91006767 - 021
جشنواره نوروزی تهران ملودی جشنواره نوروزی تهران ملودی
۱
۱- تنها شعبه تهران ملودی شعبه خیابان جمهوری می باشد.
بستن اعلانات

پیانو دیجیتال Roland RP107

هنوز نظری درج نشده است
پیانو دیجیتال Roland RP107، یک پیانوی دیجیتال سطح پایه که یک تجربه نوازندگی الهام‌بخش با صدا و احساس پیانوی معتبر را ارائه می دهد.

پیانو دیجیتال Roland RP107، یک پیانوی دیجیتال سطح پایه که یک تجربه نوازندگی الهام‌بخش با صدا و احساس پیانوی معتبر را ارائه می دهد.

۷۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پیانوی دیجیتال زیبا و خوش قیمت رولند

پیانو دیجیتال Roland RP107 صدا و حس اجرا با بهترین گرند پیانوهای آکوستیک دنیا را به خانه ی شما می آورد. RP107 با داشتن طراحی کلاسیک، زیبا و جمع و جوری که درست مانند یک آپرایت پیانو است، به خوبی با دکور خانه ی شما هماهنگ شده و جذابیت فوق العاده ای به خانه ی شما می دهد. اما استایل و زیبایی تنها مشخصه ی این پیانو نیست، بلکه پشت این ظاهر زیبا، مهندسی پیشرفته ی رولند قرار گرفته است. موتور صدای SuperNATURAL و سیستم اسپیکر آنبُرد، تُن صدای غنی و پرحجمی را تولید می کنند، در حالی که کیبورد PHA-4 Standard و وجود سه پدال، با فراهم کردن حسی مشابه اجرا با یک گرند پیانوی آکوستیک به شما اجازه می دهند به خوبی از تکنیک های نوازندگی تان استفاده کنید. رولند موفق شده این پیانوی بسیار باکیفیت را با قیمت مناسبی وارد بازار کند.

پیانو دیجیتال Roland RP107

موتور صدای SuperNATURAL

صدا و حس اجرا با Roland RP107 حتی افرادی که تجربه ی نوازندگی با بهترین پیانوهای دیجیتال و آکوستیک را داشته باشند را هم راضی می کند. بخش مهمی از این موضوع مربوط به موتور صدای معروف SuperNATURAL می شود که با بهره گیری از تکنولوژی های پیچیده ی سمپلینگ و مدلینگ، ارتباطی صمیمی و قابل شخصی سازی را میان شما و کلاویه ها برقرار می کند و همچنین جزئیات پیچیده ی یک گرند پیانوی آکوستیک را زیر انگشتان شما قرار می دهد. موتور صدای SuperNATURAL همان موتور صدایی است که در پیانوهای دیجیتال گران قیمت تر رولند هم استفاده می شود. این موتور، صدای طبیعی و خیره کننده ای از پیانوهای آکوستیک و پیانوهای الکتریک را به شما ارائه می دهد تا شما بتوانید در هر ژانری به اجرا بپردازید. علاوه بر این صداها، تعدادی اینسترومنت آکوستیک و الکترونیک بسیارباکیفیت هم برای شما فراهم شده است. به لحاظ حس اجرا با این پیانو هم باید گفت کیبورد پیشرفته ی PHA-4 در هماهنگی با موتور SuperNATURAL و سیستم سه پداله، کاملا حسی مشابه اجرا با یک گرند پیانوی آکوستیک را به شما خواهد داد.

پیانو دیجیتال Roland RP107

کیبورد PHA-4 برای ارائه ی حس اجرا با یک گرند پیانوی واقعی

در پیانوی RP107، تکنولوژی های سنسور پیشرفته با موتور صدای SuperNATURAL کار می کنند تا پرفورمنس و حس اجرایی مشابه با بهترین گرند پیانوهای آکوستیک دنیا برای شما فراهم شود. پیانوی RP107 به کیبورد PHA-4 Standard مجهز شده که از چهارمین نسل سیستم Progressive Hammer Action با اسکیپمنت بهره می برد. مکانیزم اسکیپمنت در یک گرند پیانو چکش ها را پس از این که به سیم اصابت پیدا می کنند، سریعا از روی سیم ها بر می دارد تا چکش ها تداخلی با ارتعاش سیم ها پیدا نکنند. وقتی کلاویه ها را به نرمی فشار می دهید، این مکانیزم کاراکتر ملایمی را در صدا ایجاد می کند و کیبورد PHA-4 Standard این کاراکتر را در نزدیکی قسمت پایین کلاویه ها شبیه سازی می کند. پیانوی RP107 همچنین دارای سه پدال دمپر، سافت و سوستنوتو می باشد. پدال های سافت و دمپر از شناسایی پیوسته پشتیبانی می کنند تا به خوبی بتوانید تکنیک های پدال گیری پیشرفته را اجرا کنید.

پیانو دیجیتال Roland RP107

مشاهده این پیانو دیجیتال به همراه مشخصات فنی در وبسایت کمپانی رولند

لذت خلاقانه

پیانوی RP107 شاید به لحاظ تکنولوژی پیشرفته باشد، اما این پیانو به شکلی طراحی شده که استفاده از آن آسان باشد و حتی کودکان و نوجوانان هم به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند. با وجود 377 قطعه ی موسیقی آنبُرد، مترونوم برای تمرین، قابلیت ضبط و امکان متصل شدن به اپلیکیشن ها، پیانوی RP107 لذت خلاقانه ی جذابی را برای تمام اعضای خانواده ایجاد می کند. این پیانو دارای کانکشن بلوتوث برای استریم کردن موسیقی از گوشی هوشمند و دسترسی به دنیایی از اپلیکیشن ها می باشد؛ به این ترتیب همیشه برای ساز زدن انگیزه خواهید داشت و چالش های موزیکال جدید و جذابی پیش روی شما قرار می گیرند. دو جک هدفون و حالت Twin Piano برای این پیانو تدارک دیده شده که برای اجراهای دو نفره با یک دوست یا اجرای استاد و هنرجو ایده آل هستند. سیستم اسپیکر داخلی این پیانو صدایی غنی و پرحجم را در فضا پخش می کند؛ زمانی هم که می خواهید به تمرین های شبانه بپردازید، تکنولوژی Headphones 3D Ambience صدای بسیار باکیفیتی را از طریق هدفون به شما ارائه خواهد داد.

پیانو دیجیتال Roland RP107

بلوتوث و اپلیکیشن هایی برای پیشرفت نوازندگی شما

علاوه بر نگهداری آسان و کم هزینه، یکی از مزیت های پیانوهای دیجیتال نسبت به پیانوهای آکوستیک وجود ویژگی های پیشرفته ای است که تمام خانواده را درگیر و هیجان موزیکال فوق العاده ای را ایجاد می کنند. پیانوی RP107 به کانکشن بلوتوث مجهز شده و شما به این وسیله می توانید پیانو را به گوشی هوشمند یا تبلت خود متصل کرده و موزیک هایتان را از طریق اسپیکرهای RP107 یا خروجی هدفون آن گوش کنید و یا در کنار موزیک های مورد علاقه تان به همنوازی بپردازید. با استفاده از اپلیکیشن Roland Piano می توانید قابلیت های RP107 را کنترل کنید، از جلسات آموزشی پیانو بهره ببرید و از بسیاری مزیت های دیگر استفاده نمایید. این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد اجراهایتان را ضبط کنید تا بعدا بتوانید کیفیت تمرین هایتان را مورد ارزیابی قرار دهید. این اپلیکیشن همچنین با برنامه ی One Week Master شما را به چالش می کشد تا قطعات موسیقایی جدید یاد بگیرید. روی پیانوی RP107 یک پورت USB هم قرار گرفته که به شما اجازه می دهد پیانو را به نرم افزار آهنگسازی متصل و یا اجراهایتان را روی فلش یا هارد USB ضبط نمایید. با صدا و حس اجرای فوق العاده، ویژگی های پیشرفته، استایل زیبا و قیمت مناسب، Roland RP107 انتخاب ایده آلی برای خانه ی شما خواهد بود.

پیانو دیجیتال Roland RP107

ویژگی های کلیدی

 • پیانوی خانگی زیبا و خوش قیمت، با کیفیت و صدای فوق العاده
 • طراحی کلاسیک مشابه آپرایت پیانو به هر اتاقی از خانه ی شما زیبایی خواهد داد
 • موتور صدای SuperNATURAL Piano و پلی فونی 256 نُتی تمام جزئیات اجرای شما را به خوبی منعکس می کنند
 • کیبورد 88 کلاویه ای PHA-4 (Progressive Hammer Action) Standard با اسکیپمنت و کلاویه هایی از جنس عاج مصنوعی
 • دارای پدال دمپر، سافت، سوستنوتو
 • تکنولوژی Headphones 3D Ambience برای ایجاد صدایی فراگیر زمانی که با هدفون به نوازندگی می پردازید
 • دو خروجی هدفون و حالت Twin Piano برای اجراهای دو نفره یا اجرای استاد و هنرجو در کنار هم
 • 15 صدای بسیار باکیفیت، شامل صدای پیانوهای آکوستیک و الکتریک و تعدادی اینسترومنت دیگر
 • سیستم اسپیکر آنبُرد با صدایی غنی و پرحجم
 • امکان متصل کردن به گوشی هوشمند یا تبلت از طریق بلوتوث برای همنوازی در کنار قطعات موسیقی و کار با اپلیکیشن های موسیقی
 • امکان کنترل کردن قابلیت های RP107، استفاده از جلسات آموزشی، ضبط اجراها و بسیاری کارهای دیگر با اپلیکیشن Roland Piano
 • طراحی لید ساده ای که با باز کردن آن می توانید از آن به عنوان پایه نت یا محل قرارگیری گوشی موبایل استفاده کنید
 • پورت های USB برای متصل کردن پیانو به کامپیوتر و دستگاه های ذخیره سازی USB
 • افکت های Ambience و Brilliance
مشخصات توضیحات
تعداد بلندگو 2
تعداد کلاویه 88
نوع کلاویه PHA-4 Keyboard
تعداد صدا 15x Sound Preset
پلی فونی 256
افکت Ambience, Brilliance
سکوئنسر SMF (format 0, 1), Approximately 70,000 Notes
تعداد پدال 1
ورودی پدال 1x7-pin coonector
تعداد اسپیکر
2x 4.7 اینچ
توان اسپیکر
2 x 8 وات
نوع خروجی
1 x 1/8", 1 x 1/4"
ورودی و خروجی میدی USB/Bluetooth
مترونوم دارد
آداپتور AC adaptor
طول 1378 میلی متر
عرض 410 میلی متر
ارتفاع 982 میلی متر
وزن دستگاه 37 کیلوگرم
سوالات کاربران
هنوز هیچ سوالی درباره این محصول ثبت نشده است. اولین نفر باشید
نظرات کاربران
هنوز هیچ نظری در مورد این محصول داده نشده است. اولین نفر باشید