فروشگاه اینترنتی تهران ملودی فروشگاه اینترنتی تهران ملودی

سینتی سایزر و رکودر Arturia MatrixBrute Analog

هنوز نظری درج نشده است
49-key Analog Synthesizer with Dual Brute-series Oscillator Sections, 64-step Sequencer, Matrix Routing, CV and MIDI Integration, and Onboard Effects

49-key Analog Synthesizer with Dual Brute-series Oscillator Sections, 64-step Sequencer, Matrix Routing, CV and MIDI Integration, and Onboard Effects

Arturia MatrixBrute

یک سینتی سایزر آنالوگ می باشد که نسبت به قابلیت های فوق العاده ای که ارائه می دهد قیمت بسیار مناسبی دارد. ظاهر و کیفیت ساخت این سینتی سایزر قابل توجه است. ظاهر این سینتی سایزر در کنار مدرن بودن حسی کلاسیک را القا می کند. MatrixBrute تا حدودی به سینتی سایزر به شدت محبوب mini moog شباهت دارد که البته با توجه به این که قابلیت های mini moog برای موزیک مدرن امروز محدود می باشد، Arturia MatrixBrute قابلیت هایی را اضافه کرده که در mini moog موجود نیست. MatrixBrute دارای سه عدد مولد صدای آنالوگ و یک منبع نویز می باشد و همجنین سومین مولد صدا به عنوان LFO قابل استفاده است. علاوه بر این ها، شما به دو LFO مجزا نیز دسترسی خواهید داشت.

Arturia MatrixBrute Analog سینتی سایزر و رکودر

MatrixBrute دارای دو فیلتر مختلف می باشد. شما می توانید از این فیلترها هم به صورت سریالی و هم به صورت موازی استفاده کنید. همچنین قادر خواهید بود تا منابع صدا را به هر کدام از این فیلترها و یا به هر دوی آن ها بفرستید. یکی از ویژگی جالبی که در قسمت فیلترها قرار گرفته وجود یک کنترل cutoff knob اصلی است که پارامتر cutoff frequency را برای هر دو فیلتر به صورت همزمان تغییر می دهد.

Arturia MatrixBrute Analog سینتی سایزر و رکودر

یکی از مهمترین ویژگی های MatrixBrute وجود ماتریس 16 در 16 می باشد. این ماتریس به شما اجازه می دهد برای خلق صداهای پیچیده، پارامترهای مختلف را به همدیگر متصل کنید. همچنین این سینتی سایزر به یک step sequencer مجهز شده است. نکته مهم دیگر این است که بیشتر سینتی سازرهای کلاسیک مونوفونیک هستند، یعنی هربار فقط یک نت را می توانند اجرا کنند. اما MatrixBrute حالت پارافونیک دارد و این یعنی MatrixBrute می تواند تا سه نت را به صورت همزمان اجرا کند.

در طراحی این سینتی سایزر دقت زیادی روی جزئیات صورت گرفته است. با وجود اینکه MatrixBrute قابلیت های بسیار زیادی دارد، بدون نیاز به خواندن دفترچه ی راهنما می توانید به سرعت کار کردن با آن را یاد بگیرید. این سینتی سایزر به قدری خوب و ساده طراحی شده که کار کردن با آن را سریع و آسان ساخته است. هر عملکردی در این سینتی سایزر دارای دکمه مخصوص به خودش می باشد و هیچ منوی پنهانی وجود ندارد که شما را سر در گم کند. کار کردن با این سینتی سایزر بسیار لذت بخش است و همین باعث می شود تا باعث الهام بخشیدن به شما و ایجاد ایده های جدید در شما شود.

Arturia MatrixBrute Analog سینتی سایزر و رکودر

وجود ورودی صدا چیزی نیست که در تمام سینتی سایزرها دیده شود. ورودی صدا در MatrixBrute نه تنها به شما اجازه ی استفاده از یک صدای خارجی به عنوان منبع صدا را می دهد، بلکه این سینتی سایزر یک envelope follower نیز در اختیار شما گذاشته که به وسیله ی آن صدای ورودی به یک ولتاژ- کنترل تبدیل می شود و به این ترتیب می توانید از آن به عنوان یک منبع مودولاسیون (modulation source) استفاده کنید.
در مجموع MatrixBrute یک سینتی سایزر فوق العاده است که در این محدوده ی قیمتی قابلیت هایی را ارائه می دهد که در سینتی سایزرهای دیگر به ندرت به چشم می خورد.

Arturia MatrixBrute Analog سینتی سایزر و رکودر
مشخصات توضیحات
موتور تولید صدا Analog
تعداد کلاویه 49
نوع کلاویه
Full sized keys with velocity
افترتاچ دارد
پلی فونی
Monophonic / Duophonic modes
افکت ها
Delay, chorus, flanger, reverberator
پریست
256 memory locations
کنترلرهای دیگر
Pitchbend, mod wheel
خروجی صدا
2 x 1/4" (left, right), 1 x 1/4" (headphones)
ورودی صدا
1 x 1/4" (line/instrument), 1 x 1/4" TRS (insert)
ورودی پدال
2 x expression, 1 x sustain
پورت USB
USB Type B
پورت میدی
In/Out/Thru
طول 432 میلیمتر
عرض 860 میلیمتر
ارتفاع 107 میلیمتر
وزن دستگاه 20 کیلوگرم
سوالی دارید؟ از کارشناسان تهران ملودی بپرسید
برای درج سوال موارد زیر را در نظر بگیرید

برای درج سوال باید وارد حساب کاربری خود شوید.
قبل از پرسیدن سوال خود، سوالات کاربران و پاسخ کارشناسان را مطالعه کنید.
سوال شما باید مرتبط با محصول همین صفحه باشد.
برای درج نظر، می توانید از فرم بخش قبلی استفاده کنید.

سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
هنوز نظری درج نشده است
  • ۰
  • ۰
  • ۰
  • ۰
  • ۰
نظر شما چیست؟
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید