۱
۱- مشاهده جدیدترین میدی کنترلرهای کمپانی نکتار
بستن اعلانات
فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

سمپلر Juzisound Total SOLO 2

هنوز نظری درج نشده است
A new generation of sampler device again specialized for playing ethno solo sounds. This new device is specially created for use in Eastern European and Balkan regions. Also, it is very useful for musicians from Turkey, Greece, Arabs and the Middle East. If you play that kind of music, this device is really the right one for you!
سریعترین زمان ارسال، مخصوص سفارش‌‌هایی است که به صورت آنلاین ثبت و پرداخت می‌شوند.

A new generation of sampler device again specialized for playing ethno solo sounds. This new device is specially created for use in Eastern European and Balkan regions. Also, it is very useful for musicians from Turkey, Greece, Arabs and the Middle East. If you play that kind of music, this device is really the right one for you!

نسل جدید سمپلر Juzisound Total SOLO مخصوص اجرا در سبک های اروپای شرقی، بالکان، ترکی، یونانی، عربی و خاورمیانه ای ساخته شده است. اگر چنین موزیک هایی را اجرا می کنید، این سمپلر انتخاب فوق العاده ای برای شما خواهد بود.

نسل جدید این سمپلر تمام قابلیت های ورژن قبلی را حفظ کرده و در عین حال ویژگی های جدیدی را نیز به آن اضافه کرده است.

سه پارامتر مستقل Upper:

  • Upper 1 و Upper 2 استاندارد و کاملا مستقل هستند. شما می توانید هر صدایی را در آن ها لود کنید.
  • Upper 3 که Help Synth نام دارد، تنها سمپل های داخلی رام را اجرا می کند و سمپل هایی که روی کارت حافظه ی SD قرار دارند را اجرا نخواهد کرد. اما دارای شش پارت مستقل داخلی می باشد. هر پارت دارای پلی فونی 8 صدایی و تنظیمات مستقلی برای لود کردن سمپل، نوع oscillator، اکتاو، زمان پرتامنتو، زمان ریلیز، pan، ولوم و شیب می باشد. HelpSynth مخصوص اجرای چندین صدای زهی در کنار یکدیگر ساخته شده تا شما بتوانید به صدایی مانند گروه های زهی ترکی دسترسی داشته باشید.

Sampler 2 از حالت های SPLIT و DUAL پشتیبانی می کند. در صورت نیاز می توانید کیبورد را به سه بخش تقسیم کنید.

انواع جدید مولدهای صدا (oscillator)

Sampler 2 دارای انواع جدیدی از مولدهای صدا می باشد، مانند Kempa GROUP، JS Ethno Violin، Ethno Bouzouki، JS Turkish Oud و غیره. مولدهای صدای بیشتری هم در آینده در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

سمپلینگ استریو

Sampler 2 با سمپل های استریو نیز کار می کند. فرمت هایی که پشتیبانی می شوند عبارتند از فایل های PCM WAV و فایل های مونو یا استریو با رزولوشن 16bit / 48kHz

ده هزار پوزیشن مولتی سمپل

Sampler 2 دارای ده هزار پوزیشن برای مولتی سمپل ها می باشد. مولتی سمپل ها دارای تعداد زیادی آپشن Round-Robin هستند.

بیست zone برای هر صدا

برای هر صدا در Sampler 2 تعداد بیست zone در نظر گرفته شده است. همچنین Sampler 1 دارای چهارده zone می باشد.

دو پردازنده ی قدرتمند (هشت برابر بیشتر از Sampler 1)

Sampler 2 دارای دو پردازنده ی مجزا می باشد تا پردازش های شدید را به راحتی انجام دهد. با چنین قابلیتی خیال شما در رابطه با قدرت دستگاه در آینده راحت خواهد بود.

پردازش های اینترنال با رزولوشن 32 Bit Float

تمام مسیرهای صدا و محاسبات داخلی به صورت Stereo 32 Bit Float انجام می شوند تا کیفیت صدای بی نقصی برای شما فراهم شود.

کیفیت بالای پردازش ها

زمانی که شما pitch سمپل ها را تغییر می دهید، کوک صدا به شکلی بسیار طبیعی تغییر خواهد کرد.

افکت های اینسرت

برای هر Upper، چهار اسلات افکت اینسرت استریو به همراه یک اکولایزر پارامتریک سه بانده ی استریو در نظر گرفته شده است. هم اکنون افکت های فراوانی در دسترس شما قرار دارند، شامل انواع فیزرها، کورس ها، فلنجرها، اکتاورها و غیره. بسیاری از افکت های دیگر هم در آینده عرضه خواهند شد.

افکت های مستر

این سمپلر دارای دو قسمت افکت مستر می باشد – دیلی و ریورب - که هر دو دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. الگوریتم های دیلی ماژولیت شده و ریورب های بسیار باکیفیتی در اختیار شما قرار گرفته است.

افکت های مستر دارای قابلیت LOCK and HOLD می باشند تا همان افکت ها برای پریست های مختلف استفاده شوند یا این که بتوانید صرف نظر از تنظیمات هر پریست، افکت های مستر را روشن و خاموش کنید.

دو ورودی استاندارد MIDI به همراه یک ورودی USB Host MIDI

شما به صورت همزمان می توانید از دو کیبورد مستر استفاده کنید. همچنین می توانید از یک کیبورد USB MIDI بدون کانکتور استاندارد پنج پین MIDI DIN استفاده نمایید. Sampler 2 دارای قابلیت USB MIDI Host می باشد و از میدی کیبوردهایی که دارای کابل USB هستند پشتیبانی می کند.

چهار خروجی صدای مستقل

Sampler 2 دارای چهار خروجی صدای مستقل مونو می باشد. هر Upper، Help Synth یا افکت می تواند در هر پریست خروجی صدای خودش را داشته باشد. به این ترتیب می توانید گیتار یا بیس را با خروجی های جداگانه اجرا کنید. یک پلیر یکپارچه ی Mp3 هم در اختیار شما قرار گرفته که دارای خروجی مستقل می باشد.

ولوم مستر دیجیتال

پتانسیومتر ولوم مستر، ولوم کلی تمام چهار خروجی صدا را کنترل می کند و شما می توانید مقدار آن را روی نمایشگر مشاهده کنید.

نمایشگر بزرگ رنگی و لمسی

Sampler 2 دارای نمایشگر رنگی با رزولوشن 320x240 می باشد. این نمایشگر همچنین از نوع لمسی است تا کار کردن برای شما آسان شود.

محافظت از کارت حافظه ی SD

در این ورژن از سمپلر، کارت حافظه ی SD درون دستگاه قرار می گیرد و دیگر احتمال آسیب رسیدن به آن وجود ندارد.

دکمه هایی با چراغ ال ای دی

Sampler 2 دارای دکمه های بسیاری برای کنترل عملکردهای اصلی و انتخاب صداها، پریست ها یا پارامترها می باشد. بسیاری از این دکمه ها دارای نشانگر وضعیت ال ای دی هستند. به این ترتیب دیگر به کیبورد اکسترنال PS2 نیاز نخواهید داشت.

دکمه ی چرخشی Data Encoder

با استفاده از دکمه ی چرخشی Data Encoder می توانید تغییرات مثبت و منفی در دیتا ایجاد و یا صداها را انتخاب کنید. این انکودر به شکلی ساخته شده که طول عمر بالایی داشته باشد.

دکمه های اختصاصی برای کنترل های Terca و Scala

در Sampler 2 دکمه های مجزایی برای Terca و Scala در نظر گرفته شده است. Terca همیشه به وسیله ی Upper 2 اجرا می شود. Scala هم همیشه به Upper 1 اختصاص داده می شود و دارای کلید مجزا برای Upper 2 و HelpSynth است.

هم Terca و هم Scala دارای پریست های یوزر اینترنال می باشند. همچنین هر دو دارای قابلیت مستقل HOLD می باشند تا در صورت تغییر پریست عوض نشوند. روی نمایشگر نیز برای هر کدام صفحات مخصوصی وجود دارد.

دکمه های Transpose

سمپلر دارای دکمه هایی برای تغییر کوک به صورت نیم پرده ای (هم به بالا و هم به پایین) می باشد. وقتی یک صدا را انتخاب می کنید، این دکمه ها صدا را تا 12 نیم پرده به بالا یا پایین انتقال می دهند. وقتی یک پریست را انتخاب می کنید، این دکمه ها تمام پریست ها را یک نیم پرده به بالا یا پایین انتقال خواهند داد.

فضای ذخیره سازی بزرگ برای صداها و پریست ها

Sampler 2 دارای ده هزار پوزیشن برای صداها و ده هزار پوزیشن برای پریست ها می باشد؛ به این ترتیب قابلیت های نامحدودی در اختیار شما قرار خواهد داشت.

پارامترهای ترکیبی در تمام پریست ها

در تمام پریست ها ترکیبی از بسیاری از پارامترهای صوتی مهم وجود دارد. اگر شما یک صدا را در پریست های مختلف استفاده کنید و در هر پریست به همان صدا اما حالت کمی متفاوت تر از آن نیاز داشته باشید، پریست این کار را برای شما انجام می دهد. به این ترتیب دیگر نیازی نیست تنظیمات دو ورژن از صدا برای اجرای آن با پریست های مختلف را حفظ کنید.

حالت Sound GROUP

Sampler 2 دارای گروه های صدایی مانند گیتار، پیانو، سازهای زهی و غیره می باشد. هر صدا به یک یا چند گروه اختصاص پیدا می کند، پس جستجو برای صداها برای شما بسیار آسان خواهد بود. دیگر لازم نیست شماره ی هر صدا را به یاد بیاورید.

حالت LIST Mode (مانند Set List Mode در KRONOS)

Sampler 2 دارای 160 پوزیشن در LIST Mode می باشد، جایی که پریست ها به آسانی و به وسیله ی دکمه های نمایشگر قابل انتخاب هستند. بانک های LIST با استفاده از دکمه هایی که به آن ها اختصاص داده شده قابل انتخاب هستند. هر بانک دارای هشت دکمه ی نمایشگر می باشد و استفاده از آن ها بسیار راحت است.

کنترلر یکپارچه ی breath

Sampler 2 هم مانند Sampler 1 دارای یک کنترلر یکپارچه ی breath یا تبدیل خروجی MIDI می باشد.

پلیر یکپارچه ی MP3

Sampler 2 دارای یک پلیر یکپارچه ی MP3 می باشد. این پلیر جدید MP3 مستقل از اجرای سمپل ها است، پس شما می توانید صداهای MP3 و صداهای خود سمپلر را به صورت همزمان اجرا کنید. این پلیر MP3 دارای یک اکولایزر دو بانده ی استریو و همچنین امکان تغییر تمپو و تغییر نُت ها به صورت نیم پرده ای می باشد. برای این پلیر MP3 یک خروجی صدای مستقل در نظر گرفته شده است.

شما می توانید فایل های MP3 روی فلش های USB را اجرا کنید و حتما لازم نیست فایل های MP3 را روی کارت حافظه ی SD داشته باشید. شما می توانید تا 500 فایل MP3 از کارت حافظه ی SD و 500 فایل از فلش USB داشته باشید.

آداپتور اکسترنال 24 ولتی

یک آداپتور اکسترنال انرژی مورد نیاز Sampler 2 را تامین می کند. خروجی این آداپتور 24 ولت است و مقدار برق مصرفی دستگاه در حدود 250 میلی آمپر می باشد.

اقلام موجود در پکیج محصول:

  • دستگاه Juzisound Total SOLO Sampler 2
  • یک کارت حافظه ی 120 گیگ SD، مجهز به جدیدترین بانک صدای کمپانی سازنده
  • یک آداپتور 24 ولتی
  • یک کابل MIDI
  • کارت گارانتی
  • دفترچه ی راهنما
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید