فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

سینتی سایزر Behringer Model D

هنوز نظری درج نشده است
Eurorack-sized Analog Monosynth Module with 3 Oscillators, Lowpass/Highpass VCF, Filter and Amp Envelopes, LFO, Portamento, A-440 Tuning Reference, CV I/O, MIDI In/Thru, and USB-MIDI

Eurorack-sized Analog Monosynth Module with 3 Oscillators, Lowpass/Highpass VCF, Filter and Amp Envelopes, LFO, Portamento, A-440 Tuning Reference, CV I/O, MIDI In/Thru, and USB-MIDI

مونو سینتی سایزر آنالوگ کلاسیک از بهرینگر

تمام ویژگی هایی که از یک سینتی سایزر آنالوگ سراغ دارید در Behringer Model D قرار گرفته است. سه مولد صدا با پانچ عالی، فیلتر کلاسیک از نوع voltage-controlled با شیب 24dB/octave همراه با کنترل رزونانس و envelope، پرتامنتو (اسلاید)، LFO و بسیاری موارد دیگر؛ همان ویژگی های آشنا در قالب فرم فاکتوری کوچک تر. Behringer D بازسازی یکی از مونو سینتی سایزرهای آنالوگ افسانه ای است که در فرم فاکتور Eurorack قرار گرفته است. از بیس های پرحجم گرفته تا لیدهای پرانرژی و یا پدهای رویاگونه، Behringer D دنیایی از حالات موسیقایی را زیر انگشتان شما قرار می دهد. با این سنیتی سایزر می توانید یک پَچ را از خروجی اصلی به ورودی Ext انتقال دهید، سپس ولوم ورودی Ext را تا جایی بالا ببرید که به اُوردرایو برسید؛ سپس یک نت اجرا کنید و پارامتر filter cutoff را تغییر دهید؛ زیبا نیست؟

سینتی سایزر Behringer Model D

دنیایی از قابلیت های صوتی

صدای پانچی و پرحجم Model D به وسیله ی اضافه شدن یک مدار اُور، درایو تقویت شده است و شما می توانید آن را به وسیله ی جک ورودی Ext و کنترل ولوم در قسمت میکسر کنترل کنید. اما سینتی سایز به شیوه ی آنالوگ تنها مربوط به لیدهای هیجان انگیز و بیس های پرحجم نمی شود. این سینتی سایزر همچنین قادر است با دقت بالایی سازهای آکوستیکی مانند سازهای بادی، سازهای برنجی و سازهای زهی را شبیه سازی کند. فیلتر کلاسیک VCF، که یکی از اجزای ضروری سینتی سایز با متُد subtractive است، روح این سینتی سایزر را تشکیل می دهد. بهرینگر در این بخش عملکرد فوق العاده ای داشته: فیلتر Model D فوق العاده صدا می دهد، صدایی ملایم و موزیکال که با بالا بردن رزونانس آن می توانید صدای پرخاشگرانه ی زیبایی از آن دریافت کنید. از صداهای پرخاشگرانه و پر انرژی گرفته تا صداهای ملایم، Behringer D دنیایی از قابلیت های صوتی را به شما ارائه خواهد داد.

سینتی سایزر Behringer Model D

ظاهری مانند جواهر

Behringer D در بخش ظاهری هم فوق العاده عمل کرده است. بدنه ی کوچک آن که سایز Eurorack دارد و به کناره های چوبی مزین شده، مانند سینتی سایزرهای کلاسیک تعدادی دکمه ی چرخشی را در اختیار شما می گذارد که شما را جذب خود خواهند کرد. این دکمه های چرخشی بسیار خوش حس و بادوام هستند و مقدار اصطکاک ایده آلی دارند. دکمه های چرخشی و سوییچ ها پاسخگویی فوق العاده ای نسبت به لمس انگشتان شما خواهند داشت. سه مولد صدای این سینتی سایزر قدرت صوتی بسیار زیادی دارند و مجموعه کنترل های کلاسیکی که در اختیار شما قرار گرفته امکانات گسترده ای برای تنظیم صداها را برای شما فراهم می کنند. همچنین تعداد زیادی کانکشن CV برای Behringer D در نظر گرفته شده که انعطاف نیمه ماژولار سینتی سایزر را بالا می برد و امکان همراه کردن سینتی سایزر با تجهیزات کلاسیک را فراهم می کند. بهرینگر تمام المان های ضروری (و بسیاری امکانات دیگر) را در این سینتی سایزر قرار داده است. Behringer D قیمتی باورنکردنی دارد.

ویژگی های کلیدی

  • سه مولد صدای voltage-controlled با صدای پانچی
  • فیلتر voltage-controlled با شیب Classic 24dB همراه با کنترل رزونانس
  • امکان انتخاب مُدهای lowpass یا highpass برای فیلتر
  • مولد نویز (امکان انتخاب بین White Noise و Pink Noise)
  • مدار اُور درایو
  • کانکشن USB-MIDI به همراه ورودی پنج پین DIN و Thru
  • اتصال CV
  • اسلاید (portamento)
  • ورودی External audio
  • خروجی های 1.4 اینچی با خروجی بالا و خروجی پایین
مشخصات توضیحات
موتور تولید صدا آنالوگ
تعداد کلاویه -
نوع کلاویه -
افترتاچ -
پلی فونی Mono
افکت ها -
پریست -
کنترلرهای دیگر -
خروجی صدا
2 x 1/4" (main out low, high), 1 x 1/8" (main out), 1 x 1/8" (mix audio out), 1 x 1/8" (headphones)
ورودی صدا
1 x 1/8" (external audio)
ورودی پدال -
تعداد پدال -
پورت USB
1 x Type B
پورت میدی
In/Thru/USB
طول 137 میلی متر
عرض 373 میلی متر
ارتفاع 89 میلی متر
وزن دستگاه -
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید