اطلاعیه: با توجه به نوسانات نرخ ارز لطفا قبل از خرید نهایی جهت تایید موجودی و قیمت کالا با همکاران ما در فروشگاه تهران ملودی تماس حاصل نمایید.
فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی
افکت گیتار الکتریک

MXR Smart Gate Noise Gate M135

هنوز نظری درج نشده است
Equipped with three selectable types of noise reduction-Hiss, Mid, and Full-the Smart Gate Noise Gate bites down on sizzle and hum while still allowing your playing nuances through.

Equipped with three selectable types of noise reduction-Hiss, Mid, and Full-the Smart Gate Noise Gate bites down on sizzle and hum while still allowing your playing nuances through.

۱,۹۲۰,۰۰۰ تومان

Gating هوشمندی که ساستین صدای شما را از بین نمی برد

با پدال MXR M135 Smart Gate می توانید با نویزهایی که در تجهیزات بیس و گیتارتان وجود دارد خداحافظی کنید. پدال M135 Smart Gate به لطف بهره بردن از سرعت گیت هوشمندی که دارد، تمام جزئیات نوازندگی شما را دست نخورده باقی می گذارد. وقتی شما یک آکود را اجرا می کنید، M135 Smart Gate به آرامی واکنش نشان می دهد تا ساستین صدای شما حذف نشود. اگر اجراهایی داشته باشید که بخواهید از تکنیک mute کردن سیم ها استفاده کنید، M135 Smart Gate موجب واضح تر شدن اجرای شما خواهد شد. همچنین مُدهای سه کاره ای این پدال به شما اجازه می دهند بهترین تنظیم را برای صدای تجهیزات تان انتخاب کنید. شاید به همین خاطر است که افراد مطرحی مثل Zoltan Bathory از گروه 5 Finger Death Punch و Frank Iero از گروه My Chemical Romance از این پدال استفاده می کنند. با پدال MXR M135 Smart Gate می توانید نویزها را حذف کنید و صدای سازتان را دست نخورده نگه دارید.

افکت گیتار الکتریک MXR Smart Gate Noise Gate M135

ویژگی های کلیدی

  • پدال Noise gate برای گیتار الکتریک و بیس
  • gating هوشمند؛ یعنی وقتی که نت های با کشش بالا را نگه می دارید، گیت به شکل آهسته تری واکنش نشان می دهد و وقتی نت های پرسرعتی اجرا می کنید واکنش گیت هم سریع تر می شود
  • threshold متغیر به شما امکان کنترل مقدار گیت شدن صدا را می دهد
  • مُدهای سه کاره: Hiss برای نویزهای با فرکانس بالا، Mid برای امپ های گیتاری که نویز دارند و Full برای سیگنال های wide-range و تجهیزات بیس
  • استحکام و دوام بالای محصول
سوالی دارید؟ از کارشناسان تهران ملودی بپرسید
برای درج سوال موارد زیر را در نظر بگیرید

برای درج سوال باید وارد حساب کاربری خود شوید.
قبل از پرسیدن سوال خود، سوالات کاربران و پاسخ کارشناسان را مطالعه کنید.
سوال شما باید مرتبط با محصول همین صفحه باشد.
برای درج نظر، می توانید از فرم بخش قبلی استفاده کنید.

سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
هنوز نظری درج نشده است
  • ۰
  • ۰
  • ۰
  • ۰
  • ۰
نظر شما چیست؟
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید