91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا MOTU M2

امتیاز ۵ بر اساس ۱ نظر
MOTU M2 کارت صدایی با کیفیت بالا با قیمت مناسب که 2 ورودی و 2 خروجی همراه تکنولوژی معروف ESS Sabre32 Ultra DAC داینامیک رنج 120 دسی بل را به شما ارائه می دهد.

MOTU M2 کارت صدایی با کیفیت بالا با قیمت مناسب که 2 ورودی و 2 خروجی همراه تکنولوژی معروف ESS Sabre32 Ultra DAC داینامیک رنج 120 دسی بل را به شما ارائه می دهد.

۱۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

یک کارت صدای بسیار باکیفیت با قیمت مناسب

آیا به دنبال کارت صدایی با کیفیت بالا با قیمت مناسب هستید؟ MOTU M2 برای شما مناسب خواهد بود. این کارت صدای USB-C با 2 ورودی و 2 خروجی از تکنولوژی ESS Sabre32 Ultra DAC بهره می برد تا با درایورهای بهینه شده ای که تاخیر بسیار پایینی دارند، صدای باکیفیتی را در اختیار شما قرار دهد. دو پری امپ میکروفن فوق العاده خوش صدا دارای قابلیت تنظیم gain مجزا و فانتوم پاور هستند. به لطف مانیتورینگ سخت افزاری، پروسه ضبط ساده تر پیش خواهد رفت. در پنل جلوی کارت صدا یک LCD تمام رنگی تعبیه شده که با نمایش مترهای گوناگون، امر مانیتورینگ را برای شما تسهیل کند. قابلیت loopback که شامل یک دکمه چرخشی میکس برای بالانس کردن ورودی لایو با پلی بک کامپیوتر می باشد، بدون شک مورد پسند پادکسترها واقع می شود. MOTU M2 برق مورد نیاز خود را از طریق اتصال USB تامین می کند تا بتوانید به راحتی آن را همه جا همراه خود داشته باشید. این کارت صدا عملکردی فوق العاده را در قالب محصولی جمع و جور به شما ارائه می دهد.

کارت صدا MOTU M2

مبدل های دیجیتال/آنالوگ سطح بالا، تاخیر پایین و تعداد کافی ورودی ها و خروجی ها

محصولات Motu کیفیت صدای خارق العاده و عملکرد قابل اطمینانی دارند. کارت صدای M2 هم از این قاعده مستثنی نیست و صدایی با کیفیت بالا، تاخیر بسیار پایین و چندین ورودی/خروجی را در اختیار شما قرار می دهد. تکنولوژی معروف ESS Sabre32 Ultra DAC داینامیک رنج 120 دسی بلی را به شما ارائه می دهد و به شما اطمینان خاطر می دهد که کیفیت صدای آنالوگ M2 با بسیاری از تجهیزات تحسین برانگیز موجود در بازار برابری خواهد داشت. درایورهای بهینه شده، تاخیر (latency) بسیار پایین 2.5 میلی ثانیه ای را با کیفیت صدای 24bit/96kHz همراه با 32 sample buffer به شما ارائه می دهند. کارت صدای M2 تمامی اتصالات ضروری، شامل دو پری امپ میکروفن، دو خروجی آنالوگ و یک خروجی هدفون استریو را شامل می شود. ورودی و خروجی MIDI هم برای شما مهیا شده است.

کارت صدا MOTU M2

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی موتو

قابلیت loopback، لایو استریم را برای شما آسان می کند

اگر کارهایی مانند لایو استریم یا تولید پادکست انجام می دهید، حتما قابلیت loopback این محصول توجه شما را جلب خواهد کرد. قابلیت loopback، سیگنال میکروفن یا سایر سیگنال های ورودی را با سیگنال خروجی کامپیوتر شما ترکیب می کند و سپس سیگنال ترکیب شده را مجددا به کامپیوتر باز می گرداند. به کمک این ویژگی می توانید خروجی کامپیوترتان را همراه با متریال ورودی ضبط کنید. کارت صدای M2 همچنین دارای یک دکمه ی چرخشی Mix است که برای بالانس کردن ورودی لایو با پلی بک کامپیوتر کاربرد دارد.

کارت صدا MOTU M2

مانیتورینگ سخت افزاری امکان ضبط بدون تاخیر را به شما می دهد

Latency (تاخیر) می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند و مانع ارائه بهترین اجرای شما شود. به همین خاطر M2 به مانیتورینگ سخت افزاری مجهز شده است. این ویژگی تمام ورودی های آنالوگ کارت صدا را فعال می کند تا مستقیما به خروجی های آنالوگ آن فرستاده شوند و به این ترتیب شما می توانید با تاخیر نزدیک به صفر صدا را ضبط کنید. این یعنی هیچ تاخیری بین چیزی که می خوانید یا می نوازید و چیزی که در هدفون یا مانیتور می شنوید وجود نخواهد داشت. ورودی های M2 می توانند به صورت همزمان نیز ضبط شوند و شما می توانید در حین ضبط، صدا را بدون latency مانیتور کنید؛ این ویژگی برای دستیابی به اجرایی دقیق و پویا ضروری است.

کارت صدا MOTU M2

ویژگی های کلیدی

  • کارت صدای USB-C با 2 ورودی و 2 خروجی
  • تکنولوژی ESS Sabre32 Ultra DAC داینامیک رنج 120 دسی بلی و کیفیت صدای خارق العاده ای را به شما ارائه می دهد
  • درایورهای بهینه شده تاخیر بسیار کم 2.5 میلی ثانیه ای و کیفیت 24bit/96kHz با سمپل بافر 32 دارند
  • نمایشگر تمام رنگی LCD که به شما اجازه می دهد به راحتی مترها را در پنل جلوی کارت صدا مشاهده کنید
  • دو پری امپ میکروفن بسیار خوش صدا با فانتوم پاور و کنترل گِین مجزا
  • مانیتورینگ سخت افزاری برای تمام ورودی ها
  • ویژگی لوپ بک برای لایو استریمینگ و پادکست
  • دکمه ی چرخشی Mix برای بالانس کردن ورودی لایو با پلی بک کامپیوتر
  • تامین برق به وسیله ی اتصال USB
  • بیش از 6 گیگابایت لوپ، سمپل و وان شات رایگان بسیار باکیفیت
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Desktop
ورودی و خروجی همزمان
2 x 2
نرخ نمونه برداری
Up to 24-bit/192kHz
تعداد ورودی آنالوگ 2
نوع ورودی آنالوگ
2 x XLR-1/4" combo (mic/line/Hi-Z)
تعداد خروجی آنالوگ 2
نوع خروجی آنالوگ
2 x 1/4" TRS (DC coupled), 1 x Dual RCA Stereo
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ) 2
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی In/Out/USB
Bus Powered دارد
طول دستگاه 108 میلی متر
عرض دستگاه 190 میلی متر
ارتفاع دستگاه 45 میلی متر
وزن دستگاه 0.6 کیلوگرم
سوالات کاربران
نظرات کاربران