارنجر موسیقی

بیش از 1500 صدا با استایل های پس زمینه

E-A7 بیش از 1500 صدای اینسترومنت در اختیارتان می گذارد که از صدای پیانو و پیانوهای الکتریک گرفته تا صدای سازهای زهی، سازهای برنجی و... را شامل می شود. همچنین طیف وسیعی از اینسترومنت هایی از سرتاسر دنیا، مانند اینسترومنت های خاصی از اندونزی، هند، ویتنام، اروپای شرقی و خاورمیانه در دسترس شما قرار گرفته است. مجموعه ی بزرگی از استایل های پس زمینه که به وسیله ی موزیسین هایی از آسیا، اروپا، اروپای شرقی و آمریکای جنوبی ساخته شده نیز در این ارنجر قرار گرفته است.

Roland E-A7 کیبورد ارنجر موسیقی

پلیر موزیک داخلی با پشتیبانی از فرمت های WAV، MP3 و MIDI

از پلیر موزیک داخلی E-A7، هم برای اجرای موزیک بین ست ها و هم برای وارد کردن فایل های MIDI می توانید استفاده کنید. این پلیر حتی به عنوان یک سیستم بداهه ی کارائوکه نیز کاربرد دارد: زمانی که از فایل های با فرمت WAV استفاده می کنید، با استفاده از ویژگی Center Cancel می توانید ولوم وکال موزیک را کم کرده و برای وکال خودتان فضا ایجاد کنید. این پلیر موزیک همچنین می تواند به عنوان یک ریکوردر عمل کند تا به وسیله ی آن بتوانید اجرای خود را در فرمت WAV ضبط کنید.

Roland E-A7 کیبورد ارنجر موسیقی

ویژگی های کلیدی

 • کیبورد ارنجر 61 کلاویه ای، مناسب برای اجرای زنده
 • بیش از 1500 اینسترومنت، شامل پیانو، پیانوی الکتریک، ارگ، سازهای زهی، سازهای برنجی و...
 • طیف وسیع استایل های پس زمینه، شامل استایل هایی از آسیا، اروپا، آمریکای جنوبی و خاورمیانه
 • 156 عدد دکمه که هرکدام مختص به یک عمل خاص می باشد
 • هفت دکمه ی قابل تطبیق با پارامترهای مختلف، تا اعمالی که زیاد استفاده می کنید را روی این دکمه ها تنظیم کرده و در حین اجرا دسترسی سریعی به آن ها داشته باشید
 • شش عدد پد برای اجرای سمپل های one-shot و قسمت های MIDI
 • دارای دو عدد نمایشگر، که استایل های پس زمینه در نمایشگر سمت چپ و اینسترومنت ها در نمایشگر سمت راست به نمایش در می آیند
 • هفت عدد فیدر برای کنترل سریع ولوم هر پارت اینسترومنت
 • ورودی میکروفن با افکت های وکال اختصاصی
 • پلیر موزیک با پشتیبانی از فرمت های WAV، MP3 و MIDI. همراه با ویژگی Center Cancel برای حذف صدای وکال از روی موزیک
 • قابلیت وارد کردن سمپل های مختلف، برای ساخت صداهای اینسترومنت منحصر به فرد
 • قابل حمل و سبک، با وزن هشت کیلوگرم
مشخصات توضیحات
تعداد کلاویه 61
نوع کلاویه Full-Size Keys with Synth Action
افترتاچ ندارد
صفحه نمایش Monochrome LCD
پلی فونی 128 voices
تعداد ورودی صدا
2 x 1/4" (line/mic), 1 x 1/8" (aux in)
تعداد خروجی صدا
2 x 1/4" (left, right)
نوع افکت
Reverb, chorus, MFX, EQ, compressor
پورت میدی In/Out
Pitch Bend دارد
پخش کننده MP3 دارد
پورت خروجی USB
USB Type A (flash memory drive), USB Type B (to host)
منبع تغذیه AC adapter
ورودی پدال
3 x 1/4" (hold, expression, control)
وزن دستگاه 7.9 کیلوگرم
طول 1045 میلی‌متر
عرض 318 میلی‌متر
ارتفاع 136 میلی‌متر
سوالات کاربران