91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا MOTU 1248

هنوز نظری درج نشده است
32-in/34-out Hybrid Thunderbolt/USB 2.0/iOS Audio Interface with 4 Mic Pres, 2 DI, 8 x 12 Line-level I/O, ADAT and S/PDIF Digital I/O, AVB Ethernet - Compatibility, and 48-channel DSP Mixer Onboard with Processing and Effects - Mac/PC

32-in/34-out Hybrid Thunderbolt/USB 2.0/iOS Audio Interface with 4 Mic Pres, 2 DI, 8 x 12 Line-level I/O, ADAT and S/PDIF Digital I/O, AVB Ethernet - Compatibility, and 48-channel DSP Mixer Onboard with Processing and Effects - Mac/PC

یک هسته‌ی مرکزی قدرتمند برای تجهیزات استودیویی شما

Motu 1248 کارت صدایی انعطاف‌پذیر است که در استودیوهای کوچک، فضاهای بزرگ تجاری و اجراهای زنده به خوبی عمل می‌کند. این کارت صدا کیفیت صدایی فوق‌العاده و درگاه‌های بسیار انعطاف‌پذیری دارد. MOTU 1248 در مجموع مجهز به ۳۲ ورودی و ۳۴ خروجی، از جمله درگاه‌های 8x12 آنالوگ است. همچنین ۴ پری‌امپلی فایر قدرتمند موتو صدایی شفاف و دقیق را به شما ارائه می‌کنند و اتصال سریع تاندربولت، تاخیرهای معمول کارت‌های صدا را از بین می‌برد. این دستگاه همچنین مجهز به میکسر قدرتمند DSP با افکت‌های مختلف، اکوالایزر و دینامیکس است و در نهایت شبکه‌ی AVB به شما کمک می‌کنند که چندین کارت صدا را برای دسترسی به امکانات گسترده‌تر به یکدیگر متصل و از طریق آیپد آن‌ها را مدیریت کنید.

MOTU 1248 کارت صدا

کیفیت صدای بی‌نظیر با تاخیر بسیار کم اتصال تاندربولت

یکی از دلایل محبوبیت محصولات موتو، کیفیت صدای بی‌نظیر آن‌ها در مقایسه با محصولات مشابه موجود در بازار است. 1248 مجهز به ۳۲ ورودی و ۳۴ خروجی است که همگی در دستگاهی با صدای فوق‌العاده، قیمت بسیار مناسب و اندازه‌ای کوچک (1U) تعبیه شده‌اند. این دستگاه مجهز به ۸ ورودی و ۱۲ خروجی آنالوگ به همراه ۴ پری‌امپلی فایر میکروفون قدرتمند و ۲ ورودی گیتار است. 1248 همچنین رده‌بندی نویز (-110dB THD+N) و محدوده‌ی دینامیکی (123dB، 20Hz-20kHz) در سطح اول بازار را دارد. در کنار این امکانات می‌توانید از ۱۸ کانال دیجیتال ADAT و S/PDIF برای گسترش امکانات دستگاه و از اتصال تاندربولت (در کنار یواس‌بی) برای دسترسی به کمترین تاخیر استفاده کنید.

MOTU 1248 کارت صدا

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی موتو

میکسر مجهز به DSP برای دسترسی به کامپرشن، اکوالایزر و افکت‌های مختلف

اتصال تاندربولت در MOTU 1248 تاخیر در صدا را تقریبا به شکل کامل از بین می‌برد. هرچند وجود میکسر DSP داخلی همچنان در شرایط مختلفی (از جمله زمان اتصال با یواس‌بی) به شما کمک خواهد کرد. این میکسر دیجیتال مجهز به ۴۸ ورودی (از طریق توسعه‌ی AVB) و ۱۲ باس استریو است که به شما اجازه خواهد داد روتینگ‌های بسیار پیچیده را بدون نیاز به کامپیوتر برنامه‌ریزی کنید. همچنین اگر 1248 را به یک روتر بی‌سیم وصل کنید می‌توانید تمامی امکانات میکسینگ دستگاه (از جمله افکت و پردازش) را از طریق دستگاه‌های iOS به سادگی مدیریت کنید و در نتیجه از این کارت صدا به عنوان یک میکسر مجزا استفاده کنید. در استودیو و اجراهای زنده، می‌توانید از راه‌های مختلفی از اکوالایزر، کامپرشن، افکت گیت و ریورب این دستگاه برای بهترکردن اجرا استفاده کنید.

MOTU 1248 کارت صدا

توسعه‌ی امکانات استودیو با استفاده از شبکه‌های AVB

یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم 1248، قابلیت اتصال آن به شبکه‌های AVB و در نتیجه توسعه‌ی امکانات آن است. می‌توانید این کارت صدا را از طریق کابل اترنت به کارت‌های صدای دیگر متصل کنید یا اینکه کارت صدا را به AVB Switch وصل کنید. با تنها یک کابل اترنت می‌توانید به سادگی دو دستگاه 1248 (یا هر کارت صدای دیگری با قابلیت AVB) را به یکدیگر متصل کنید. هرچند با استفاده از AVB Switch می‌توانید تا ۵ دستگاه را به یکدیگر متصل کنید و در نتیجه شبکه‌ای از صدها I/O در چندین اتاق ایجاد کنید. همچنین از آنجایی که تمامی اتصال‌ها از طریق کابل‌های استاندارد Cat-5e اتفاق می‌افتد، کمترین تاخیر را در شبکه تجربه خواهید کرد.

MOTU 1248 کارت صدا

ویژگی های کلیدی

  • کارت صدای هیبرید مجهز به ۳۲ ورودی و ۳۴ خروجی برای استودیو و اجراهای زنده
  • ۴ امپلی فایر قدرتمند برای دریافت صدایی شفاف از تمامی میکروفون‌ها
  • درگاه اپتیکال ADAT و دیجیتال S/PDIF برای گسترش امکانات کارت صدا با استفاده از تجهیزات دیگر
  • اتصال بسیار سریع تاندربولت به همراه اتصال USB 2.0 و قابلیت اتصال به دستگاه‌های iOS (با استفاده از Camera Connection Kit)
  • میکسر دیجیتال DSP ۳۲ بیت، مجهز به اکوالایزر، دینامیکس و افکت‌های مختلف برای دسترسی روتینگ بدون تاخیر
  • قابلیت اتصال به روتر بی‌سیم برای کنترل دستگاه از طریق دستگاه‌های iOS
  • قابلیت دسترسی به شبکه‌های AVB برای اتصال کارت صدا به شبکه‌ای از تجهیزات مختلف
  • با استفاده از AVB Switches می‌توانید ۵ کارت صدای مختلف را به یکدیگر متصل کنید
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر
1 x Thunderbolt, 1 x USB 2.0 Type B
تعداد ورودی آنالوگ 32
نوع ورودی آنالوگ
4 x XLR, 8 x 1/4" TRS, 2 x 1/4" (hi-Z)
تعداد خروجی آنالوگ 34
نوع خروجی آنالوگ
8 x 1/4" (line out), 2 x 1/4" (main out), 2 x 1/4" (monitor out)
تعداد ورودی دیجیتال 3
تعداد خروجی دیجیتال 3
نوع خروجی دیجیتال
2 x Optical (ADAT, SMUX), 1 x Coaxial (S/PDIF)
فانتوم پاور دارد
تعداد اسلات های رک 1U
عرض دستگاه 483 میلی متر
ارتفاع دستگاه 44 میلی متر
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید