فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

پیکاپ Fishman PRF-MHB-CN1

هنوز نظری درج نشده است
Active Humbucking-sized Electric Guitar Pickup with Ceramic Magnets and a Multi-voice Fluence Core - Nickel

پیکاپ هامباکر سرامیکی دو صدایی

پیکاپ Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic محبوب ترین تُن های هامباکینگ را در اختیار شما قرار می دهند، از صدای پیکاپ های اکتیو مدرن گرفته تا تُن های هامباکینگ با خروجی بالا. برخلاف بسیاری از مدل های پیچکی (wire-wound)، پیکاپ های Fluence صدای مدرن هامباکر را به شما ارائه می دهد، بدون مشکلات نویز. مهمتر این که پیکاپ های Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic امکان انتخاب از بین دو وُیس کاملا متمایز را برای شما فراهم کرده اند – پیکاپ اکتیو مدرن با بیس منسجم و فرکانس های بالای روشن، یا تُن هامباکر با خروجی بالا که برای دیستورشن ساخته شده است – تمام این تُن های متفاوت تنها با یک پیکاپ در اختیار شما قرار می گیرد.

Fishman PRF-MHB-CN1

قطعات الکترونیکی اکتیو که بدون هیچ نویزی تُن های مدرن را به شما ارائه می دهند

همه ی ما صدای پیکاپ های وینتج را دوست داریم. با این حال نویزهای اضافه و مشکلات اندوکتانس که در این پیکاپ ها وجود دارد نکته ی مثبتی به حساب نمی آید. با پیکاپ های Fishman Fluence Modern Ceramic شما می توانید بدون از دست دادن کیفیت صدا از صدها متر کابل گیتار استفاده کنید. کنترل ولوم شما بسیار روان خواهد بود و به شما اجازه می دهد حتی در تنظیمات حداقلی هم صداهای مفیدی از گیتارتان دریافت کنید. می شود گفت این پیکاپ ها کاملا عاری از نویز هستند.

امکان انتخاب از بین دو وُیس متفاوت

Fluence Modern امکان انتخاب از بین دو وُیس کاملا منحصر به فرد و متفاوت را برای شما فراهم کرده است. اولین وُیس پیکاپ Fluence Modern Humbucker Ceramic یادآور صدای پیکاپ های اکتیو مدرن است. گیتارتان را به امپلی فایر متصل کنید و از صدای آشنای پیکاپ های اکتیو مدرن با بیس های منسجم، فرکانس های بالای روشن و کمی گراول (growl) لذت ببرید. دومین وُیس، یک تُن هامباکر با خروجی بالاست که برای دیستورشن ساخته شده است. نگران نباشید، هر دو وُیس صدای هامباکر بی نقصی را به شما ارائه خواهند داد! شما می توانید با هر تعداد از سوییچ های استاندارد یا کنترل های کشیدنی/فشار دادنی به این وُیس ها دسترسی داشته باشید.

همراه با تمام وسایلی که برای نصب نیاز خواهید داشت

Fishman Fluence شیوه و دیدگاهی جدید نسبت به ساخت پیکاپ است. این پیکاپ ها برای ارائه ی طیف وسیع تُن ها، پرفورمنس عاری از نویز و سیگنال با امپدانس پایین، به یک منبع تغذیه و پات های مخصوص نیاز دارند. تمام این موارد برای پیکاپ ها فراهم شده است. داخل پکیج محصول، پیکاپ، سیم ها، پتانسیومترهای کشیدنی/فشار دادنی و استاندارد Fishman Fluence که برای مدار اکتیو ایده آل هستند و بسیاری لوازم دیگر قرار داده شده است. نصب کردن پیکاپ های Fishman Fluence راهی ساده و سریع برای بهره بردن هرچه بیشتر از پتانسیل گیتار الکتریک است.

ویژگی های کلیدی

  • قطعات الکترونیکی اکتیو که تُن های مدرن و عاری از نویزی را به شما ارائه می دهند
  • امکان انتخاب از بین دو وُیس متفاوت: صدای پیکاپ های اکتیو مدرن با بیس های منسجم، فرکانس های بالای روشن و کمی گراول و در طرف دیگر تُن هامباکر با خروجی بالا که برای دیستورشن ساخته شده است
  • منبع تغذیه به شما اجازه می دهد بیش از 200 ساعت از پیکاپ استفاده کنید و تنها در چند ساعت هم شارژ می شود
  • بدون نیاز به ایجاد تغییرات دائمی روی گیتار

سوالی دارید؟ از کارشناسان تهران ملودی بپرسید
برای درج سوال موارد زیر را در نظر بگیرید

برای درج سوال باید وارد حساب کاربری خود شوید.
قبل از پرسیدن سوال خود، سوالات کاربران و پاسخ کارشناسان را مطالعه کنید.
سوال شما باید مرتبط با محصول همین صفحه باشد.
برای درج نظر، می توانید از فرم بخش قبلی استفاده کنید.

سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
هنوز نظری درج نشده است
  • ۰
  • ۰
  • ۰
  • ۰
  • ۰
نظر شما چیست؟
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید