91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا MOTU M6

هنوز نظری درج نشده است
کارت صدای MOTU M6 با 6 ورودی و 4 خروجی, تکنولوژی ESS Sabre32 Ultra DAC, نمایشگرLCD تمام رنگی, فانتوم پاور و کنترل gain اختصاصی برای هر پری امپ M6 را به کارت صدایی با کیفیت بالا تبدیل کرده است.

کارت صدای MOTU M6 با 6 ورودی و 4 خروجی, تکنولوژی ESS Sabre32 Ultra DAC, نمایشگرLCD تمام رنگی, فانتوم پاور و کنترل gain اختصاصی برای هر پری امپ M6 را به کارت صدایی با کیفیت بالا تبدیل کرده است.

۳۷,۰۴۴,۰۰۰ تومان
۳۳,۳۴۰,۰۰۰ تومان

کارت صدایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب

آیا به دنبال کارت صدایی با کیفیت بالا با قیمت مناسب هستید؟ MOTU M6 همان چیزیست که به دنبالش هستید. این کارت صدای USB-C که دارای 6 ورودی و 4 خروجی می باشد، با استفاده از تکنولوژی ESS Sabre32 Ultra DAC صدایی بسیار باکیفیت را برای شما فراهم می کند. این کارت صدا همچنین دارای درایورهای بهینه شده ای می باشد که پرفورمنس فوق العاده با latency (تاخیر) ناچیزی را ارائه می دهند. چهار پری امپ میکروفن بسیار خوش صدای این کارت صدا دارای کنترل gain و فانتوم پاور اختصاصی می باشند، در حالی که مانیتورینگ سخت افزاری تک لمسی، ضبط را برای شما آسان می سازد. روی پنل جلوی M6 یک نمایشگر تمام رنگی ال سی دی قرار گرفته که مترهای سنجش level را به شما نمایش می دهد. قابلیت loopback آنبُرد این کارت صدا نظر پادکسترها را جلب خواهد کرد و دکمه ی چرخشی MIX به شما اجازه می دهد تناسب ورودی صدای زنده با playback کامپیوتر را تنظیم کنید. تامین برق MOTU M6 از طریق کانکشن USB انجام می شود تا در هر جایی بتوانید از آن استفاده کنید. این کارت صدا با فرم فاکتور جمع و جور خود، پرفورمنس فوق العاده ای را به شما ارائه خواهد داد.

کانورتورهای رده بالا، تاخیر ناچیز و ورودی/خروجی های فراوان

کارت های صدای کمپانی Motu پرفورمنس و کیفیت صدای خارق العاده ای دارند؛ M6 نیز از همین قاعده پیروی می کند و کیفیت صدای حرفه ای، latency (تاخیر) فوق العاده ناچیز و تعدادی زیادی ورودی/خروجی را در قالب یک فرم فاکتور جمع و جور در اختیار شما قرار می دهد. تکنولوژی تحسین شده ESS Sabre32 Ultra DAC داینامیک رنج 120 دسی بلی را فراهم می کند تا کیفیت صدای آنالوگ M6 با جذاب ترین محصولات بازار قابل رقابت باشد. درایورهای بهینه شده این کارت صدا latency ناچیز 2.5 میلی ثانیه ای در رزولوشن 24bit/96kHz و sample buffer 32 را ارائه می دهند. M6 تمام کانکشن های ضروری شامل چهار ورودی میکروفن/لاین/گیتار (hi-z) را در قالب چهار جک کومبوی XLR/TRS، چهار خروجی آنالوگ DC-coupled و یک خروجی هدفون استریوی مجهز به ESS در اختیار شما قرار می دهد. این کارت صدا همچنین به ورودی/خروجی MIDI نیز مجهز شده است.

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی موتو

قابلیت loopback برای لایو استریمینگ آسان

اگر کارهایی مانند لایو استریمینگ یا ضبط پادکست انجام می دهید، قابلیت loopback این محصول مناسب شما خواهد بود. loopback سیگنال میکروفن یا سایر سیگنال های ورودی را با خروجی کامپیوتر شما تلفیق کرده و سپس سیگنال ترکیب شده را به کامپیوتر ارسال می کند. این قابلیت به شما اجازه می دهد خروجی کامپیوتر را همراه با سیگنال ورودی ضبط کنید. M6 همچنین دارای یک دکمه چرخشی Mix می باشد که با استفاده از آن می توانید level ورودی صدای زنده را با playback کامپیوتر بالانس کنید.

پرفورمنس عاری از تاخیر با مانیتورینگ سخت افزاری

تاخیر یا به اصطلاح Latency می تواند حس و حال اجرای شما را از بین ببرد. به همین خاطر است که M6 به مانیتورینگ سخت افزاری تک لمسی مجهز شده است. این ویژگی موجب می شود سیگنال تمام ورودی های آنالوگ کارت صدا به شکل مستقیم به خروجی های آنالوگ ارسال شوند و در نتیجه عملکردی عاری از latency برای شما مهیا شود. این یعنی هیچ تاخیری بین چیزی که می خوانید یا می نوازید و چیزی که در هدفون یا مانیتور می شنوید وجود نخواهد داشت. ورودی های M6 قابلیت ضبط به صورت همزمان را دارند و این ویژگی به شما اجازه می دهد در حین ضبط بتوانید بدون تاخیر صدا را مانیتور کنید – این ویژگی برای طبیعی صدا دادن اجرای شما ضروری است.

ویژگی های کلیدی

  • کارت صدای USB-C با 6 ورودی و 4 خروجی
  • تکنولوژی ESS Sabre32 Ultra DAC داینامیک رنج 120 دسی بلی و کیفیت صدای خارق العاده ای را به شما ارائه می دهد
  • درایورهای بهینه شده با تاخیر ناچیز 2.5 میلی ثانیه ای در رزولوشن 24bit/96kHz با sample buffer 32
  • نمایشگر تمام رنگی LCD مترهای سنجش level را به شما نمایش می دهد
  • چهار پری امپ میکروفن فوق العاده خوش صدا با فانتوم پاور و کنترل gain اختصاصی برای هر پری امپ
  • مانیتورینگ سخت افزاری تک لمسی روی تمام ورودی ها
  • قابلیت loopback برای پادکست و لایو استریمینگ
  • دکمه ی چرخشی Mix برای بالانس کردن ورودی صدای زنده با playback کامپیوتر
  • تامین برق به وسیله کانکشن USB باعث شده تا شما بتوانید از این کارت صدا در هر جایی استفاده کنید
  • بیش از 6 گیگابایت لوپ، سمپل و وان شات رایگان
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Portable
ورودی و خروجی همزمان
6 x 4
نرخ نمونه برداری
24 bit / 192 kHz AD/DA converter
تعداد ورودی آنالوگ 6
نوع ورودی آنالوگ
4 x XLR-1/4" combo (mic/line), 2 x 1/4" TRS
تعداد خروجی آنالوگ 4
نوع خروجی آنالوگ
4 x 1/4" TRS
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 4
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی In/Out
Bus Powered Bus-powered via USB-C connection
طول دستگاه 234 میلی متر
عرض دستگاه 120 میلی متر
ارتفاع دستگاه 46 میلی متر
وزن دستگاه 957 گرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید