فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

اسپیکر | باند ستونی FBT Vertus CLA 406A

هنوز نظری درج نشده است

محصولات سری VERTUS کمپانی FBT با طراحی کلاسیک ایتالیایی و با هدف پیشرفت دادن تکنولوژی اسپیکرهای ستونی طراحی شده اند و موفقیتی غیر قابل انکار در حوزه ی صدای حرفه ای هستند. این اسپیکرها برای موقعیت های مختلفی هم در حوزه ی اجرای زنده و هم در حوزه ی چیدمان ثابت مناسب هستند. CLA 406A، زیبا و کم حجم است و از طراحی بهبود یافته و کارآمدی بهره می برد. مهم تر از همه، کیفیت صدای این اسپیکر است که برای شرایطی که سیستم های صوتی عمومی جوابگو نیستند ایده آل می باشد.

اسپیکر ستونی FBT Vertus CLA 406A

صدای VERTUS CLA 406A و VERTUS CLA 118SA در مقایسه با اسپیکرهای سنتی two-way به شکل بسیار منسجم تری در محیط پخش می شود، صرف نظر از این که محیط شما یک محیط خارجی باشد یا یک محیط داخلی و یا حتی محیطی که آکوستیک و ریورب نامناسبی داشته باشد. صفحه ی استوانه ای جلوی CLA صدا را به شکل دقیق و منسجمی به جلو پرتاب می کند و می تواند مانع از انتشار انرژی آکوستیک به بخش هایی که مناسب نیستند، مانند سقف یا کف سالن، بشود. این اسپیکر حتی فیدبک های آکوستیک مانند فیدبکی که از میکروفن ایجاد می شود را بسیار بهتر از اسپیکرهایی با طراحی بدنه ی سنتی دفع می کند.

در نهایت، طراحی باریک VERTUS CLA 406A و VERTUS CLA 118SA باعث می شود شما بتوانید از آن در هر محیطی استفاده کنید به شکلی که وجود اسپیکر جلب توجه نکند.

ویژگی های کلیدی

  • کیفیت صدای بالا همراه با پاسخگویی فرکانسی از 33Hz تا 20kHz، طراحی شده مخصوص صدای زنده
  • انتشار و پرتاب صدای بهبود یافته
  • پرتابل و ماژولار، شما می توانید چندین اسپیکر 20kHz را به یکدیگر متصل کنید و هم فشار صوتی و هم انتشار عمودی صدا را افزایش دهید
  • زیبایی و طراحی فوق العاده ای که امکان استفاده از اسپیکر در هر محیطی را فراهم می کند، ابعاد کوچک اسپیکر موجب می شود شنونده فقط به صدا توجه کند و خود اسپیکر جلب توجه نکند
  • انتشار صوتی افقی وسیع
مشخصات توضیحات
توان خروجی
LF:600 / HF:300 W RMS
دامنه پاسخ فرکانسی
65Hz - 20KHz -6dB
حساسیت -
امپدانس
22 Kohm
نوع خروجی -
نوع خروجی (70 ولت) -
نوع خروجی (100 ولت) -
حداکثر توان خروجی
LF:1200 / HF:600 W
جنس بدنه -
نوع اتصال -
ابعاد 190x1235x290 میلی متر
وزن 27 کیلوگرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید