91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا MOTU UltraLite mk4

هنوز نظری درج نشده است
18-in/22-out, 24-bit/192kHz USB 2.0 Audio/MIDI Interface with 2 Microphone Preamps, DSP Mixer, and Built-in Effects - Mac/PC

18-in/22-out, 24-bit/192kHz USB 2.0 Audio/MIDI Interface with 2 Microphone Preamps, DSP Mixer, and Built-in Effects - Mac/PC

قدرتمندترین کارت صدا از سری UltraLite

با ۱۸ ورودی و ۲۲ خروجی، Motu UltraLite-mk4 یک کارت صدای مجهز و قدرتمند در ابعاد بسیار کوچک است. این کارت صدا مجهز به درایورهای بهینه‌سازی‌شده با تاخیر بسیار کم و کیفیت صدای 24bit/192kHz است. این دستگاه همچنین مانند یک کنسول بزرگ عمل می‌کند و ۴۷ کانال و ۱۲ باس استریو را به همراه میکسر قدرتمند DSP در اختیار شما می‌گذارد. ماتریس‌های روتینگ انعطاف‌پذیر دستگاه نیز ورودی‌ها و خروجی‌ها و ورودی‌های اسپلیت را به سادگی به هدف‌های مختلف هدایت می‌کنند و پردازش ۳۲ بیت داخلی دستگاه به شما اجازه می‌دهد که بدون نیاز به کامپیوتر از افکت‌های وینتج استفاده کنید. می‌توانید همچنین UltraLite-mk4 را از راه دور توسط تلفن‌همراه یا کامپیوتر شخصی خود کنترل کنید.

MOTU UltraLite mk4 کارت صدا

کیفیت صدای بی‌نظیر و امکانات روتینگ گسترده

یکی از دلایل محبوبیت سری MOTU UltraLite صدای فوق‌العاده‌ی این کارت صدا و در عین حال انعطاف‌پذیری بسیار بالای آن است. با استفاده از این دستگاه می‌توانید به کیفیت صدایی تا 24bit/192kHz با تاخیر بسیار کم دسترسی پیدا کنید. همچنین به ۲ ورودی mic/line/hi-Z کمبو، ۶ ورودی لاین‌لول، ۱۰ خروجی‌انالوگ، خروجی هدفون، S/PDIF و ADAT (در مجموع ۱۸ ورودی و ۲۲ خروجی) دسترسی خواهید داشت.از همه مهم‌تر mk4 مجهز به DSP داخلی برای روتینگ بدون تاخیر سیگنال است.

MOTU UltraLite mk4 کارت صدا

افکت‌های جذاب و روتینگ داخلی

با استفاده از افکت‌های داخلی و روتینگ DSP این کارت صدا می‌توانید بدون نیاز به کامپیوتر، به میکس‌های هدفون متنوعی دسترسی پیدا کنید. افکت‌های این دستگاه شامل اکوالایزر بریتانیایی، کامپرشن وینتج و ریورب کلاسیک هستند. مدل بسیار دقیقی از کمپرسور محبوب LA-2A نیز در دسترس شما قرار خواهد داشت. با استفاده از این افکت‌ها می‌توانید میکس‌های حرفه‌ای متنوعی را در خروجی هدفون ایجاد کنید و میکس مانیتور را دست نخورده باقی بگذارید. هرچند می‌توانید افکت‌ها را به خروجی نهایی هدایت کنید و مسیر ویرایش را در کامپیوتر کوتاه‌تر کنید. همچنین به ابزارهای آنالیز مختلف (از جمله نمایشگر FFT، اسپکتروگرام، اسیلسکوپ و فیز آنالیزر) دسترسی خواهید داشت.

MOTU UltraLite mk4 کارت صدا

میکس ترک‌ها در شرایط مختلف

در کنار استفاده به عنوان کارت صدا، می‌توانید از UltraLite-mk4 به عنوان یک میکسر مجزا در اجراهای زنده‌ی خود استفاده کنید. میکسر DSP و افکت‌های این دستگاه به سادگی از راه دور و توسط لپ‌تاپ یا تلفن‌های هوشمند قابل مدیریت هستند. کافی است به شبکه‌ی وای‌فای دسترسی داشته باشید و از این راه کارت صدا را به نرم‌افزار متصل کنید.

MOTU UltraLite mk4 کارت صدا

ویژگی های کلیدی

  • کارت صدای یواس‌بی با ۱۸ ورودی و ۲۲ خروجی
  • درایور بهینه‌سازی‌شده با تاخیر بسیار کم
  • کیفیت صدای 24bit/192kHz
  • میکسر DSP قدرتمند برای استفاده از امکانات میکسینگ‌ در شرایط مختلف
  • روتینگ و اسپلیتینگ ماتریسی انعطاف‌پذیر
  • افکت‌های مدلینگ مختلف از جمله اکوالایزر بریتانیایی، کامپرشن وینتیج و ریورب کلاسیک
  • کنترل بی‌سیم از طریق کامپیوتر یا تلفن‌های هوشمند
  • مجهز به نمایشگرهای ال‌سی‌دی برای مشاهده‌ی وضعیت دستگاه
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB
نوع کارت صدا کارت صدا اکسترنال رومیزی
ورودی و خروجی همزمان 18x22
نرخ نمونه برداری 24bit/192kHz
پردازنده داخلی دارد
نوع ورودی آنالوگ
2 x XLR-1/4" combo, 6 x 1/4" TRS (line in)
نوع خروجی آنالوگ
2 x 1/4" (main out), 8 x 1/4" (line out)
نوع ورودی دیجیتال
1 x Optical (ADAT, SMUX), 1 x Coax (S/PDIF)
نوع خروجی دیجیتال
1 x Optical (ADAT, SMUX), 1 x Coax (S/PDIF)
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 2
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی دارد
AC Power دارد
سوالات کاربران
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید