فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

میکروفن Marantz Pod Pack 1

هنوز نظری درج نشده است
The Pod Pack 1 is a professional upgrade to any announce studio. The kit consists of a high-quality USB condenser microphone paired with a fully-adjustable suspension boom arm, keeping the desk clear and the microphone always in position for podcasting, on-air or voice-over applications. Assembly is a snap and the articulating boom clamps securely to nearly any desk or table surface.

The Pod Pack 1 is a professional upgrade to any announce studio. The kit consists of a high-quality USB condenser microphone paired with a fully-adjustable suspension boom arm, keeping the desk clear and the microphone always in position for podcasting, on-air or voice-over applications. Assembly is a snap and the articulating boom clamps securely to nearly any desk or table surface.

وقتی بودجه ی کمی داشته باشید، وارد شدن به حوزه ی پادکست یا ساخت ویدیو برای یوتیوب می تواند سخت باشد. اما نگران نباشید؛ امروز محصولی را به شما معرفی می کنیم که یکی از جذاب ترین میکروفون های ارزان قیمت USB در بازار است: Marantz Professional Pod Pack 1. این میکروفن با قیمت کمتر از 60 دلار یکی از معدود میکروفون های فوق العاده ارزان قیمتی است که کیفیت خوبی را به شما ارائه خواهد داد.

طراحی

از منظر طراحی، هرچه میکروفن ارزان قیمت تر باشد، طراحی ساده تری دارد. اگرچه Pod Pack 1 به لحاظ طراحی شگفت انگیز نیست، اما به هیچ وجه نمی توان آن را زشت حساب کرد. خود میکروفون یک یونیت side-address است که درون یک بدنه ی آلومینیومی ساده اما مستحکم قرار گرفته و دارای فینیش مشکی می باشد. کیفیت ساخت در حد قیمت محصول مناسب است و این یعنی Pod Pack 1 تا حدودی در برابر آسیب ها مقاوم است.

میکروفون Marantz Pod Pack 1

ویژگی ها

اولا در تمام تصاویر تبلیغاتی، این میکروفن به یک بوم آرم متصل شده است. خوشبختانه این آرم در پکیج این محصول ارزان قیمت قرار گرفته است. بوم آرم با دو سیستم تعلیق فنری و یک گیره ی محکم به میز متصل می شود و به شما اجازه می دهد پوزیشن میکروفون را به دلخواهتان تنظیم کنید. همین که یک بوم آرم در پکیج محصول قرار گرفته باعث هر چه بیشتر شدن ارزش خرید این میکروفن می شود.

در رابطه با خود میکروفون، Marantz یک کپسول دیافراگم نسبتا باکیفیت و البته ساده ای را برای این میکروفن در نظر گرفته که کار شما را راه خواهد انداخت. در بخش های دیگر، Marantz سعی کرده ویژگی های اضافه ای روی میکروفون قرار ندهد تا لازم نباشد برای پایین آوردن قیمت از کیفیت آن ها کم کند؛ به همین دلیل شما چندین الگوی قطبی یا سوییچ کاهش فشار صوتی و ویژگی هایی از این دست را روی این میکروفن نخواهید دید. Pod Pack 1 تنها یک الگوی ثابت کاردیود و پاسخگویی فرکانسی مطلوبی از 20Hz تا 17kHz و رزولوشن ضبط 16bit/48kHz دارد.

علاوه بر بوم آرم، کابل USB هم در پکیج محصول قرار گرفته تا با خارج کردن میکروفون از جعبه بتوانید به راحتی با آن کار کنید.

پرفورمنس

پس از صحبت در رابطه با طراحی و ویژگی های محدود میکروفن سوال بعدی این است که صدای این میکروفون چقدر خوب است. به عنوان پاسخ کوتاه می توان گفت این میکروفن تا حد مناسبی خوب صدا می دهد. برای میکروفون با برچسب قیمت پایین تر از 60 دلار، قطعا محدودیت هایی در رزولوشن و پاسخگویی فرکانسی وجود خواهد داشت، اما این محدودیت ها به قدری نیست که تاثیری اساسی روی تجربه ی کاربری شما بگذارد.

Marantz میکروفنی را عرضه کرده که صدای قابل اطمینان، شفاف و واضحی دارد و پاسخگویی دیافراگم آن به حدی خوب هست که بتوانید از میکروفون برای کارهای مختلفی استفاده کنید؛ ضبط وکال و حتی ضبط سازهای آکوستیک با ماکسیمم فشار صوتی 132dB SPL با این میکروفن امکان پذیر است.

جمع بندی

Marantz Professional Pod Pack 1 اگرچه در استودیوهای ضبط حرفه ای استفاده نخواهد شد، اما با توجه به قیمتی که دارد کیفیت مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. این میکروفون کیفیت صدا و کیفیت ساخت خوبی دارد و بوم آرمی که در پکیج محصول قرار گرفته ارزش خرید آن را بالاتر می برد. در این بازه ی قیمتی پایین، Marantz Professional Pod Pack 1 برای پادکسترها و وکالیست هایی که بودجه ی پایینی دارند اما می خواهند از تجربه ی کار با میکروفن های کاندنسر لذت ببرند گزینه ی فوق العاده ای خواهد بود.

مشخصات توضیحات
نوع میکروفن USB cardioid condenser microphone
الگوی قطبی

الگوی قطبی

پاسخ فرکانسی
20Hz -17,000KHz
حداکثر SPL
132dB (@ 1kHz < 1% THD)
سایز دیافراگم
Element Diameter: 13mm
خروجی USB
تامین برق USB
وزن دستگاه 382 گرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید