91006767 - 021
جشنواره تابستانی تهران ملودی - تا ۱۲ تیر
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا RME Fireface UFX III

هنوز نظری درج نشده است
94-in/94-out USB 3.0 Audio Interface, 24-bit/192kHz, with 4 Mic/Line Preamps, ADAT and AES/EBU Digital I/O, MADI I/O, MIDI I/O, 2 Headphone Outputs, Direct USB Recording, and DSP Effects - Mac/PC

94-in/94-out USB 3.0 Audio Interface, 24-bit/192kHz, with 4 Mic/Line Preamps, ADAT and AES/EBU Digital I/O, MADI I/O, MIDI I/O, 2 Headphone Outputs, Direct USB Recording, and DSP Effects - Mac/PC

۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان


کارت صدای چند کاناله پرچمدار شرکت RME

Fireface UFX III قلب تپنده ی هر استودیویی است که در آن نیاز به ضبط چند ترک همزمان وجود دارد. این کارت صدا به راحتی 94 چنل ورودی/خروجی را پشتیبانی می‌کند. انعطاف پذیری بی‌سابقه، سازگاری و گنجاندن تکنولوژی DUrec (ضبط مستقیم USB) و طراحی سخت افزار و درایور های معروف با تاخیر(latency) پایین کمپانی RME عملکرد بدون عیب و نقص در هر شرایط و نوع استفاده ای را تضمین می‌کند.

این کارت صدا مملو از قابلیت های حرفه ای که شامل SteadyClock FS، ورودی/خروجی MADI (64 کانال)، یک DSP قدرتمند، USB3(94 کانال کامل ورودی/خروجی Class Compilant ready)، TotalMix Fx، ضبط مستقیم از USB و ساپورت Advanced Remote Control USB (که به صورت جداگانه موجود است) می‌باشد که باعث شده ابزار مورد انتخاب متخصصین برای ضبط همزمان چند ترک، میکس و مسترینگ باشد.

Fireface UFX III بر تکنولوژی بورد آنالوگ و دیجیتالی که به تازگی توسعه داده شده پایه گذاری شده. در حالی که بورد آنالوگ برای مثال، خروجی های آنالوگ تزویجی جریان مستقیم (DC Coupled) به همراه مبدل های AD و DA به همراه مقادیر بهبود یافته ی TDH+N را به کاربر ارائه می‌کند بورد دیجیتال نیز قابلیت های جدید قابل توجهی را با تکیه بر اجزای پیشرفته ی به روزرسانی شده ی خود، برای کاربر فراهم کرده است.

کارت صدا RME Fireface UFX III

عملکرد قدرتمند USB3

پنل جلویی Fireface UFX III چهار ورودی ترکیبی(combo) XLR/TRS با عملکرد بالا برای سیگنال های میکروفون، ساز و لاین را فراهم می‌کند.همچنین دو جک هدفون استریو با سطح خروجی +19 dBu ، ورودی/خروجی میدی (MIDI) و یک پورت USB در پنل جلو این کارت صدا تعبیه شده. در ترکیب با قابلیت DURec (ضبط مستقیم USB)، پورت یو اس بی امکان ضبط مستقل سیگنال های ورودی و خروجی انتخاب شده را (تا 80 کانل) به یک درایو ذخیره سازی متصل شده از طریق پنل جلو می‌دهد.

پنل پشتی اتصالات کامل کارت صدای Fireface UFX III را نشان می‌دهد. علاوه بر ورودی/خروجی میدی (MIDI) دیگر، دو ورودی/خروجی نوری ADAT، یک ورودی/خروجی AUS/EBU و هشت خروجی متعادل آنالوگ با سطح لاین(شامل خروجی های مانیتور استریو XLR) در دسترس کاربر هستند. با قابلیت حالت چندگانه (Multi-Mode) جدید، دو ورودی/خروجی ADAT می‌توانند به عنوان ورودی و خروجی نوری SPDIF مستقل از هم علاوه بر ورودی/خروجی AES استفاده شوند. علاوه بر این Fireface UFX III یک رابط نوری MADI(SC) با 64 کانال دوطرفه ارائه می‌دهد. کانکتور های Word Clock(BNC) درصورت نیاز به عنوان ورودی و خروجی کواکسیال MADI (رابط دیجیتال صوتی چند کاناله) عمل می‌کنند.

کارت صدا RME Fireface UFX III

اتصالات جامع MADI

کارت صدای Fireface UFX III درها را به روی تعداد زیادی از ابزار های ورودی/خروجی کمپانی RME و شخص ثالث باز می‌کند. گسترش تعداد کانال های آنالوگ، امکان انتقال و میکس در دامنه ی دیجیتال از طریق منابع متعدد گزینه های منعطف زیادی را به کاربر ارائه می‌دهد.چندین دستگاه MADI اکسترنال نیز می‌توانند به صورت سری متصل شوند.

برای افزایش هرچه بیشتر انعطاف پذیری اتصالات MADI کارت صدای Fireface UFX III دارای برخی از ویژگی های معمول به سبک RME است. برای مثال در حالت USB2 که به 30 کانال ورودی/خروجی (12 کانال آنالوگ با علاوه ی 16 کانال ATAD به علاوه AES) محدود می‌شود. ورودی/خروجی MADI همچنان از طریق میکسر سخت افزاری یکپارچه TotalMix FX در دسترس است.

کارت صدا RME Fireface UFX III

ورودی/خروجی Word Clock(BNC) را می‌توان به ورودی/خروجی MADI (کواکسیال) تغییر داد، و یک حالت تقسیم ویژه حتی از استفاده همزمان از هر دو ورودی/خروجی MADI با 32 کانال هرکدام بر روی اپتیگال و کواکسیال را پشتیبانی می‌کند.

کارت صدای Fireface UFX IIIشامل اپلیکیشن های قدرتمندی برای میکس، مانیتورینگ و اندازه گیری می‌باشد. Fireface UFX III با میکسرDSP TotalMix FX ارائه می‌شود که گزینه‌های انتقال و مانیتورینگ جامعی را ارائه می‌دهد، وهمچنین DIGICheck Analyzer امکان اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل داده‌های دیجیتال را در هر دو جهت با حداکثر دقت فراهم می‌کند. TotalMix FX می تواند به طور کامل جایگزین یک میکسر اکسترنال شود و امکان ایجاد چندین میکس مانیتور بدون تأخیر(Latency) به همراه EQ، Dynamics، Reverb و Delay را برای هر خروجی فراهم کند که شامل مانیتور اصلی و میکس هدفون برای نوازندگان می‌باشد.

کنترل از راه دور TotalMix Remote برای کنترل میکسر سخت افزاری و افکت ها در کارت صدا های RME است.

TotalMix Remote وضعیت حال حاضر سیستم میزبان را در آیپد، ویندوز و مک به صورت Real-Time منعکس می‌کند. کل وضعیت میکس و روتینگ کامل، تمامی تنظیمات افکت ها حتی اندازه level ها را می‌توانید از راه دور از طریق ایترنت (Ethernet) یا وایفای تنظیم کنید.

خروجی های تزویج شده DC (DC-Coupled)- کنترل ولتاژ CV/Gate اکثر کارت صدا ها به صورت سنتی با چیزی که به آن "خروجی های تزویج شده AC" گفته می‌شود طراحی می‌شوند. جایی که از خازن ها برای فیلتر کردن فرکانس های بسیار پایین استفاده می‌شود.

در حالی که این فرکانس ها معمولا برای صدا نامطلوب هستند و می‌ توانند به تجهیزات دیگر آسیب برسانند یکی از مواردی که تزویج DC مطلوب باقی می‌ماند دنیای سینت‌سایزر های ماژولار است، جایی که سیگنال های استاتیک و یا آهسته برای کنترل پارامتر های مختلفی مثل مقادیر نوت ها و LFO ها استفاده می‌شوند.

تمامی خروجی های line-level کارت صدای Fireface UFX III به صورت کامل DC-Coupled هستند و اجازه ی ارسال ولتاژ های کنترلی (CV) یا اطلاعات گِیت رابه سینت سایزر های ماژولار(مثل سینت‌سایزر و فرمت های محبوبی مثل Eurorack and Moog/MOTM) و دیگر سخت افزار استودیویی می‌دهد

صدای USB3 Class compliant

کارت صدای Fireface UFX III در دوحالت مختلف کار میکند: USB3 مبتنی بر درایور و Class compliant‌. حالت Class Compilant استانداردی است که به صورت بومی توسط سیستم عامل هایی مانند ویندوز، mac osx و لینوکس پشتیبانی می‌شود. در این حالت نیازی به درایور اختصاصی نیست و با لود شدن فیرمور Class Compilant دستگاه شما مستقیما شناسایی می‌شود.

کارت صدای Fireface UFX III اولین رابط صوتی شرکت RME است که قابلیت پشتیبانی از USB3 را در حالت Class Compilant Mode را دارد. این موضوع باعث می‌شود تا همه کانال ها در عملکرد بدون درایور دستگاه در Mac، Linux و iPadOS در دسترس باشند. یک آیپد پرو با USB C می‌تواند تا 94 کانال را برای ضبط و پخش در TotalMix FX برای آیپد و در سطح سیستم مدیریت کند.

ریموت کنترل ARC USB با اتصال آسان

ARC USB که به صورت آپشن موجود می‌باشد از طریق USB به سیستم شما متصل میش‌شود و با TotalMix FX مستقیما مرتبط می‌شود. 15 دکمه ی قابل برنامه ریزی روشن، یک encoder wheel و یک جک TS برای اتصال فوت سوئیچ می‌باشد.

ARC USB یک کنترل از راه دور USB 1.1 MIDI برای Fireface UFX III است وبه لطف عملکرد به عنوان یک دستگاه UAC 1 Class به طور نِیتیو با ویندوز و Mac OSX سازگار است. به محض اتصال به سیستم TotalMix FX به طور خودکار ARC USB راشناسایی کرده و از طریق دستورات ساده MIDI از راه دور میتواند برای کنترل UFX III با سیستم ارتباط برقرار کند.

DURec (ضبط مستقیم USB)

DURec یک ریکوردر دیجیتال یکپارچه برای تمامی ورودی ها و خروجی های کارت صدا به صورت مستقیم روی هارد اکسترنال یا فلش مموری USB از طریق پورت پنل جلو است. UFX III روی درایو های USB یا هارد دیسک تا ظرفیت 2 ترابایت ضبط می‌کند. عملکرد ضبط توسط DSP داخلی کنترل و ارائه می‌شود و به همین خاطر مستقل از سیستم مک یا ویندوز ای که متصل به کارت صدا باشد عمل می‌کند. قابلیت ضبط مستقیم USB اینترفیس های سری Fireface UFX را تبدیل به دستگاه ضبط مستقل در صحنه و یک دستگاه پخش قدرتمند چند کاناله زنده برای پخش موارد ضبط شده در گذشته می‌کند. به عنوان مثال برای ساند چک های مجازی. کنسرت های زنده، تمرین های گروهی یا جم سشن ها می‌توانند مستقیما ضبط و بعدا به صورت مستقیم بدون نیاز به کامپیوتر یا نرم‌افزار پخش کرد

کارت صدا RME Fireface UFX III
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB
نوع کارت صدا Rackmount
ورودی و خروجی همزمان
94 x 94
نرخ نمونه برداری
Up to 24-bit/192kHz
نوع ورودی آنالوگ
4 x XLR-1/4" combo (mic/line), 8 x 1/4" TRS (line)
نوع خروجی آنالوگ
2 x XLR, 6 x 1/4" TRS
تعداد ورودی دیجیتال
2 x Optical Toslink (ADAT), 1 x MADI Optical, 1 x XLR (AES/EBU)
تعداد خروجی دیجیتال
2 x Optical Toslink (ADAT), 1 x MADI Optical, 1 x XLR (AES/EBU)
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 4
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی
In/Out
طول دستگاه 210 میلی متر
عرض دستگاه 483 میلی متر
ارتفاع دستگاه 44 میلی متر
وزن دستگاه 3 کیلوگرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید