جشنواره نوروزی تهران ملودی جشنواره نوروزی تهران ملودی
فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

پنل آکوستیک Deconik Multi Fuser Wood Light Brown

هنوز نظری درج نشده است

دکونیک

گروه بازرگانی دکونیک با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه تولید تجهیزات آکوستیک، عایق های صوتی، پشم سنگ و … توانسته با برند سازی و تولید محصولاتی با کیفیت، برند تجاری خود را در سال ۱۳۹۲ ثبت کند.

ویژگی اصلی محصولات این کمپانی که برای کسب استانداردهای لازم درسطح جهانی، تحت دقیق ترین آزمایش های فنی قرار می گیرند تا توان رقابت با برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی را داشته باشند، طراحی دقیق و مهندسی، کیفیت ساخت فوق العاده بالا، عملکرد بی نظیر و حتی بسته بندی ایده آل و درخور توجه است، تا دکونیک به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه ها برای اجرای هر نوع پروژه ای از جمله استودیوهای ساخت موسیقی و … شناخته شود.

Multifuser Wood

مولتی فیوزر وود که در گروه پنل آکوستیک دیفیوزر یا پخش کننده صدا قرار می گیرد برای محدوده صوتی ۳۱۰ تا ۸ هزار هرتز، توسط کمپانی دکونیک که از برترین های صنعت ابر و فوم آکوستیک است، طراحی و تولید شده است. این گروه از پنل آکوستیک، نقش بسیار پر رنگی را در آکوستیک اتاق ایفا می کند، چرا که با دریافت امواج صوتی در یک ناحیه، آن را در محدوده وسیع تری پخش می کند و از بین می برد که نتیجه این اتفاق، دستیابی به وضوح صدای بالاتر و لمس دقیق تر جزئیات است.

نصب و راه اندازی بسیار آسان پنل آکوستیک Multifuser Wood از کمپانی دکونیک باعث شده بسیار سریع بتوانید اتاق آکوستیک مناسب هر نوع ضبط و پخش صدا را آماده سازی کنید.

مشخصات توضیحات
کد محصول 2006006
رنگ قهوه ای روشن
وزن محصول -
ضخامت 9.5 سانتیمتر
عرض محصول 30 سانتیمتر
طول محصول 60 سانتیمتر
Unit 2
عملکرد Diffuser
جنس از چوب و روکش رنگ شده که سطحی سیقلی به وجود می آورد و کمک بسزایی در پخش صوت و هماهنگ با محیط داخلی را فراهم میکند.
نصب توصیه میشود جهت سهولت کار بر روی دیوار و سقف نصب شود.
طراحی این پنل از جمله پنل هایی است که هم به صورت جدا و یا ترکیبی در محل نصب استفاده می شود . در محیط های اداری و خانگی و رستوران قابل استفاده نیز می باشد.
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید