91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا RME FireFace UFX+

هنوز نظری درج نشده است
94-in/94-out, 24-bit/192kHz USB 3.0/Thunderbolt Audio/MIDI Interface with 4 Mic/Instrument Preamps, MADI Connectivity, DSP Mixer, and Direct USB Recording - Mac/PC

94-in/94-out, 24-bit/192kHz USB 3.0/Thunderbolt Audio/MIDI Interface with 4 Mic/Instrument Preamps, MADI Connectivity, DSP Mixer, and Direct USB Recording - Mac/PC

قدرتمندترین کارت صدای RME تا به امروز

با حد‌اکثر ۹۴ کانال ورودی/خروجی، + Fireface UFX یک کارت صدای فوق قدرتمند است. این کارت صدای حرفه‌ای با اضافه کردن ورودی/خروجی MADI، پردازشگر سیگنال تقویت شده، و به‌ کار‌گیری اتصال Thunderbolt برای حد‌اقل Latency، نه تنها جا پای جای اجداد حیرت‌انگیزش گذاشته است بلکه آن‌ها را نه یک قدم، که چند قدم نیز به جلو سوق داده است. مبدل‌های AD/DA ارتقاء یافته و مدار‌های بهینه‌سازی شده‌ی ورودی/خروجی های آنالوگ همواره صدایی شفاف را ارائه می‌دهند و البته می توانید هر شرایط ضبطی را، با ۴ پری‌امپ میکروفون رده‌بالای تعبیه شده با بیش از 18dBu حداکثر لِول ورودی و 75dB فضای افزایش بلندی صدا، به خوبی انجام دهید. همچنین نباید از یاد برد که به کمک پورت DURec جاسازی شده در جلوی یونیت، می توان۷۶ کانال صدا را به طور همزمان بر روی “فِلش درایو” ضبط کرد. + Fireface UFX محصول RME بهترین انتخاب برای قلب‌تپنده استودیوی شماست.

کارت صدا RME FireFace UFX Plus

کارت صدای + Fireface UFX محصول RME در یک نگاه

 • اتصالات بی‌رقیب به معنای انعطاف‌پذیری بی‌نظیر
 • قطعات دیجیتال و آنالوگ درجه یک برای صدایی به شفافی کریستال
 • اتصالات جامع MADI و تعداد تِرک بالا
 • ضبط مستقیم و پخش ۷۶ کانال از طریق USB، به کمک درگاه DURec
 • میکسر TotalMix به شما قدرت کنترل بر روی تعداد زیادی تِرَک را می‌دهد
 • ریموت کنترلر ARC با اتصال USB، امکان کنترل راحت رومیزی را فراهم می کند (اختیاری)

اتصالات بی‌رقیب به معنای انعطاف‌پذیری بی‌نظیر

RME Fireface UFX II از عهده‌ی هر کاری که ممکن است از آن بخواهید به کمک ورودی/خروجی های گسترده‌اش برخواهد آمد. ۹۶ کانال با‌کیفیت ورودی/خروجی شامل ۱۲ کانال آنالوگ، ۱۶ کانال ADAT، و ۲ کانال AES، به همراه ۴عدد پری‌امپ میکروفون و ساز، و ۶۴ کانال MADI، صدایی فوق‌العاده را وعده می‌دهند. فناوری Thunderbolt عملکردی مانند PCIe را ممکن می‌سازد، با حد‌اقل Latency، فشار بر روی سیستم، و بار وارده بر CPU را کاهش می دهد. + Fireface UFX همچنین امکان اتصال از طریق USB 3.0 را نیز دارد و با دستگاه‌هایی که از Thunderbolt پشتیبانی نمی‌کنند نیز به خوبی سازگار است. و خروجی‌های پرقدرت و با مقاومت ظاهری (امپدانس) پایین، بیش از 19dBu خروجی ایده آلی را برای هدفون‌ها فراهم می کنند! که مسلماً در نوبه‌ی خود رکوردی محسوب می‌شود.

کارت صدا RME FireFace UFX Plus

قطعات دیجیتال و آنالوگ درجه یک برای صدایی به شفافی کریستال

RME با طراحی + Fireface UFX تقریباً همه چیز را زیر و رو کرد. مبدل‌های AD/DA ارتقاء یافته، مدار‌های بهینه‌سازی شده برای ورودی/خروجی های آنالوگ، و اعداد SNR و THD بهتر، صدایی واضح و کریستالی ارائه می‌دهند. وقتی ما اینجا در “تهران ملودی” + Fireface UFX محصول RME را مورد آزمایش قرار دادیم، هر بار با یک نتیجه رو به رو شدیم: آنچه که تحویل ورودی ها می‌شود عیناً ضبط می‌شود و آنچه که خروجی‌ها پخش می کنند دقیقاً همان است که ضبط شده است! و البته نباید پری‌امپ های میکروفون فوق‌العاده اش را نیز از یاد برد که با لِول ورودی حد‌اکثرِ بیش از 18dBu و فضای افزایش حجم صدا تا 75dB از پس ضبط هر منبعی به راحتی بر می‌آیند. همچنین با بهره‌گیری از سیستم فوق دقیق SteadyClock دیگر خبری از Jitter های مزاحم نخواهد بود.

اتصالات جامع MADI و تعداد تِرک بالا

اتصالات MADI موجود در + Fireface UFX امکانات ورودی/خروجی دیجیتال و آنالوگ گسترده‌ای را فراهم می‌کنند. با استفاده از MADI می توان به راحتی تعداد کانال‌های آنالوگ را طبق نیاز‌های کنسول در صورت لزوم افزایش داد. از دیدگاه دیجیتال هم، می توان تعداد زیادی تِرک را میکس و روت کرد. همچنین میتوان چند دستگاه MADI را به صورت سری متصل نمود. فراتر از آن همواره می توان به ورودی/خروجی های MADI از طریق میکسر سخت‌افزاری یک‌پارچه دست‌رسی داشت؛ حتی هنگام استفاده از اتصال USB که ورودی/خروجی ها را به ۳۰ کانال محدود می‌کند ( ۱۲ آنالوگ، ۱۶ ADAT، و ۲ AES). همین‌طور امکان تنظیم ساعت (Clock) به منبع خارجی از طریق MADI و استفاده همزمان از هر دو ورودی/خروجی MADI با ۳۲ کانال اپتیکال و هم‌محور (Coaxial) فراهم است. با این سطح از امکانات انتخاب‌های شما با + Fireface UFX نا‌محدود‌ اند.

کارت صدا RME FireFace UFX Plus

ضبط مستقیم و پخش ۷۶ کانال از طریق USB، به کمک درگاه DURec

در جلوی یونیت یک پورت DURec تعبیه شده که امکان ضبط و پخش هر ۷۶ کانال (۱۲ خروجی آنالوگ و ۶۴ کانال MADI) را بر روی یک “فِلش درایو” فراهم می‌کند. این نسل از کارت صدای RME Fireface UFX از لحاظ عملکرد این بخش مانند سایر بخش‌ها، کاملا بهبود یافته‌ و میتوانید انتظار اجرایی روان‌تر را ،حتی بر روی فلش های چند-پارتیشنه، داشته باشید. و علاوه‌ بر این، می‌توان با استفاده از ساعت درونی دستگاه حتی فایل‌های صوتی ضبط شده را، جهت نظم بیشتر، برچسب گذاری کرد.

کارت صدا RME FireFace UFX Plus

میکسر TotalMix به شما قدرت کنترل بر روی تعداد زیادی تِرَک را می‌دهد

TotalMix FX اجازه کنترل بر روی ورودی‌ها، خروجی‌ها، لِول‌ها، و بسیاری از جنبه‌های میکس را به سادگی فراهم می‌کند. شما نه تنها تعداد بی‌نهایت “روتینگ‎” ورودی‌ و خروجی‌ دارید، بلکه می‌توانید سیگنال ورودی را تقسیم و بین چند خروجی همزمان پخش کنید. اینجا در “تهران ملودی” ما بسیاری از افکت‌های موجود، من‌جمله EQ، Reverb، و … را با موفقیت امتحان کردیم که نتیجه، همان طور که از نام RME قابل پیش‌بینی بود و بر روی پکیج درج شده ، هیچ گونه “تاخیر” در پی نداشت. شما حتی به لِوِل پیک و RMS نیز دسترسی دارید که برای تنظیم بلندی صدای تعداد زیادی تِرَک ضروری است. و البته اپلیکیشن مخصوص آیپد RME TotalMix FX کنترلی کامل و خارق‌العاده بر روی میکسر سخت‌افزاری + Fireface UFX و افکت‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهد؛ به گونه‌ای که می‌توانید هر میکسی را فقط با استفاده از آیپد به راحتی به سر‌انجام رسانده، ذخیره، و مجدداً اجرا کنید!

کارت صدا RME FireFace UFX Plus

ریموت کنترلر ARC با اتصال USB، امکان کنترل راحت رومیزی را فراهم میکند (اختیاری)

ریموت کنترلر ARC ، که به طور جداگانه فروخته می‌شود، با اتصال USB به کامپیوتر متصل شده و کنترل مستقیم + Fireface UFX را امکتم پذیر می کند. با سایز رومیزی کوچک و متناسب، ۱۵ دکمه قابل برنامه‌ریزی و روشن‌شونده، یک چرخنده اِنکودر، و یک عدد جک پدال، این ریموت کنترلر کاملا Plug-and-play بوده و به محض اتصال بدون نیاز به هیچگونه درایوری، آماده به کار است.

کارت صدا RME FireFace UFX Plus

قابلیت‌های کارت صدای + Fireface UFX محصول RME

 • ۹۴ کانال ورودی/خروجی برای حد‌اکثر انعطاف
 • اتصالات USB 3.0 و Thunderbolt جهت اتصال به هر سیستم کامپیوتری
 • فناوری Thunderbolt با حد‌اقل Latency، فشار محدود بر روی سیستم، و بار وارده بر CPU
 • مبدل‌های AD/DA ارتقاء یافته، مدار‌های بهینه‌سازی شده برای ورودی/خروجی های آنالوگ و در نتیجه دستیابی به صدایی کریستالی و شفاف
 • اتصالات جامع MADI که کانال‌ها را به تعداد ۶۴ عدد افزایش می‌دهند
 • پری‌امپ های میکروفون فوق‌العاده با لِول ورودی حد‌اکثرِ بیش از 18dBu و فضای افزایش حجم صدا تا 75dB
 • ضبط مستقیم ۷۶ کانال از طریق USB، به کمک درگاه DURec
 • TotalMix FX امکان کنترل بر روی ورودی‌ها، خروجی‌ها، لِول‌ها، و بسیاری از جنبه‌های میکس را به سادگی فراهم می‌کند
 • ریموت کنترلر ARC با اتصال USB، امکان کنترل راحت رومیزی را فراهم می کند (اختیاری)
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر Thunderbolt, USB
نوع کارت صدا کارت صدا اکسترنال رک
ورودی و خروجی همزمان
94 x 94
نرخ نمونه برداری 24bit/192kHz
پردازنده داخلی دارد
تعداد ورودی آنالوگ
4
نوع ورودی آنالوگ
4 x XLR-1/4" combo (mic/line), 8 x 1/4" (line in)
تعداد خروجی آنالوگ
2
نوع خروجی آنالوگ
2 x XLR, 8 x 1/4"
تعداد ورودی دیجیتال
1
نوع ورودی دیجیتال
1 x XLR (AES/EBU), 2 x Optical Toslink (ADAT, S/MUX, S/PDIF - ADAT2), 1 x BNC (MADI), 1 x SC Duplex connector (MADI)
تعداد خروجی دیجیتال
1
نوع خروجی دیجیتال
1 x XLR (AES/EBU), 2 x Optical Toslink (ADAT, S/MUX, S/PDIF - ADAT2), 1 x BNC (MADI), 1 x SC Duplex connector (MADI)
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ)
4
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی
2 x In, 2 x Out
AC Power دارد
طول دستگاه 215میلی متر
عرض دستگاه 483 میلی متر
ارتفاع دستگاه 44 میلی متر
وزن دستگاه 2463 گرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید