91006767 - 021
جشنواره نوروزی تهران ملودی جشنواره نوروزی تهران ملودی
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

دی جی کنترلر Native Instruments Maschine MK3 Black

امتیاز ۵ بر اساس ۴ نظر
دی جی کنترلر Native Instruments Maschine MK3 Black با کارت صدای داخلی با کیفیت 24bit/96KHz و انکودر چهار جهته که جستجو کردن و تنظیم پارامترها را سریع و آسان می کند.

دی جی کنترلر Native Instruments Maschine MK3 Black با کارت صدای داخلی با کیفیت 24bit/96KHz و انکودر چهار جهته که جستجو کردن و تنظیم پارامترها را سریع و آسان می کند.

لابراتور کامل ساخت ریتم

Native Instruments Maschine MK3 Black نسبت به نسخه های پیشین خود دارای ویژگی های جدیدی مانند کارت صدای با کیفیت 24bit/96KHz، نمایشگر تمام رنگی، پدهای بزرگتر، دکمه های لمسی و بسیاری وِیژگی های دیگر می باشد. این دستگاه که تلفیقی از اینسترومنت نرم افزاری و کنترلر سخت افزاری می باشد، شما را قادر به ساخت بیت ها، تغییر دادن صداها، ساخت الگوها و... می کند. محتوای سمپل بیش از هشت گیگابایت همراه با نرم افزار Komplete 11 Select، مجموعه ی کاملی از صداهای آماده برای ساخت موزیک را در اختیارتان قرار می دهد. در کنار این قابلیت ها، هماهنگی کامل با نرم افزارهای ساخت موسیقی باعث شده تا با این کنترلر، لابرتور ساخت ریتم کاملی زیر انگشتان شما قرار بگیرد. Maschine MK3 شما را قادر خواهد ساخت تا بهتر از همیشه به ساخت موسیقی، میکس و اجرای آن بپردازید.

Native Instruments Maschine MK3 Black دی جی کنترلر

مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند

Maschine MK3 دارای تعداد زیادی ویژگی های قدرتمند می باشد. کارت صدای داخلی با کیفیت 24bit/96KHz به شما اجازه می دهد تا با استفاده از نرم افزار ساخت موزیک خود به ساخت ریتم ها و الگو ها بپردازید. یک جفت صفحه ی نمایشگر با کیفیت بالا شما را قادر می سازد تا با دقت بالا سمپل ها را قطعه بندی کنید، صداها را تغییر بدهید، نت ها را ویرایش کنید، میکس کنید، به جستجو بپردازید و ... به لطف وجود پدهای بزرگ، فینگر-درام کردن با دو دست به راحتی انجام خواهد شد و دکمه های چرخنده لمسی تنظیم کردن پارامترهای مختلف را برای شما آسان می نمایند. جستجو کردن و تنظیم کردن پارامترهای مختلف با سرعت بالا انجام می گیرد. تامین برق این کنترلر به وسیله منبع برقی که برای آن در نظر گرفته شده و یا به وسیله ی پورت USB انجام می گیرد.

تلفیقی هوشمندانه از نرم افزار و سخت افزار

Maschine هم یک اینسترومنت و هم یک کنترلر است. وجود شانزده عدد پد رنگی حساس به velocity به شما اجازه می دهد که به راحتی بیت بسازید، صداها را تغییر دهید، الگوهای مختلف بسازید و کل موزیک را به حالت sequence در بیاورید. دو نمایشگر بزرگ با هشت انکودر چرخنده، دکمه ها و کنترل های ترانسپورت با نرم افزار Maschine به خوبی هماهنگ می باشند. پشتیبانی از پلاگین های VST و AU قدرت ساخت موسیقی بی نظیری در اختیار شما قرار داده و جستجوگر صدای NIS هماهنگی کاملی با Komplete 11 خواهد داشت. با این جستجوگر پیشرفته می توانید تنها در عرض چند ثانیه صدای مورد نظر خود را پیدا کنید، حتی اگر تمام بانک صدایی Komplete 11 را در اختیار داشته باشید.

Native Instruments Maschine MK3 Black دی جی کنترلر

ساخت موزیک آسان و قابلیت های اجرایی

کانسپت بر پایه ساخت الگوی Maschine شما را از تنظیم کردن موزیک به صورت خطی رها می کند. این کنترلر به وسیله کارت صدای داخلی خود قابلیت سمپلینگ اکسترنال را به شما ارائه می دهد و در کنار آن قابلیت هایی مانند سمپل کردن داخلی، ویرایش دقیق، تنظیمات اتوماتیک، افکت های مختلف و یک جستجوگر قدرتمند را در اختیارتان می گذارد. ابزار ویرایش سمپل قدرتمند این کنترلر به شما اجازه می دهد تا فراتر از ساخت ریتم رفته و Maschine را به یک ورکستیشن ویرایش سمپل تبدیل کنید. ابزار قطعه بندی سمپل های این کنترلر قابلیت هایی بسیار بیشتر از سمپلرهای ساخت ریتم کلاسیک دارند.

بیش از هشت گیگابایت لوپ و اینسترومنت و صدای درامز

Maschine دارای بیش از هشت گیگابایت صداهای آماده برای ساخت موزیک می باشد. این مجموعه شامل کیت های درامز با کیفیت، صداهای سینتی سایزری مدرن شامل کیت MPC 60 و سمپل های سینتی سایزری از Moog Voyager، Korg MS 20 و Juno 60 می باشد. شما همچنین به لوپ های آکوستیک با کیفیت دسترسی دارید که برای راحتی شما از پیش قطعه بندی شده اند. Maschine دارای افکت هایی با کیفیت استودیویی نیز می باشد و ناگفته نماند که مجموعه پلاگین های Native Instruments Komplete 11 نیز در کنار این محصول به شما تعلق می گیرد.

بسته نرم افزاری Komplete 11

کنترلرهای سری Maschine شامل بسته نرم افزاری Komplete 11 Select می باشند که یک بسته اینسترومنت و افکت بسیار با کیفیت است که اگر بخواهید آن را به صورت جداگانه خریداری کنید قیمتی برابر 1000 دلار خواهد داشت. پس از اینکه کنترلر خود را رجیستر کردید، Komplete 11 Select برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

Native Instruments Maschine MK3 Black دی جی کنترلر

هماهنگی با Link Ableton

با Maschine از آزادی همکاری Maschine لذت ببرید. با این نرم افزار می توانید سیستم های مختلف را به یک جدول زمانی مشترک متصل کنید، تمپو را در سیستم های مختلف تغییر دهید، از همنوازی با دیگران لذت ببرید، با دیگران به ساخت موزیک بپردازید و اجرایتان را با دیگران هماهنگ کنید.

ویژگی های کلیدی

 • کارت صدای داخلی با کیفیت 24bit/96KHz که به شما اجازه می دهد با نرم افزار ساخت موسیقی خود الگوها و ریتم های مختلف را ذخیره کنید
 • دو عدد نمایشگر تمام رنگی با کیفیت بالا که به شما اجازه ی ویرایش با دقت بالا، قطعه بندی کردن سمپل ها، تغییر دادن صداها، ویرایش نت ها، میکس کردن، جستجو کردن و... را می دهد.
 • پدهای بزرگ حساس به velocity و دکمه های لمسی که فینگر- درام کردن با دو دست و تغییر پارامترها را آسان می نماید
 • انکودر چهار جهته که جستجو کردن و تنظیم پارامترها را سریع و آسان می کند
 • سیستم ساخت ریتم، تلفیقی از نرم افزار و سخت افزار
 • کنترلر اختصاصی با 16 عدد پد رنگی، 47 دکمه و 9 عدد انکودر چرخنده برای اجرا، ضبط، تنظیم وautomation که موجب می شود دیگر نیازی به نگاه کردن به مانیتور کامپیوترتان نداشته باشید
 • شامل تمام ویژگی های پایه ای ساخت ریتم مانند step sequencing، ضبط کردن به صورت بی درنگ، تکرار نت ها و قطعه بندی لوپ ها
 • پشتیبانی از پلاگین های VST و AU تا قابلیت ساخت موزیک شما افزایش یابد
 • جستجوگر پیشرفته که پیدا کردن کیت ها، اینسترومنت ها، سمپل ها و افکت ها را آسان می نماید
 • قابلیت های automation که شما را قادر به ساخت صداهای پیچیده می کند
 • قابلیت Threshold detection که سمپلینگ از منابع داخلی و خارجی را آسان می کند
 • قابل استفاده به عنوان پلاگین در تمام اپلیکیشن هایی که از فرمت های AAX، VST، AU و RTAS پشتیبانی می کنند
 • ورودی/خروجی MIDI که به شما اجازه می دهد دستگاه MIDI خود را با Maschine هماهنگ کنید
 • انتقال آسان صداها و اطلاعات MIDI به نرم افزار ساخت موسیقی شما
 • وجود کنترل های Group Macro که به شما اجازه ی مرتبط ساختن هر پارامتری از گروه های اختصاصی به هر کدام از هشت دکمه ی چرخنده ی کنترلر را می دهند
 • نرم افزار اختصاصی برای هماهنگ سازی MIDI که باعث شده استفاده از Maschine با دیگر اپلیکیشن ها و اینسترومنت ها آسان باشد
Native Instruments Maschine MK3 Black دی جی کنترلر


مشخصات توضیحات
پد سمپل دارد
نرم افزار اورجینال Maschine 2.0, Komplete 11 Select (download)
قابلیت WiFi ندارد
قابلیت اتصال به iPad ندارد
Sample دارد
Loop دارد
کنترل کننده ی افکت
دارد
کارت صدا 24-bit/96kHz USB 2.0
تعداد خروجی هدفون
1 x 1/4"
تعداد ورودی میکروفن
1 x 1/4"
تعداد ورودی ها
2 x 1/4" (line in), 1 x 1/4" (mic in)
تعداد خروجی ها
2 x 1/4" (line out), 1 x 1/4" (headphones)
طول 301 میلیمتر
عرض 320 میلیمتر
ارتفاع 41 میلیمتر
وزن 2.2 کیلوگرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران