جشنواره نوروزی تهران ملودی جشنواره نوروزی تهران ملودی
فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

پنل آکوستیک Deconik Wave Wood Bass Trap-Cherry

هنوز نظری درج نشده است

دکونیک

گروه بازرگانی دکونیک با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه تولید تجهیزات آکوستیک، عایق های صوتی، پشم سنگ و … توانسته با برند سازی و تولید محصولاتی با کیفیت، برند تجاری خود را در سال ۱۳۹۲ ثبت کند.

ویژگی اصلی محصولات این کمپانی که برای کسب استانداردهای لازم درسطح جهانی، تحت دقیق ترین آزمایش های فنی قرار می گیرند تا توان رقابت با برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی را داشته باشند، طراحی دقیق و مهندسی، کیفیت ساخت فوق العاده بالا، عملکرد بی نظیر و حتی بسته بندی ایده آل و درخور توجه است، تا دکونیک به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه ها برای اجرای هر نوع پروژه ای از جمله استودیوهای ساخت موسیقی و … شناخته شود.

بیس ترپ Wave Wood از کمپانی دکونیک یک پنل آکوستیک با طراحی جدید و کاربردی است که به خوبی به وظیفه خود یعنی کنترل بیس ها، فرکانس های پایین، نویز اضافی اسپیکرها و سایر منابع صوتی عمل می کند. همچنین این پنل به علت ساختار ویژه ای که دارد، عملکرد فوق العاده ای نیز در جذب صدا از خود نشان می دهد.

لایه سطحی کار شده روی این پنل از جنس چوب است که در تقابل با روکش کربنی کار شده، باعث عایق شدن پنل نسبت به حرارت و رطوبت می شود که ترکیب هوشمندانه چوب با فوم پلیمری مخصوص با دانسیته بالا، باعث بهبود قدرت جذب پنل شده است.

از دیگر ویژگی های مهم این پنل ابعاد بزرگ آن است، چرا که نسبت تغییرات سطح، با جذب صوت رابطه مستقیم دارد، به این صورت که افزایش حساب شده مساحت سطح این پنل، باعث افزایش قدرت جذب آن می شود. در نتیجه استفاده از این پنل، بسیار مقرون به صرفه بوده و با تعداد کمتری از این نمونه بیس ترپ و در ترکیب با دیگر پنل ها، می توان محیط مورد نظر را به خوبی آکوستیک کرد.

مشخصات توضیحات
کد محصول 3006005
رنگ Cherry
وزن محصول 916 گرم
ضخامت 33 سانتیمتر
عرض محصول 33 سانتیمتر
طول محصول 60 سانتیمتر
Unit 1
عملکرد Bass Trap
جنس فوم پلی یورتان پلیمر سازنده این پنل است، دانسیته بالای پنل درجذب بهتر صدا موثر می باشد.لایه بـیرونی پـنل از جـنس MDF مـی باشد. با روکش رنگ کربنی که پنل را در برابر حرارت و رطوبت عایق کرده است.
نصب خانواده بیس ترپ در گوشه های دیوار ها بسته به سلیقه به صورت عمودی و افقی در طول و عرض دیوار نصب میشوند.
طراحی طراحی پنل بـه گونه ای اسـت که ترکیب آن با سـایر پــنل های جاذب نتیجه مطلوبی ایجاد می کند.
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید