91006767 - 021
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

کارت صدا IK Multimedia AXE I/O

هنوز نظری درج نشده است
کارت صدای IK Multimedia AXE I/O یک اینترفیس ضبط گیتار با رزولوشن 24bit/192kHz و دو پری امپ میکروفن Class A با فانتوم پاور 48V که باعث می شود AXE I/O ابزار کاملی برای ساخت موزیک باشد.

کارت صدای IK Multimedia AXE I/O یک اینترفیس ضبط گیتار با رزولوشن 24bit/192kHz و دو پری امپ میکروفن Class A با فانتوم پاور 48V که باعث می شود AXE I/O ابزار کاملی برای ساخت موزیک باشد.

اینترفیس گیتار با امکانات کامل – همراه با AmpliTube 4

تمام دکمه ها، ویژگی ها و قطعات به کار رفته در کارت صدا IK Multimedia AXE I/O USB با دقت بالایی برای نوازنده های گیتار و بیس انتخاب شده اند. یک ورودی JFET با امپدانس متغیر Z-Tone در کنار تنظیمات مختلفی برای پیکاپ های active و passive امکانات ایده آلی را برای سازهای شما فراهم می کنند. مبدل های دیجیتال/آنالوگ شفاف و یک درایور کلاک low-jitter می توانند صدای ساز شما را با کیفیت بسیار بالای 24bit/192kHz به نرم افزار Ableton Live 10 Lite که در پکیج محصول قرار دارد یا هر نرم افزار آهنگسازی دیگری انتقال دهند. ویژگی های دیگری مانند تیونر آن-بورد و یک خروجی اختصاصی re-amp باعث شده AXE I/O آنقدر کامل باشد که شما به هیچ وسیله ی دیگری روی میزتان نیاز نداشته باشید. تعداد 140 امپ، کَب و مدل استامپ و یک رک میکس متشکل از ده افکت T-RackS (شامل EQ، کمپرسور، ریورب و شبیه ساز میکروفن) هم در این پکیج به شما ارائه شده است. با IK Multimedia AXE I/O به تمام چیزهای که برای تبدیل صدای گیتارتان به صدایی حرفه ای و پولیش شده نیاز است دسترسی خواهید داشت. یک امپلی فایر هدفون حرفه ای هم این پکیج را کامل می کند.

کارت صدا IK Multimedia AXE I/O

جادوی پری امپ JFET، وضوح خالص

سازندگان پدال و صدابرداران به خوبی می دانند که یک پری امپ JFET پانچ و غنای هارمونیکی فوق العاده ای تولید می کند. اگر به دنبال اضافه کردن جادوی آنالوگ به استامپ ها و امپ های دیجیتال خود هستید، استیج ورودی JFET که برای AXE I/O در نظر گرفته شده به شما کمک خواهد کرد. از طرف دیگر، اگر به دنبال بیشترین میزان وضوح و هدروم هستید، سوییچ PURE وضوح و شفافیت فوق العاده ای را برای شما فراهم می کند و داینامیک رنج 117 دسی بلی را در اختیارتان قرار می دهد.

برای پیکاپ های active و passive

چه گیتار شما پیکاپ های وینتج سینگل کویل داشته باشد و چه پیکاپ های مدرن و اکتیو هامباکر، IK Multimedia AXE I/O بهترین نتیجه را برای تمام گیتارهای شما ارائه خواهد داد.

کارت صدا IK Multimedia AXE I/O

امپدانس متغیر Z-Tone

یکی از کلیدی ترین ویژگی های AXE I/O، امپدانس متغیر Z-Tone است. این کنترل به شما اجازه می دهد تُن گیتارتان را طوری شکل دهید که به بهترین حالت با مدل استامپ شما در کلکسیون امپ مجازی متناسب باشد.

کارت صدا IK Multimedia AXE I/O

پری امپ های میکروفن Class A

یک جفت پری امپ میکروفن Class A برای AXE I/O در نظر گرفته شده تا شما بتوانید به تولید موسیقی بپردازید. فانتوم پاور 48V این پری امپ ها را برای میکروفن های کاندنسر آماده می کند.

تبدیل آنالوگ/دیجیتال شفاف

یکی از چالش های مدل کردن صدای گیتار، دقت ضبط جزئیات صدای ساز و داینامیک های آن است. تبدیل آنالوگ به دیجیتال AXE I/O با کیفیت 24bit/192kHz انجام می شود که به خوبی attack، وضوح و پاسخگویی فرکانسی گیتار یا بیس شما را به محیط دیجیتال انتقال می دهد.

مشاهده این کارت صدا به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی آی کی مولتی مدیا

کلاکینگ Low-jitter

کلاکینگ دقیق AXE I/O هرگونه اثر مصنوعی را از صدای گیتار شما دور می کند تا ضبط های شما تمیزتر شوند و شما بتوانید میکس های بهتری داشته باشید.

امپ هدفون

یک خروجی هدفون سطح بالا در AXE I/O وجود دارد که شما، هم در هنگام میکس و هم برای تمرین کردن خود می توانید از آن استفاده کنید.

مجموعه ی نرم افزاری کامل

AmpliTube 4 Deluxe: تعداد 140 زنجیره ی امپ مجازی

در پکیج AXE I/O مجموعه ی نرم افزاری AmpliTube 4 Deluxe قرار گرفته است که تعداد140 مدل امپ رده بالا، استامپ های مجازی و cab در آن وجود دارد. در AmpliTube 4 از صدای امپ های انگلیسی گرفته تا امپ های آمریکایی، صداهای کلین تا صداهای پر از دیستورشن قرار گرفته است. اپلیکیشن Cab Room خوش حس ترین و طبیعی ترین اپلیکیشن شبیه ساز میکروفنی است که کمپانی IK Multimedia تا به امروز عرضه کرده است. شما حتی می توانید هر کدام از اسپیکرهای موجود در کابینت اسپیکر را تغییر دهید. یک برنامه ی کاستوم شاپ هم به شما اجازه می دهد تجهیزات مورد نیازتان را اضافه کنید. صرف نظر از این که چه استایلی کار می کنید، پکیج نرم افزاری AmpliTube 4 Deluxe تُن های گیتار و بیس خارق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد. شما برای راحتی بیشتر می توانید از از پنل جلویی، پریست های امپ مورد نظرتان را انتخاب کنید.

کارت صدا IK Multimedia AXE I/O

رک میکس با ده افکت T-RackS

رک میکسی که برای این پکیج نرم افزاری در نظر گرفته شده، شامل ده پلاگین افکت T-RackS می باشد که موجب متمایز شدن اینترفیس گیتار AXE I/O شده است.

کارت صدا IK Multimedia AXE I/O

لایسنس Ableton Live 10 Lite

نرم افزار آهنگسازی ندارید؟ هیچ مشکلی نیست. در پکیج AXE I/O نرم افزار ضبط Ableton Live 10 Lite هم قرار داده شده است که به شما اجازه می دهد مانند حرفه ای ها به ضبط و لایه بندی کردن صداها بپردازید.

ویژگی های بیشتر

تیونر آن-بورد

خیلی وقت ها پیش می آید که تیونر شما همراهتان نباشد. AXE I/O به یک تیونر ساده در پنل جلویی مجهز شده تا شما بتوانید در زمان ضبط یا تمرین بهترین صدا را از گیتارتان بگیرید.

خروجی اختصاصی re-amp

آیا می خواهید تُن مستقیم گیتار را به یک استامپ یا امپ واقعی منتقل کنید؟ آیا می خواهید صدای اجرایتان را از طریق یک امپ لایو با پاسخگویی و فیدبک دقیق مانیتور کنید؟ خروجی اختصاصی re-amp تمام این موارد را برای شما ممکن می کند. برای استفاده از آن لازم نیست هیچ کار پیچیده ای انجام دهید.

کارت صدا IK Multimedia AXE I/O

ورودی های اختصاصی کنترلر

یک جفت ورودی اختصاصی کنترلر به شما اجازه می دهد تا دو پدال اکسپرشن یا دو سوییچ سینگل/دبل را برای کنترل کردن AmpliTube یا نرم افزارهای دیگر به صورت real time، به اینترفیس متصل کنید.

ویژگی های کلیدی

 • اینترفیس ضبط گیتار با رزولوشن 24bit/192kHz
 • امکانات کامل برای ضبط – ایده آل برای تبدیل ریف ها به قطعات کامل موسیقی
 • همراه با ده پلاگین T-RackS، مجموعه ی AmpliTube 4 Deluxe و نرم افزار ضبط Ableton Live 10 Lite
 • ورودی JFET که جادوی آنالوگ را به سیگنال گیتار یا بیس شما اضافه می کند
 • استیج ورودی PURE که وضوح فوق العاده و هدروم 117 دسی بلی را به شما ارائه می دهد
 • سوییچ برای پیکاپ های اکیتو و پسیو
 • امپدانس متغیر Z-Tone که ساز شما را برای امپ های مجازی و استامپ های AmpliTube بهینه می کند
 • دو پری امپ میکروفن Class A با فانتوم پاور 48V که باعث می شود AXE I/O ابزار کاملی برای ساخت موزیک باشد
 • کلاکینگ دقیق؛ تبدیل دقیق آنالوگ/دیجیتال
 • تیونر آن-بورد
 • خروجی اختصاصی re-amp به شما اجازه می دهد از طریق یک امپ لایو صدا را به صورت زنده مانیتور کنید و یا آن را دوباره ضبط کنید
 • امکان کنترل تجهیزات نرم افزاری با دکمه ی چرخشی پریست
 • دو ورودی برای فوت سوییچ های سینگل یا دبل و پدال های اکسپرشن
مشخصات توضیحات
نوع اتصال به کامپیوتر USB
نوع کارت صدا USB Audio Interface
ورودی و خروجی همزمان
2 x 5
نرخ نمونه برداری
44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz, 96 kHz, 176.4 kHz and 192 kHz
تعداد ورودی آنالوگ 4
نوع ورودی آنالوگ
2 x 1/4" (Hi-Z), 2 x XLR-1/4" combo (mic/line)
تعداد خروجی آنالوگ 5
نوع خروجی آنالوگ
4 x 1/4" (line out), 1 x 1/4" (amp/re-amp out)
تعداد ورودی میکروفن (پری امپ)
2 x mic, 2 x instrument
فانتوم پاور دارد
ورودی و خروجی میدی In/Out
Bus Powered
9V DC power supply (included)
طول دستگاه 211 میلیمتر
عرض دستگاه 238 میلیمتر
ارتفاع دستگاه 53 میلیمتر
وزن دستگاه 1.3 کیلوگرم
سوالات کاربران
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید