91006767 - 021
با توجه به نوسانات نرخ ارز لطفا قبل از خرید جهت استعلام قیمت با واحد فروش تماس حاصل نمایید
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا Audient EVO 16

هنوز نظری درج نشده است
کارت صدای Audient EVO 16 با 24 ورودی و 24 خروجی, کانکشن USB-C, هشت پری امپ میکروفن آنالوگ Evo با گین 58 دسی بل و کنترل دقیق دیجیتال و دو ورودی اینسترومنت JFET، دو خروجی هدفون و تعداد فراوان ورودی/خروجی های دیجیتال استفاده از این کارت صدا را راحت و بی دردسر کرده است.

کارت صدای Audient EVO 16 با 24 ورودی و 24 خروجی, کانکشن USB-C, هشت پری امپ میکروفن آنالوگ Evo با گین 58 دسی بل و کنترل دقیق دیجیتال و دو ورودی اینسترومنت JFET، دو خروجی هدفون و تعداد فراوان ورودی/خروجی های دیجیتال استفاده از این کارت صدا را راحت و بی دردسر کرده است.

۳۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

کارت صدای استودیویی با امکانات کامل

Audient EVO 16 یک کارت صدای بسیار باکیفیت USB با ویژگی های پیشرفته و پرفورمنس فوق العاده است. این کارت صدا به هشت پری امپ Evo و تبدیل آنالوگ/دیجیتال و دیجیتال/آنالوگ با رزولوشن 24bit/96kHz مجهز شده است. از دیگر ویژگی های این کارت صدا باید به تکنولوژی پیشرفته Smartgain اشاره کنیم که به شما کمک می کند در هر شرایطی level ضبط بهینه ای داشته باشید. این کارت صدا دارای ورودی/خروجی کافی برای پروژه های بزرگ است که شامل دو ورودی اینسترومنت JFET، دو خروجی هدفون و expansion های دیجیتال کافی برای بسط دادن سیستم در آینده می شود. علاوه بر این، کنترل مانیتور، قابلیت loopback صدا و یک خروجی word clock هم در دسترس شما قرار خواهد داشت. کارایی سیستم کنترل Motion UI قطعا مورد توجه شما واقع خواهد شد که شامل یک دکمه چرخشی مرکزی، مترهای واضح، نشانگرهای وضعیت کانال ها و یک نمایشگر TFT-LCD با رزولوشن بالا می باشد. Evo 16 یکی از آسان ترین راه ها برای دستیابی به کیفیت صدای استودیویی می باشد.

هشت پری امپ خارق العاده Evo

Evo 16 دارای هشت پری امپ میکروفن Evo می باشد که ماحصل 25 سال نوآوری کمپانی Audient است. این پری امپ های فوق العاده خوش صدا gain قابل توجه 58 دسی بلی برای میکروفن ها فراهم می کنند و نویز و دیستورشن بسیار کمی دارند. این پری امپ های آنالوگ که به صورت دیجیتالی کنترل می شوند، به شما اجازه می دهند gain را با دقت هر چه بیشتر تنظیم کنید. تنظیم کردن level میکروفن های جفت استریو هیچ گاه به این آسانی نبوده است! Evo 16 همچنین کیفیت بسیار بالایی در تبدیل آنالوگ به دیجیتال و بالعکس دارد و داینامیک رنج 121 دسی بلی را در اختیار شما قرار می دهد. به زبان ساده باید گفت این کارت صدا خارق العاده صدا می دهد.

کارت صدا Audient EVO 16

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی آدینت

تنظیم اتوماتیک gain با ویژگی Smartgain

یکی از ویژگی های جذاب Evo 16، ویژگی Smartgain است. این تکنولوژی فوق العاده، تنها با فشار دادن یک دکمه، به صورت اتوماتیک gain را برای هر هشت کانال کارت صدا به صورت همزمان تنظیم می کند. Smartgain با استفاده از آنالیز peak پیشرفته، به شکل اتوماتیک سیگنال های ورودی را آنالیز و gain پری امپ هر کانال را روی بهینه ترین level تنظیم می کند. این ویژگی نه تنها موجب می شود دیگر با مشکل clipping مواجه نشوید، بلکه هنگام ضبط درامز یا پروژه های بزرگ نیز در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد. به علاوه، Smartgain باعث می شود راحت تر بتوانید اجرای خودتان را ضبط کنید، چرا که دیگر نیازی نخواهید داشت مدام gain پری امپ را تنظیم کنید.

کارت صدا Audient EVO 16

استفاده آسان از سیستم کنترل Motion UI

به لطف سیستم کنترل روان Motion UI، کار کردن با Evo 16 بسیار آسان خواهد بود. روی پنل جلویی این کارت صدا، یک نمایشگر TFT-LCD با رزولوشن بالا قرار گرفته است. به لطف تکنولوژی IPS این LCD می توانید از هر زاویه ای به خوبی محتوای نمایشگر را مشاهده کنید. نشانگر وضعیت کانال هم در اختیار شما قرار دارد که با فشاردادن یک دکمه، نام کانال، level ها و قابلیت های فعال شده را نمایش خواهد داد. مترهای شفاف و تمام رنگی به شما کمک می کنند که با راحتی هرچه بیشتر level ها را مشاهده کنید. علاوه بر این، یک دکمه چرخشی و دکمه قابل تنظیم F، استفاده از این کارت صدا را راحت و بی دردسر کرده است.

ویژگی های کلیدی

  • کارت صدای USB 2.0 با 24 ورودی، 24 خروجی و کانکشن USB-C
  • هشت پری امپ میکروفن آنالوگ Evo با گین 58 دسی بلی و کنترل دقیق دیجیتال
  • دارای دو ورودی اینسترومنت JFET، دو خروجی هدفون و تعداد فراوان ورودی/خروجی های دیجیتال
  • همراه با کنترل مانیتور، loopback صدا و خروجی word clock
  • مبدل های فوق العاده با رزولوشن 24bit/96kHz صدای شفاف با داینامیک رنج 121 دسی بلی را فراهم می کنند
  • ویژگی Smartgain به صورت اتوماتیک سیگنال های ورودی را آنالیز و gain هر یک از پری امپ ها را تنظیم می کند
  • سیستم کنترل روان Motion UI با نمایشگر با کیفیت TFT-LCD
  • دارای نشانگر وضعیت کانال که نام کانال ها، level ها و قابلیت های فعال شده را نمایش می دهد
  • مترهای تمام رنگی و واضح، مشاهده کردن level ها را آسان می سازند
  • یک دکمه چرخشی و دکمه قابل تنظیم F کار با این کارت صدا را راحت و بی دردسر ساخته است
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Desktop
ورودی و خروجی همزمان
24 x 24
نرخ نمونه برداری
24-bit/96kHz
تعداد ورودی آنالوگ 8
نوع ورودی آنالوگ
6 x XLR-1/4" combo (mic/line), 2 x XLR-1/4" combo (mic/line/instrument)
تعداد خروجی آنالوگ 8
نوع خروجی آنالوگ
8 x 1/4" (line)
تعداد ورودی دیجیتال 2
نوع ورودی دیجیتال
2 x Optical Toslink
تعداد خروجی دیجیتال 2
نوع خروجی دیجیتال
2 x Optical Toslink
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ)
8 x mic
فانتوم پاور دارد
AC Power Standard IEC AC cable
تعداد اسلات های رک 1U (rackmount kit not included)
طول دستگاه 310 میلی متر
عرض دستگاه 350 میلی متر
ارتفاع دستگاه 50 میلی متر
وزن دستگاه 3 کیلوگرم
سوالات کاربران
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید