فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی
درام پد

KORG NanoPAD 2 Black

امتیاز ۵ بر اساس ۲ نظر
USB Drum Pad Controller with 16 Velocity-sensitive Pads and X-Y touchpad

دارم‌پد و میدی کنترلر با ابعاد بسیار کوچک

مانند تمامی کنترلرهای سری نانو، KORG nanoPAD2 نیز ابعاد بسیار کوچک و وزن بسیار کمی دارد. این کنترلر همچنین با تمامی لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترهای دسکتاپ هماهنگی دارد و مجهز به ۱۶ پد حساس به Velocity و یک تاچ‌پد X-Y است. در کنار این، Korg nanoPAD2 به همراه ۴ بانک از تنظیمات پدها عرضه می‌شود که در مجموع ۶۴ تنظیم مختلف را در اختیار شما می‌گذارد.

KORG NanoPAD 2 درام پد

پدهای حساس به Velocity

در nanoPAD2 شانزده پد حساس به Velocity به بهترین شکل به برخورد انگشتان شما پاسخ می‌دهند و احساس طبیعی اجرا را به سیکوئنسر و نرم‌افزار منتقل می‌کنند. در نتیجه اجراهای درام طبیعی‌تر از همیشه به نظر می‌رسند. با جابجایی میان ۴ تنظیم پیشفرض، می‌توانید ۶۴ وظیفه‌ی مختلف را در میان پدها تجربه کنید.

دسترسی بهتر با تاچ‌پد X-Y ،Touch Scale و Gate Arp

با استفاده از تاچ‌پد nanoPAD2 به سادگی به چندین پارامتر سینتی سایزر دسترسی خواهید داشت. همچنین می‌توانید با قابلیت جدید Touch Scale قطعه‌های مختلف را با استفاده از تاچ‌پد اجرا کنید و از میان ۱۶ گام مختلف یکی را انتخاب کنید. با انتخاب گام آهنگ و نت پایه، اجرای شما همواره در محدوده‌ی آهنگ باقی خواهد ماند. قابلیت Gate Arp که پیش از این در کنترلر Kaossilator Pro استفاده می‌شد، اطلاعات نت را بر اساس تمپوی آهنگ منتقل می‌کند. همچنین می‌توانید از Tap tempo و tempo sync استفاده کنید. با ترکیب Touch Scale و Gate Arp می‌توانید بخش‌های مختلف آهنگ را در هماهنگی با تمپو و ریتم و با استفاده از پدها و تاچ‌پد اجرا کنید.

KORG NanoPAD 2 درام پد

نرم‌افزار Korg Kontrol Editor

nanoPAD2 با نرم‌افزار رایگان Korg Kontrol Editor سازگاری کامل دارد. کافی است این نرم‌افزار را روی کامپیوتر خود نصب کنید و با استفاده از آن تنظیمات کنترلر را تغییر دهید. همچنین می‌توانید از میان ۴ تنظیم Velocity مختلف (۳ منحنی Velocity و یک تنظیم برای Velocity ثابت) یکی را انتخاب کنید. در کنار این می‌توانید شماره‌ی نت‌ها را انتخاب کنید، گام‌های جدیدی را برای Touch Scale تعریف کنید و آکوردها و پیام‌های مختلف را انتخاب کنید.

تامین برق از طریق یواس‌بی

برای کار با nanoPAD2 کافی است این کنترلر را از طریق اتصال یواس‌بی به رایانه‌ی خود متصل کنید. nanoPAD2 نیازمند اتصال مستقیم به برق یا تنظیمات دیگر برای شروع به کار نیست. به همین دلیل می‌توانید از آن در هر مکان استفاده کنید و بدون استفاده از سیم‌های اضافی به ساخت موسیقی بپردازید.

KORG NanoPAD 2 درام پد

ویژگی های کلیدی

  • تامین برق از طریق یواس‌بی برای جابجایی ساده‌تر
  • طراحی جدید و پیشرفته برای تقویت عملکرد
  • نرم‌افزار Korg Kontrol Editor به شما اجازه می‌دهد که ۴ تنظیم مختلف را برنامه‌ریزی کنید و در محیط کنترلر از آن‌ها بهره بگیرید
  • قابلیت Touch Scale به شما اجازه می‌دهد که قطعه‌ها را از طریق تاچ‌پد اجرا کنید
  • قابلیت Gate Arp قطعه‌ها را بر اساس تمپو ایجاد می‌کند و اجرای شما را بهبود می‌بخشد
مشخصات توضیحات
پورت USB USB (mini B)
پورت میدی دارد
تامین برق USB bus power: less than 100 mA
وزن دستگاه ۰.۲۸ کیلوگرم
سوالی دارید؟ از کارشناسان تهران ملودی بپرسید
برای درج سوال موارد زیر را در نظر بگیرید

برای درج سوال باید وارد حساب کاربری خود شوید.
قبل از پرسیدن سوال خود، سوالات کاربران و پاسخ کارشناسان را مطالعه کنید.
سوال شما باید مرتبط با محصول همین صفحه باشد.
برای درج نظر، می توانید از فرم بخش قبلی استفاده کنید.

سوالات کاربران
۵.۰ امتیاز بر اساس ۲ نظر
  • ۰
  • ۰
  • ۰
  • ۰
  • ۲
نظر شما چیست؟
نظرات کاربران