91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا Universal Audio Volt 476

امتیاز ۴ بر اساس ۲ نظر
کارت صدای Universal Audio Volt 476 با کمپرسور آنالوگ طراحی شده بر اساس کمپرسور 1176 به همراه سه پریست منحصر به فرد متناسب منابع صوتی گوناگون و قابلیت Direct Monitoring برای مانیتور کردن صدا بدون تاخیر (latency)

کارت صدای Universal Audio Volt 476 با کمپرسور آنالوگ طراحی شده بر اساس کمپرسور 1176 به همراه سه پریست منحصر به فرد متناسب منابع صوتی گوناگون و قابلیت Direct Monitoring برای مانیتور کردن صدا بدون تاخیر (latency)

کارت صدای پیشرفته با کمپرسور آنالوگ

کارت صدای Volt 476 که تخصص کمپانی Universal Audio در زمینه تجهیزات آنالوگ در آن به وضوح محسوس است، یک کارت صدای USB-C است که چندین دهه میراث این برند را با خود به همراه دارد. Volt 476 دارای مدار آنالوگ سطح بالا و تبدیل آنالوگ به دیجیتال و بالعکس با رزولوشن 24bit/192kHz می باشد تا موزیک پروداکشن، لایو استریم و پادکست هایی با کیفیت صدای حرفه ای داشته باشید. این کارت صدا دارای دو پری آمپلی فایر میکروفن با قابلیت فعال کردن شخصیت صدایی آنالوگ 610-style و مترهای سنجش level ورودی می باشد. با این حال باید گفت قابل توجه ترین ویژگی این کارت صدا کمپرسور آنبُرد FET است که بر اساس کمپرسور معروف 1176 طراحی شده است. علاوه بر این، شش خروجی آنالوگ و دو خروجی هدفون، مانیتورینگ را برای شما آسان می سازند؛ قابلیت مانیتورینگ مستقیم هم برای این کارت صدا در نظر گرفته شده تا بتوانید بدون latency (تاخیر) صداها را مانیتور کنید. همچنین ورودی/خروجی MIDI برای متصل کردن سینتی سایزرها و کنترلرها نیز در دسترس شما قرار دارد. Volt 476 دارای بدنه مقاوم با ظاهری کلاسیک می باشد و همراه با آن یک پکیج نرم افزاری پیشرفته هم به شما تعلق می گیرد.

کارت صدا Universal Audio Volt 476

مبدل های رده بالا

تبدیل دیجیتال/آنالوگ و آنالوگ/دیجیتال در کارت صدای Universal Audio Volt 476 با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود – که لازمه دستیابی به صدایی حرفه ایست. این مدار تبدیل بهینه شده، رزولوشن 24bit/192kHz را به شما ارائه می دهد تا صدایی با جزئیات و وضوح بالا داشته باشید. ضبط هایی که با این کارت صدا انجام می دهید بسیار حرفه ای صدا خواهند داد.

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی یونیورسال آدیو

صدای آنالوگ مشابه پری امپ 610

کمپانی Universal Audio به واسطه طراحی های آنالوگ کلاسیک خود شهرت دارد و کارت صدای Volt 476 ماحصل چندین دهه تجربه Universal Audio در این زمینه است. این کارت صدا دارای دو پری آمپلی فایر میکروفن آنالوگ است که بسیار شبیه به پری امپ تیوب کلاسیک 610 صدا می دهد. حالت Vintage Preamp Mode در کارت صدای Volt 476 از op-amp ها و قطعات الکترونیکی solid-state که با مهارت بالا طراحی شده اند استفاده می کند تا saturation و clipping داینامیک مشابه با پری امپ های تیوب را به شما ارائه دهند؛ به این ترتیب تُن میکروفن و سیگنال های لاین شما به زیباترین شکل ثبت خواهند شد. بهتر از همه این که حالت Vintage Preamp Mode قابلیت غیر فعال شدن دارد که به شما اجازه می دهد از Volt 476 با پری امپ ها و چنل استریپ های اکسترنال استفاده کنید و رنگ اضافه ای به صدا وارد نشود.

کارت صدا Universal Audio Volt 476

همراه با کمپرسور 1176

کمپرسور UREI 1176 یک کمپرسور افسانه ای است که در استودیوهای حرفه ای استفاده می شود و می تواند به هر چیزی از درامز گرفته تا گیتار و وکال punch (کوبش) بدهد و صدای آن ها را برجسته کند. در کارت صدای Volt 476 یک کمپرسور FET طراحی شده که بر اساس کمپرسور کلاسیک 1176 ساخته شده است. این کمپرسور یک شبیه سازی دیجیتال نیست، بلکه یک کمپرسور آنالوگ واقعی است. کمپرسور Volt 476 دارای سه دکمه می باشد که رفتار کمپرسور را متناسب با وکال، گیتار و درامز تنظیم می کند، بنابراین برای هر منبع صدا تنظیمات بهینه ای خواهید داشت.

ویژگی های کلیدی

 • کارت صدای USB-C با چهار ورودی و چهار خروجی همراه با دو پری امپ میکروفن
 • مدار آنالوگ رده بالا و تبدیل آنالوگ به دیجیتال و بالعکس با رزولوشن
 • 24bit/192kHz
 • امکان فعال کردن Vintage Preamp Mode جهت ایجاد saturation و clipping مشابه با پری امپ های تیوب
 • وجود مترهای ورودی روی پنل بالای دستگاه انجام تنظیمات را برای شما ساده تر می کند
 • کمپرسور آنالوگ طراحی شده بر اساس کمپرسور 1176 به همراه سه پریست منحصر به فرد متناسب منابع صوتی گوناگون
 • خروجی های آنالوگ استریو و یک خروجی هدفون برای آسان شدن مانیتورینگ
 • قابلیت Direct Monitoring برای مانیتور کردن صدا بدون تاخیر (latency)
 • ورودی/خروجی MIDI برای متصل کردن سینتی سایزرها و کنترلرها
 • ظاهر vintage با بدنه مقاوم و پنل های چوبی در کناره های دستگاه
 • همراه با یک پکیج نرم افزاری قدرتمند
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Desktop
ورودی و خروجی همزمان
4 x 4
نرخ نمونه برداری
24-bit/192kHz
تعداد ورودی آنالوگ 4
نوع ورودی آنالوگ
2 x XLR-1/4" combo (mic/instrument), 2 x 1/4" (line)
تعداد خروجی آنالوگ 4
نوع خروجی آنالوگ
2 x 1/4" (monitor L/R), 4 x 1/4" (line)
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 2
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی
In/Out
Bus Powered دارد
طول دستگاه 175 میلی متر
عرض دستگاه 241 میلی متر
ارتفاع دستگاه 133 میلی متر
وزن دستگاه 1.2 کیلوگرم
سوالات کاربران
نظرات کاربران